Jump to content
Dogomania

Szansa juz po operacji! Po 6 tygodniach w klinice pojechała do swojego domu :)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='makabi']

Mam nadzieję, ze Szansa bedzie miała wiecej szczęścia.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197151-Potrzebny-kenel%21-Szczeniak-Wielomiejscowe-z%C5%82amanie-miednicy-i-g%C5%82%C3%B3wki-ko%C5%9Bci-udowej"]http://www.dogomania.pl/threads/197151-Potrzebny-kenel!-Szczeniak-Wielomiejscowe-złamanie-miednicy-i-główki-kości-udowej[/URL]

Uzupełniam 1 post.[/QUOTE]

Jestem i ja na zaproszenie IVV:loveu:
Załamałam się po przeczytaniu tego wątku szczeniaczka:-(.
Dobrze, że dziewczyny z tamtego wątku myślą rozsądnie, bo zbyt dużo mamy ostatnio wpadek weterynaryjnych a konsekwencji weci nie ponoszą żadnych.
Poproszę o numer konta, prześlę 100,00 na potrzeby sunieczki.
Moim zdaniem najpierw musi być DT przygotowany na opiekę nad psem po operacji, bez tego ani rusz. Jak będzie zrobiona diagnostyka, to bardzo Was proszę skonsultujcie wyniki chociaż z dwoma wetami, dla spokoju własnego sumienia:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Dr. operował w tym roku naszego fundacyjnego psiaka, nikt inny nie chciał się podjąć tej operacji, na szczęście udało się.
Profesor ma mało czasu, z operacją może być ciężko, trzeba ładnie poprosić to pewnie nie odmówi;)[/QUOTE]

a mozesz uzyc swojego wdzieku i czaru:cool3:

Link to comment
Share on other sites

dostalam taka odpowiedz od Uli

Miejsce by się znalazło, ale. z tego co jest napisane na wątku to Szansa ma przejść bardzo skomplikowaną operację w Lublinie i tutaj jest główny problem ja do Lublina mam bardzo daleko i trudno by mi było jeździć z Szansą na kolejne kontrole do Lublina a takie pewnie będą zalecenia. Wydaje mi się, że przy tak trudnej operacji lepiej by było aby Szansa była pod opieką jednego weterynarza. Gdyby chodziło tylko o zwykłą opiekę pooperacyjną po np sterylce to nie ma problemu ale tutaj to coś poważniejszego. Gdyby okazało się, że z jakiś względów łapa Szansy musi zostać tak jak jest (a mam nadzieję, że jednak da się z nią coś zrobić) wtedy zapraszam. Wydaje mi się, że dla Szansy najlepiej będzie znaleźć DT lub hotelik w Lublinie lub w pobliżu aby kontakt z wetem był na codzień.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-WOLNE-MIEJSCE-DLA-WIĘKSZEJ-SUCZKI-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy/page16[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Słuchajcie, a może byłoby odpłatne miejsce u kasiaprzystał, zwłaszcza, że Kasia głównie przygarnia pod swoje skrzydła sunie.
Tolu, Zadro, napiszcie do niej, proszę, przedstawiając sytuację.[/QUOTE]
czy pisalyscie do kasiaprzystal ???miejsce pilnie potrzebne !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale, zapytam, jakie mamy szanse na pokrycie kosztów DT, i na dodatek, diagnostyki i operacji ( jeżeli będzie można) ?

Już nic z tego nie rozumiem - czy szukamy na teraz DT, a potem zbieramy fundusze na medyczne sprawy? Czy, po pierwsze konsultacja, i potem decydujemy co i jak?

Chyba jednak, bez względu na opcję, musimy przede wszystkim wiedzieć jakie są nasze zasoby finansowe ( bo o sercowych to już wiemy od dawna )...Kto to może podsumować???

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja jestem tylko "księgową" do wpłat ,fizycznie nie mogę prowadzić trzeciego wątku tym bardziej że Szansa będzie długim i bardzo skrupulatnym wątkiem ze wzgledu na możliwe leczenie

[B]na konto wpłynęlo dotychczas -190 zł.[/B] (idzie jeszcze 100zł )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Słuchajcie, a może byłoby odpłatne miejsce u kasiaprzystał, zwłaszcza, że Kasia głównie przygarnia pod swoje skrzydła sunie.
Tolu, Zadro, napiszcie do niej, proszę, przedstawiając sytuację.[/QUOTE]
Gdzie mieszka Kasia... ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Ale, zapytam, jakie mamy szanse na pokrycie kosztów DT, i na dodatek, diagnostyki i operacji ( jeżeli będzie można) ?

Już nic z tego nie rozumiem - czy szukamy na teraz DT, a potem zbieramy fundusze na medyczne sprawy? Czy, po pierwsze konsultacja, i potem decydujemy co i jak?

Chyba jednak, bez względu na opcję, musimy przede wszystkim wiedzieć jakie są nasze zasoby finansowe ( bo o sercowych to już wiemy od dawna )...Kto to może podsumować???[/QUOTE]
Moim zdaniem,jesli wykupimy Szansę ze schronu to juz tam nie wróci.W takim przypadku trzeba znależć DT,który sie nia zaopiekuje przed i po operacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...