Jump to content
Dogomania

Czekoladka - teraz MASZKA! W dogomaniackim DS!


evel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest mareksy

No i po strachu.... ;) jestem przekonany, że piesek będzie miał bardzo dobrze u Natalii :lol:
Mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów związanych z transportem, paskudnie się zrobiło....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest mareksy

:lol:[quote name='NataliaJ.']Jagoda bardzo polubiła pana Marka i aż płakała jak wychodził, i później mówiła: Pan mnie poznał. :)[/QUOTE]

Jagoda jest uroczym dzieckiem :loveu: bardzo czeka na tego pieska, mam nadzieję, że już za parę dni będzie miała nowego przyjaciela :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off, ale:

[CENTER][B]Bardzo proszę o pomoc :oops:[/B]

[B] Max - psiak uratowany przed morbitalem - od pięciu miesięcy mieszka w hotelu, ma tylko 20 zł stałej deklaracji, na koncie została mu już tylko złotówka [/B][B]:([/B]

[B] Bardzo proszę o pomoc - nawet nie mogę napisać, że jeśli nie będę miała czym płacić, Max wróci do schroniska... On nie ma gdzie wracać, chyba, że do weta pod strzykawkę [/B][B]:([/B]
[/CENTER]

Wątek Maksa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189585[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem, zaraz postaram się ogarnąć temat wątku, odpowiedzieć na wszelkie pw i tak dalej ;)

Jak już wiadomo, Pysia jedzie do Natalii do Sierakowic :multi:

Sytuacja ogólnie wygląda tak, że muszę jeszcze załatwić zaświadczenie od weta (ciekawe ile zapłacę, heh) i kupić małej szelki, bo nie wiem w końcu, czy mi się uda wypożyczyć skądś pasujący transporter ;) Obróżkę dostanie ode mnie na szczęście, smycz się jakąś wykombinuje.

Bilet do Warszawy to jakieś 24zł, jeśli nie uda mi się załatwić transportera, to niestety jeszcze plus 15zł za psa. Z Warszawy do Bydgoszczy mała jedzie za friko :cool3: a z Bydgoszczy do Sierakowic jedyne 73zł. Czyli koszty transportu to 97 albo 112zł. Jak na transport przez prawie całą Polskę to bardzo mało :)

Natalia, napisz mi proszę na pw swój dokładny adres i telefon - muszę przekazać go sachmie ;)

Link to comment
Share on other sites

Z racji, że nie chcesz mendo evel rozmawiać ze mną na gg :evil_lol: to Ci powiem, że zaświadczenie to ok 20 zł, chyba, że masz zaprzyjaźnionego weta, a transporter mam, ale taki sam, jaki miałam u siebie - mogę jutro poprosić Basię, jeśli wybierzesz się z nami po Cinka, zeby Ci go pokazała, co byś sobie zabrała i przymierzyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no to super!!!
I tu prośba do Natalii - jak już mała przyjedzie to - duużo zdjęć!!! I za tydzień i za pół roku też.[/QUOTE]

Zdecydowanie! :)

[quote name='ladySwallow']Z racji, że nie chcesz mendo evel rozmawiać ze mną na gg :evil_lol: to Ci powiem, że zaświadczenie to ok 20 zł, chyba, że masz zaprzyjaźnionego weta, a transporter mam, ale taki sam, jaki miałam u siebie - mogę jutro poprosić Basię, jeśli wybierzesz się z nami po Cinka, zeby Ci go pokazała, co byś sobie zabrała i przymierzyła.[/QUOTE]

Kochana, ja tu ogarniam dom, mielę kilo papki warzywnej dla bydłaka, biegam na spacer po żywym lodzie :roll: do weta i w ogóle, a nie to, że nie chcę :evil_lol:

Zaświadczenie będzie za darmo ;) Pani dr kazała przyjść jutro, bo będzie kierownik... Przy okazji pytała, czy znam kogoś kto umie obsługiwać dzikie koty, bo mają rezydentkę od 6 tygodni w przychodni, która sobie mieszka w gabinecie albo w łazience i postęp jest tylko taki, że już nie skacze na ludzi znienacka i ich nie gryzie :roll: Przyniesiono ją w śnieżycę, zdychającą, myśleli, że już nie da się jej uratować. No ale dziki dzik jest totalnie.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, na labradory w potrzebie (8 grupa labradory, linka potem wkleję) ktoś szuka labka do adopcji z okolic Lublina. A że mnie skleroz męczy, to jedyna osobę co pamiętałam była evel, to napisałam że jest to osoba co pomoze znaleźć jakiegoś do adopcji.... wiem, że to nie tak do końca jest... Ale jeśli jest osoba chętna - moze trzeba nad nią popracować????? zaraz linka wkleję. Sorki evel za wkopanie, ale jakoś inna osoba co znajduje psy w okolicy Lublina do głowy mi nie przyszła.... :)

to link
[url]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie/page16[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...