Jump to content
Dogomania

Szansa juz po operacji! Po 6 tygodniach w klinice pojechała do swojego domu :)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IVV']Jo spokojnie, dziewczyny maja konto PayPal i nie ma z tym zadnego problemu ;) (...) [/QUOTE]
No, mają, mają... :evil_lol:, bo IVV :loveu: rozgrywa to tak: [I]Daj mi swojego maila.[/I] A jak dałam to się okazało, że już muszę założyć konto PayPal. :evil_lol:
A już nieco poważniej, rzeczywiście te wpłaty idą piorunem (na koncie PayPal suma pojawia się od razu, po zrobieniu przelewu na docelowe, własne konto - jest to przelew bez opłat zaksięgowanie następuje w góra 2 dni), problemów z nimi zero.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, chociaz wolałabym, aby ktos inny udostepnił swoje konto; moze sonia71 się zgodzi, bo planowałysmy tak zrobic na wątku szczeniora, a on juz dzisiaj jedzie do DT...
Mam troche problemów (choroba w rodzinie)
Potem wyslę do soni zapytanie, teraz lecę do weta ze szczeniorem.
Będę oczywiście zbierać wszystko i uaktualniac 1 post.
Dziękuje wszystkim za chęc pomocy, moze i tej sunie wspólnie odmienimy los...

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie IVV.
Jeśli uraz jest stary to pewnie jedyna pomocą dla niej( jeśli ją boli, trzeba będzie sprawdzić podczas badania i ew. zastosować na próbę leki i oczywiście obserwować), jest zrobienie wszystkiego aby nie cierpiała.
Profesor Silmanowicz to anioł, do ciężkich przypadków polecam również Dr Szpondera z Głębokiej.
Ceny na Stefczyka są powalające, nie wiem jakich mają chirurgów, więc polecam tylko sprawdzonych.

Link to comment
Share on other sites

[B]rozpoczynamy zbiórkę pieniężną dla Szansy -kto chętny na numer konta lub maila:)[/B] przeglądnę wątek i powysyłam dla tych co już się deklarowali [B]koniecznie proszę o dopisek że to dla Szansy [/B]bo mam wpłaty innych psiulek a w razie pomyłek bardzo proszę o spokojne wyjaśnianie wychodząc z założenia że nerwami nic nie wskóramy :)i wszystko da się wyjaśnić :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję soniu71:loveu:
Jest swiatełko w tunelu....

[quote name='*zaba*']Bazarek dla slicznej

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197623-Dla-kalekiej-suni-pisadłowy-komplecik-*do-11.12-godz.22.00?p=15864890#post15864890[/URL]

Zapraszam[/QUOTE]
Bardzo dziękuję,:loveu: porozsyłam link...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - jesteście kochane :loveu: Tolu, jakkolwiek możesz się włączyć będzie mile widziane. Chodzi tylko o to, żeby wszyscy wiedzieli kto co robi, wtedy wątek będzie przejrzysty, i łatwiej będzie coś sensownego zrobić...
A teraz chce coś zaproponować. Na wątku sznaucera Leona (Lapo) Heledore nakręciła krótki filmik o nim i o cudowych cioteczkach na dogo :[url]http://www.youtube.com/watch?v=Q9WqAwLDIWc&feature=player_embedded#[/url]!
Wymyśliłyśmy z IVV, że można coś podobnego zrobić dla Szansy. Ja chętnie podejmę się tego, tylko że przed kamerę nie wlizę ( bo mógły być skutek wręcz przeciwny do zamierzonego :evil_lol:). Ale myślę, że gdybym miała więcej zdjęć Szansy, to mogłabym zrobić pokaz slajdów z mówionym tekstem o jej losie... Co o tym myślicie? Jeżeli tak, to może uda się zrobic dodatkowe zdjęcia suni?

PS. Właśnie dostałam wiadomość, że czasowo (do wyjaśnienia) zablokowali mi konto PayPal :eviltong: Dobrze, że pilnują bezpieczenstwa naszych pieniązków. A powód jest taki, że przelałam dosyć dużo kasy na różne wątki w zeszłym miesiącu, i pewnie wyglądało to na robotę hackera...zaraz wchodzę wyjasnić i odblokować :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']No, mają, mają... :evil_lol:, bo IVV :loveu: rozgrywa to tak: [I]Daj mi swojego maila.[/I] A jak dałam to się okazało, że już muszę założyć konto PayPal. :evil_lol:
A już nieco poważniej, rzeczywiście te wpłaty idą piorunem (na koncie PayPal suma pojawia się od razu, po zrobieniu przelewu na docelowe, własne konto - jest to przelew bez opłat zaksięgowanie następuje w góra 2 dni), problemów z nimi zero.[/QUOTE]

Mądra kobitka z tej IVV :thumbs:. Muszę też tak zacząć robić:eviltong:...

Soniu - dzięki za namiary. Odpisałam na PR :user: Teraz czekam na odblokowanie Paypala - mam nadzieję, że dzisiaj to załatwię ( chociaż jest Niedziela) - już przesłałam elektronicznie potrzebny dokument :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Jak tylko się ociepli i snieg stopnieje podjedziemy z zadrą do schronu i porobimy fotki.
Sunia jest w boksie od strony pola i tam snieg dosłownie po kolana, przy takiej pogodzie dojscie do boksu od zewnatrz jest niemozliwe.[/QUOTE]


Tola - super, dzięki...Ja teraz podsłuchuję wadomości z Polski przez net i mają przyjść cieplejsze dni w tym tygodniu...Aż oddetchnęłam, bo wiele z tych psich bidot nie będzie marzła... Jak tylko dostane zdjęcia to zacznę się bawić w pokaz slajdów...

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze dwa pytania techniczne: czy to normalne, że nie mogę otworzyć banerka w mojej sygnaturze, tzn., czy Wy możecie go otworzyc przez klikniecie? Drugie pytanie dotyczy dołączania dwóch zdjęć banerkowych do sygnatury - nie mogę tego zrobić, bo mi zawsze jedno wyrzuca. Proszę o sugestie - dzięki

Link to comment
Share on other sites

Myslę, ze sunia powinna pojechac do Lublina na badania - musimy wiedziec jakie są rokowania odnosnie łapki; na to zbierajmy pieniądze.
Ale oczywiscie bardzo potrzebny jakis DT, hotelik, gdzie sunia mogłaby wrocic po pobycie w klinice i czekac spokojnie na D, bo przeceiz nie oddamy jje znowu do schroniska.
Na razie nie mamy potencjalnego domu.
Postaram się wciagnąc zadrę do pomocy i sprobujemy na dniach ustalic, czy sunia ma szansę na konsultacje u jakiegos specjalisty w Lublinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Zaznaczam baner, wciskam lewy Ctrl+C, wchodzę w okno podpisu, staję w nim, wciskam lewy Ctrl+V (pojawia się baner) i zatwierdzam.[/QUOTE]

No, tak podobnie robiłam, ale cos tu sie mi plącze ( nie podobaja mi sie te ustawienia dogo :mad:)... zrobiła jeszcze raz od początku, po wymazaniu wszystkiego; może coś się tam zacięło, jak to w dogo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...