Jump to content
Dogomania

Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy


swithart

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno dostali 10 miesięcy tego więzienia. Nie ma to jak nasze kur#$%#$e polskie prawo. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Ile jeszcze musi zginąć tych zwierząt, aby tych degeneratów pozamykali na dłużej? Nie no, idę się napić.
Pa.

Link to comment
Share on other sites

Dwaj dostali 10, a jeden 12 miesięcy odsiadki.
Zapewne jeszcze wiele zwierząt zginie zanim się cokolwiek zmieni, bo takie jak ten przypadki budzą głównie burze na forach internetowych, a to mało jest. Kiedy przychodzi do konkretnego działania, każdy udaje się do swoich zajęć i nic się nie robi. Tak jak tu posty: 53, 54, 55, 56.

[FONT=&quot][URL]http://www.dogomania.pl/threads/140855-O%C5%9Bwiadczenie-w-sprawie-bzdurnych-dyskusji-na-temat-KOPIOWANIA?p=16119725#post16119725[/URL]

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A czy wiadomo, kiedy wyrok na te trzy bestie stanie się prawomocny...?

Słyszałam o tym, że SLD chce zwiększyć kary za znęcanie się na zwierzętami i dziś znalazłam ten artykuł:

[URL]http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sld-chce-zaostrzenia-kar-za-znecanie-sie-nad-zwier,1,4118974,wiadomosc.html[/URL]

Zwracam jeszcze uwagę na komentarze pod artykułem - pięknie świadczą o naszym narodzie... :angryy: Ciemnota pozbawiona uczuć... Zresztą podobne wypociny można było przeczytać pod artykułami dotyczącymi powstania nowego schroniska we Wrocławiu - "Zwierzęta ważniejsze od ludzi??? Żłobki trzeba budować!" ...Polacy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

nooo żłobki, bo ludzie rozmnażają się jak króliki a później nie mają co z bachorami robić !! jak my psom (czy innym zwierzętom) nie pomożemy to tak samo będą się rozmnażać bo taka ich natura, a ludzie jeszcze podobno mają swoje rozumy...choć z tego co widzę i słyszę każdego dnia stwierdzam że tylko niewielka część naszego narodu włada czymś takim jak inteligencja, rozum i zdrowe myślenie ...

w ogóle co to za klasyfikacja ?? "zwierzęta ważniejsze od ludzi ??" - gdyby nie zwierzęta to nas by nie było !! jak widzę i słyszę ludzi z takimi poglądami to uważam że faktycznie zwierzęta są od nich ważniejsze...

jak ja bym chciała mieć wybór na co pójdą moje podatki, zasiłki dla alkoholików i nierobów by się skończyły i to bardzo szybko !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justyska2'][B]MarkurDagur, [/B]wyrok stał sie prawomocny od dnia rozprawy. Dostali po 10 miesięca, a kierowca auta 12 miesięcy bez możliwości zmniejszenia wyroku.[/QUOTE]

W TV cały czas słyszałam, że wyrok nie jest jeszcze prawomocny... a oni mają jeszcze wiele sposobów na to, by uniknąć więzienia... Dlatego pytałam...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

temat chyba ucichł :( czas minął i nikt się tym juz nie interesuje :( ehhhh a niech sobie chodzą, życzę im żeby trafili na jakieś naprawdę wściekłe zwierzę w lesie które ich rozszarpie na strzępy !! sądy w naszym kraju są dziwne, za sranie psa na trawnik dostaję karę w 2 minuty, za zabicie psa nic mi nie grozi, powalony kraj :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justyska2']Dzisiaj w Faktach na TVN mówili i pokazywali, że Ci ludzie są na wolności...
Podobno cały czas się odwołują i przeciągają sprawę do granic możliwości.
Z podwórka bestii zniknęły kolejne 2 psy![/QUOTE]

Także o tym słyszałam... Oj ja głupia! Byłam pewna, że siedzą już w więzieniu... :angryy: :-(

To wszystko to jakiś cholerny absurd! Nie ogarniam... nie rozumiem... W jakim kraju my żyjemy...???

Link to comment
Share on other sites

A ja tak czytam i.mysle o jednym. informacja o tym, że: przywiązano psa linką do samochodu, ciągnięte biedne zywę stworzenie za samochodem, az wykonano na nim egzekucji.............. Ktoś to wszystko opisał, zgłosił, a wiec był świadkiem. Nie znam szczegółów. Tylko mi się wydaje, ze informacji podobnej treści docierają do spoleczenstwa zawsze "po fakcie".:( Przecież ktos był na miejscu, czemu nie kryczał, czemu nie zabłokował droge?... DZICZ!

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że linka przywiązana do samochodu, jej ślady na psiej szyi, slady na psim ciele, na jezdni pozwoliły poskładać to w całość. Tak się przecież odtwarza wydarzenia. Forma dedukcji i logicznego ciągu wydarzeń ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...