Jump to content
Dogomania

Gromada psów i krowy z interwencji !


go-ja

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aanka']widzę Kizimizi ,że wszystkie watki dolnośląskie obskoczyłas ,zanim ja pomyślałam :cool3::roll:...............[/QUOTE]

obskakuj juz kaaazde. Spam poszedł, mam nadzieje ze tu jutro ranow iecej ludzi zawita. Trzeba cos przeciez zrobic.

[B]go-ja[/B]
1.koniecznie ale to koniecznie zmien tytul watku bo ten nei mow nic. Moze cos w stylu:
psy zamarzały na sniegu,DT na cito
masa zwierzat na mrozie, bez schronienie i jedzenia DT na cito

2. napisz wielkimi literami w 1 poscie (jeszcze przed aktualnosciami) ze na tych wsiach pozostało tyle i tyle psów oraz krowa i byk. Ze zabrano tylko maluszki i 2 najbardziej potrzebujace psy. Cala reszta wciaz tam wisi i marznie bo zima przeciez pełną para jest :(

3. tymi samymi, wielkimi literami apel o dt na juz bo inaczej psy zgina.


Ludziom sie zcesto wydaje, ze jak fundacja o tym wie to an pewno zadziała i jakoś to bedzie. No niestety ale nie. Oni tak samo potrzebuja naszej pomocy jak i inne, dramatycznie przetrzymywane psy o ktorych zadna fundacja nawet nie wie.

poza tym potrzebny bedzie dlugi banerek (taki wiekszy niz kwadracik) z tytulem który bardzo dosadnie odda to co sie tam dzieje. My wcale nie musimy koloryzowac bo sytuacja tych zwierzat ejst na prawde dramatyczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']obskakuj juz kaaazde. Spam poszedł, mam nadzieje ze tu jutro ranow iecej ludzi zawita. Trzeba cos przeciez zrobic.

[B]go-ja[/B]
1.koniecznie ale to koniecznie zmien tytul watku bo ten nei mow nic. Moze cos w stylu:
psy zamarzały na sniegu,DT na cito
masa zwierzat na mrozie, bez schronienie i jedzenia DT na cito

2. napisz wielkimi literami w 1 poscie (jeszcze przed aktualnosciami) ze na tych wsiach pozostało tyle i tyle psów oraz krowa i byk. Ze zabrano tylko maluszki i 2 najbardziej potrzebujace psy. Cala reszta wciaz tam wisi i marznie bo zima przeciez pełną para jest :(

3. tymi samymi, wielkimi literami apel o dt na juz bo inaczej psy zgina.


Ludziom sie zcesto wydaje, ze jak fundacja o tym wie to an pewno zadziała i jakoś to bedzie. No niestety ale nie. Oni tak samo potrzebuja naszej pomocy jak i inne, dramatycznie przetrzymywane psy o ktorych zadna fundacja nawet nie wie.

[B]poza tym potrzebny bedzie dlugi banerek (taki wiekszy niz kwadracik) z tytulem który bardzo dosadnie odda to co sie tam dzieje.[/B] My wcale nie musimy koloryzowac bo sytuacja tych zwierzat ejst na prawde dramatyczna.[/QUOTE]

kizimizi, po banerek można się zwrócić tutaj

[url]http://www.dogomania.pl/threads/189412-W%C4%85tek-banerkowy-pomoc-dla-bezdomniak%C3%B3w-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-po%C5%9Bciep[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Taki wymyśliłem. Nie wiem czy będzie widoczny.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197214-Pilnie-potrzebny-DS-dla-2-kr%C3%B3w-i-DT-dla-wielu-ps%C3%B3w%21"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5614/banerekzima.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

O jaki ladny ...........i adekwatny.

A jakiego programu uzywasz ???

Link to comment
Share on other sites

jak rozumiem, sa 2 posesje. mieszkaja tam ludzie tak? i tak trzymaja te zwierzeta? na fotach widac psy w polu latajace luzem, one sa mniejsze? kolorowe? i duze Burki na lancuchach?

zabrane tylko te 2 psy i szczeniaki, a reszta zostala?

z kim sie ustala zabranie jakiegos psa stamtad? wlasciciele je oddaja bez problemow?
ekostraz byla tam tylko raz?

nie chcecie zabrac krowy gdziekolwiek do gospodarza, nawet jakby mial ja rozmnazac, by miec mleko, ale mialaby dobre warunki? nikt nawet za kase nie chce tych krow przetrzymac w normalnych warunkach?

i czy nie mozna tych psow chociaz do jakiegos normalnego schronu przerzucic?? maja tam zamarznac?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...