Jump to content
Dogomania

Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy


swithart

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolf122']Lincz w formie społecznego potępienia i naznaczenia,by w każdym momencie swojego życia byli naznaczeni jak pedofile.A poza tym nie podoba mi się twoje pytanie,czyżbyś 3-mała stronę oprawców,że tak dopytujesz?[/QUOTE]
Dorwiemy gnoi... potępimy i naznaczymy.
Rozumiem.
Rynek, tłum, samosąd, wypalanie żelazem a może nowocześniej, tatuaż na czole.
Tylko widzisz, ludzie w swej masie najbardziej litują się nad ludźmi. Dopiero potem nad zwierzakami. Przez takie akcje jak publiczne podawanie danych sprawców i publiczne groźby pod ich adresem nim zapadnie wyrok szkodzicie sprawie a z oprawców robicie ofiary. Dopytuję się bo jednak mam nadzieję, że obrońców zwierząt stac na bardziej przemyślane działania niż te, które Ty proponujesz.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz faktycznie emocją mną targają ale to też wina prawa,które dla takich zwyrodnialców funduje grzywnę lub zawiasy.Ile można czekać na twarde prawo dla takich zachowań?????Pamiętasz lincz we Włodowie?To też był efekt działania systemu,który jest do bani.Chciałbym doczekać,by takich pseudo-ludzi eliminowano(nie piszę o ks.) na długo i jak najdalej od zwierząt.Widziałaś film jak kochany pan naprowadza psa na tory i przejeżdza psa pociąg???Non stop takie "perełki" się dzieją.I co ?I nic.
To kiedyś musi pęknąć,bo ludzie w końcu nie odpuszczą jak sądy będą tak traktowały takie chore,sadystyczne "zabawy"

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie to: [url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/zgorzelec/news/szokujace-bestialstwo-wobec-psa-drastyczne,1583780[/url]
Mam wrażenie, że ludzie zaczynają ścigać się w pomysłach, żeby tylko media się nimi zainteresowały :(

Link to comment
Share on other sites

Karmi(naprawdę bez złośliwości) rozumiesz teraz frustrację człowieka???Jak długo taki festiwal może trwać?Jakie tu przemyślane działania jak pisałaś można podjąć?Nawet jak sprawcy zostaną złapani,co im grozi?Myślę,że Lynch był mądrym człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

A ja tak sobie myślę czytając takie newsy"a czemu ku*wa nie lincz?!Kto przy zdrowych zmysłach robi takie rzeczy???"I to nie są ludzie upośledzeni umysłowo z ograniczoną zdolnością oceny swego nikczemnego postępku!To są dewianci,którzy dla zaspokojenia swoich chorych zachcianek katują niewinne stworzenia!Może jakby porządnie obić takich bydlaków,moze jakby im połamać ręce ,nogi,wydłubać oko filmującemu,pomęczyć oprawcę,nagrać i wstawić na YT dręczycieli szczających pod siebie ze strachu,moze to byłby sygnał dla innych tego typu gnid,ze my normalni ludzie takich rzeczy nie zaakceptujemy nigdy!Że jak nie tak,to inaczej dopadniemy i załatwimy jednego szmaciarza z drugim.Moze sądy ze strachu ,o samosądy zaczną poważnie traktować okrucieństwo i dawać surowe wyroki,zebyśmy my,normalni ludzie wiedzieli,ze takiej wszy się nie upiecze,a taka wsza wiedziała,ze lepiej siedzieć na dupie i się nie wychylać,nie próbować zaistnieć na siłę,nie wyżywać się na nikim,bo oprócz surowej kary i potępienia nic innego ich nie czeka!

Link to comment
Share on other sites

Już to pisałam na innym wątku ale powtórzę tutaj.[SIZE=2]
A ja mam pomysł!!!Założę fundację"REWANŻ"Szczytnym celem tej fundacji będzie opłacanie pięciu"karków"którzy będą wyszukiwać dręczycieli,jeździć do nich i lać,gnebić,poniewierać.Nagrywaliby to i puszczali na You tube,wysyłali do wiadomosciJak myślicie ile bym uzbierała w ciagu miesiąca?Jestem pewna,ze duuuże pieniądze.Starczyłoby mi nawet zeby ich wyposażyć w dobre auto,komplet baseballi,w razie czego wynająć dobrego prawnika i daję sobie ręce obciąć,ze po trzech mies.działalnosci fundacji dręczyciele zniknęliby jak kamfora.Moze to jest sposób na takie szmaty?Bo mi się już dłużej nie chce przyglądać biernie temu wszystkiemu!
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]W dzisiejszym METRZE[/B][/SIZE]

[QUOTE]Dziś przed sądem rozpoczyna się proces trzech mężczyzn z Lipnicy Małej k. Krakowa, oskarżonych o zabicie psa. Pod apelem, by skazano ich na karę bezwzględnego pozbawienia wolności, podpisało się ponad 90 tysięcy osób Do tragedii doszło pod koniec ub. roku. Pijani 18-, 19-i 23-latkowie, przywiązali sukę rasy husky liną holowniczą do zderzaka samochodu. Ciągnęli tak długo, aż urwali jej głowę. Sąsiedzi, którzy byli świadkami zdarzenia, nie zareagowali, bojąc się zemsty mężczyzn.



Sprawa oburzyła miłośników zwierząt, którzy w internecie zebrali ponad 90 tysięcy podpisów pod petycją w sprawie orzeczenia bezwzględnej kary pozbawienia wolności dla mężczyzn. Ale czy apel nie jest zagłuszaniem własnego sumienia, bo choć wirtualnych miłośników „braci mniejszych” są tysiące, zwierząt w schroniskach nie ubywa. Coraz częściej słychać też o przypadkach znęcania się nad nimi. Kilka dni temu policja ujawniła, że na początku stycznia we wsi pod Białą Podlaską, 22-letni pijany mężczyzna wyprowadził psa – wilczura na strzeżony i zamknięty już przejazd kolejowy. Z nagrania z kamery monitoringu, który ujawniła policja, widać, jak mężczyzna w ostatniej chwili zeskakuje przed nadjeżdżającym pociągiem z torów. Pies zginął na miejscu. O tym, czy mężczyzna stanie przed sądem zdecyduje prokuratura. Może uniknąć kary, gdyż jak sugerują śledczy, zwierzę nie było trzymane na smyczy i mogło uciec.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

:mad:Marta to zakładamy spólkę z o.o.:mad:A zyski przeznaczamy na zwierzaki.Ale później będziemy siedzieć jak "nasze" biedne zwierzaki w schronie :-(Chyba,że zyski bedą ogromne(przy okrucieństwie ludzi nie wątpię w to)i najlepsza palestra papużek będzie nas bronić:lol:A poważnie ciekawe jak sąd w końcu podejdzie do tych zwyrodnialców?Nadzieja matką głupich ale może w końcu trafi się normalny,rzeczowy sqad sędziowski i skarze gnoi na maxa.

Link to comment
Share on other sites

rusza dzisiaj proces !
no nie spodziewam się żadnych rewelacji w wymierzeniu kar dla tych ''nieludziów'',
przecież wg polskiego prawa to właściwie nic się nie stało
to jest właśnie ta ''bezstresowo'' wychowywana młodzież,przecież to dla nich żaden stres,ot co zakatować haszczkę,podpalić psa - na szczęście ten biedny owczarek zginął na miejscu pod kołami pociągu i mam nadzieję ,że nie wiedział co się dzieje :bigcry:
ciekawe ilu musi zginąć jeszcze zwierzaków w tak okrutny sposób aż komuś przyjdzie do pustych łbów zmienić
to pożal się Boże "PRAWO" ??? :wallbash:
a co do kary - to nawet jak dostaną maxymalny wyrok to spędzą go sobie w cieplutkim więzieniu,z tv i papu podanym - a do schronisk,odpracować i odkupić to co zrobili ale to tylko tak mi się marzy ...

Link to comment
Share on other sites

w takich przypadkach jestem za karą śmierci. W dupie mam moralność i głupie gadanie że nie powinniśmy zabijać, sama to zrobię, dajcie mi tylko te bestie w moje ręcę, skopię, podpalę, zakatuję na śmierć, wsadzę łeb w imadło i będę powoli ściskać, przywiążę do samochodu i but po asfalcie niech im mordy się zedrą i ujawi się pustka w głowie bo mózgu to takie śmiecie nie posiadają !!! dla nich więzienie to mało, przyczepić do drzewa i niech sępy powoli ich jedzą...odciąć ręcę i nogi bo takie ścierwo nie powinno chodzić po tym świecie !!!

Link to comment
Share on other sites

[B]de_sade[/B] - popieram Twoją wypowiedź w 100%

Kara śmierci. Całkowite wyeliminowanie ze społeczeństwa. (Ale przed tym, skazanie zwyrodnialców na identyczne cierpienie, na jaki oni skazali bezbronne zwierzę...)

[B]Marta9494[/B] - pomysł z "Rewanżem" świetny! Bo jeśli nie sąd, to kto w końcu zacznie wymierzać sprawiedliwość w tym kraju ??? Zresztą, mój TZ często powtarza mi, iż chętnie uprzykrzyłby życie takim kreaturom...

I jeszcze jedno. Jakiś czas temu słyszałam w radio wypowiedź jakiejś "Pani Profesor", która stwierdziła, że wtrącenie do więzienie tej trójki nie ma sensu, bo nie wolno się na nikim mścić. Takich trzeba uczyć empatii dla zwierząt. I ona tej petycji nie podpisze. ...Krew zaczęła się we mnie gotować, gdy usłyszałam jej słowa...

Link to comment
Share on other sites

nie nauczy się ich empatii, w takich przypadkach jest to praktycznie niemożliwe, a skoro nie mają litości dla zwierząt to kiedyś odbije się to na ludziach i ciekawe co wtedy pani profesor powie...sąd wypuści ich na wolność a za kilka lat pociągną za samochodem młodszego kolegę albo koleżankę bo będą akurat pijani ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Karmi(naprawdę bez złośliwości) rozumiesz teraz frustrację człowieka???Jak długo taki festiwal może trwać?Jakie tu przemyślane działania jak pisałaś można podjąć?Nawet jak sprawcy zostaną złapani,co im grozi?[B]Myślę,że Lynch był mądrym człowiekiem[/B].[/QUOTE]
Dla wszystkich fanów działalności sędziego Charlesa Lyncha...

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=4xGe0zfTqM0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...