Jump to content
Dogomania

Szansa juz po operacji! Po 6 tygodniach w klinice pojechała do swojego domu :)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiec tak .Rtg 4o zł ( cena jak u nas ) a poziom lepszy według mnie . Cena za dobe szpitalna po operacji ( zakładając ,ze wazy do 18 kg) 30 zł (drogo jak cholera ).Wizyta kosztuje 30 zł .Mozna umówic sie z ortopeda na konsultacje .
Badania bioch.+morfologia 51 zł ( jak u nas )WIec ceny nie są wygórowane .
Pó operacjji ( chyba ,ze ortopeda uzna ze to nie ma sensu i nie trzeba jej robic ) mozna zamówic jej gdzieś Dt aby zejsc z kosztow .
Moja sunie operował D.iwanicki (bardzo dobry ortopeda) Teraz nie operuje juz prawie wcale .Ale sa dwaj inni ,którzy tam pracuja.

Link to comment
Share on other sites

Na głębokiej jestProfesor Silimanowicz ekspert i majstersztyk od złamań nie do zrobienia .
Składa to co inni kaza uśpić ....Ale on jest podobno nie do zdobycia :shake:
Chyba ,ze ktos zadzwoni i zapyta .To starszy człowiek i wiem ,ze pisze duzo ksiązek i zracji w/w jest ciężko osiagalny .Ale los bezdomnych nie jest mu obojetny .Kiedys dzwoniłam dwa dni i dodzwoniłam sie i udsało mi sie z nim porozmawiac w spr.Mariski ze szczekościskiem.Był rzeczowy i konkretny .Aczkolwiek totalnie zakrecony z braku czasu .
Nie wiem jak stoi teraz ,Czy pracuje .Ale wiem ,ze chyba schroniskowe na Głebokiej maja znizki .MaDi poiwnna wiedziec umieszca tam swoje psy .
Moze warto ja zapytac .
Ja niestety uciekam do psów ,Bedę tu wieczorem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']moge odstapic pakiet 40 ogloszen - czy sie przydadza na tym etapie?[/QUOTE]

Dziękuję bardzo; myslę, ze na razie musimy sunię zabrac ze schronu i zdiagnowowac tę łapkę...
Ale w przyszłości, jak bedzie mozna, skorzystamy...
[quote name='Ra_dunia']

Banerek dla Szansy[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za banerek, juz go umieszczam w podpisie i zapraszam innych

[quote name='majqa']... czyli co najmniej 2 lata ma już łapkę w takim stanie. Jeśli z taką łapką została zgarnięta sytuacja mogła trwać znacznie dłużej.

Sugeruję zmianę tytułu.
Chodzi mi o taki, w którym jest apel o pomoc finansową - zbiórkę na diagnostykę i operację/ zabieg + DT.
Rozpatrywany jest Lublin. Należałoby zorientować się, jakiego rzędu jest w tej klinice koszt RTG, konsultacji + szacunkowy (w widełkach) koszt zabiegu (o ile będzie on wykonalny) oraz doba pobytu (trzeba i to wziąć pod uwagę).
Znając cenę, można ją wrzucić w tytuł, po czym równolegle zbierać deklaracje, robić bazarki, zorganizować cegiełki i szukać w międzyczasie DT.[/QUOTE]
Stosuję się do Twoich cennych rad majqa i zaraz zmieniam tytuł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']szkoda ,ze doba nie ma 48 godzin ...dopiero dotarlam do malej ...pokazujemy sie i pomoc prosimy !!!![/QUOTE]

Udało mi się dodać banerek Szansy ( tylko nie umiem dodać drugiego)...Napisałam też do znajomego weterynarza, z prośbą a sugestie,albo polecenie jakiegoś kolegi w tej okolicy gdzie jest Szansa, który może zrobiłby coś za darmo, albo po niższej cenie...Co jeszcze mogę zrobić z tej odległości?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikapf']Proszę o numer konta dorzucę coś narazie jednorazowo chociaż[/QUOTE]
Bardzo dziekuję:loveu:
Na razie jestes jedyną osobą, która deklaruje pomoc finansową dla suni.
Jak zgłoszą się kolejne to poprosze sonie o udostępnienie konta do zbiórki...
Sunia jest w schronie, zadra widziała ją dzisiaj, jak zwykle stała w przejsciu.

[quote name='jogolcia@pdx']Udało mi się dodać banerek Szansy ( tylko nie umiem dodać drugiego)...Napisałam też do znajomego weterynarza, z prośbą a sugestie,albo polecenie jakiegoś kolegi w tej okolicy gdzie jest Szansa, który może zrobiłby coś za darmo, albo po niższej cenie...Co jeszcze mogę zrobić z tej odległości?[/QUOTE]
Dziękuję bardzo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Bardzo dziekuję:loveu:
Na razie jestes jedyną osobą, która deklaruje pomoc finansową dla suni.
Jak zgłoszą się kolejne to poprosze sonie o udostępnienie konta do zbiórki...
Sunia jest w schronie, zadra widziała ją dzisiaj, jak zwykle stała w przejsciu.


Dziękuję bardzo:loveu:[/QUOTE]

Tolu, ależ ja cały czas kombinuje co zrobić dla Szansy (miała być moją "chrześniaczką" chyba :eviltong:...) Oczywiście pieniążki trzymam w pogotowiu, tylko jest jeden problem,a mianowicie - nie ma mnie w PL, więc musimy chyba po pierwsze zdecydować kto będzie trzymał ten wątek merytorycznie ( wpłaty, przekazy, regularne uaktualnienia, itp.), bo nie ma bardziej denerwującej rzeczy niż wątek, który po prostu siedzi gdzieś w cyber przestrzeni, i każdy coś dokłada ( najczęściej słownie), ale właściwie nikt nie jest odpowiedzialny...
W związku z tym, moja pierwsza prośba, która jest zarazem pytaniem do Ciebie - weźmiesz może na siebie rolę moderatora tego wątku?

Druag sprawa to, i już nawet z niechęcią o tym piszę, bo wiele osób ma jakieś opory pod tym względem, mogę przesyłać pieniądze TYLKO przez Paypal... Oczywiście są wątki do których dołozyłam co mogłam właśnie prez taki przelwe, ale generalnie spotkałam się z niechęcią... Nie będe tego komentować, bo się zdenerwuję, ale stawiam sprawę jasno, żeby nie było problemów w przyszłości...

To chyba na razie tyle :evil_lol:

Razem damy radę dziewczyny :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']Jo spokojnie, dziewczyny maja konto PayPal i nie ma z tym zadnego problemu ;) wysylam na psiaki zamojskie zawsze w ten sposob :)
ja oczywiscie tez pomoge troche finansowo .[/QUOTE]


Iwo - Ty cudny stworze - dzięki :evil_lol:
Ja po prostu chcę trochę odciążyć inne dobre i zaangażowane tutaj dziewczyny, bo widzę jak są zaganiane potrzebami rosnącymi z dnia na dzień...

To znaczy, rozkręcamy biznes dla Szansy, oczywiście jeżeli Tola zgodzi się na moderowanie tego wątku... Tolcia - zgadzasz się? Prosimy :oops: :cool3::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...