Jump to content
Dogomania

Gromada psów i krowy z interwencji !


go-ja

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edytko , już wielokrotnie pisałam , że odkąd jesteśmy w Unii , ogrody ZOO , nie maja prawa przyjmować zwierzą . Jakichkolwiek . Kiedyś przyjmowali ptaki , dzikie zwierzeta , żółwie . Sama im dostarczałam . Teraz im nie wolno przyjmować . Tu może pomóc fundacja . Może schronisko we Wrocławiu . Mają kozła , świnię , może krowę by wzięli .

Link to comment
Share on other sites

siup, do góry wątek!
[COLOR="red"][B]MAM POMYSŁ:[/B][/COLOR]
Tak sobie myślałam dziś... że byłoby dobrze, gdyby pojedyncze osoby wzięły pod opiekę pojedyncze psy z tych interwencji. W sensie, żeby pozakładały osobne wątki na dogo i gdzie się da promowały. Ekostraż musiałaby postarać się o więcej zdjęć i informacji. Może tak szybciej znalazły by się DT albo gdyby na wątkach uzbierały się deklaracje to hoteliki. Tych psów jest tak dużo, jak w małym schronisku i może to jest jedyny sposób. Jeśli ktoś jest zainteresowany poprowadzeniem wątku któremuś psiakowi, proszę o kontakt. Może tak powoli ruszymy z miejsca. Szanse na zabranie wielu psów na raz albo nawet kilku są bardzo małe. Po jednym może się uda... Ludzie się boją tak dużych spraw, taki watek i ogrom przeraża, przerasta i ręce opadają. Ale jeśli masz pomóc jednemu psu i na nim się skupić, to już łatwiej...
Cioteczki, to co? Wchodzicie w to? Może jakieś bliskie sobie osoby dobiorą się parami, trójkami i zdecydują zaopiekować się jednym psem? Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

To jest bardzo dobry pomysł. Ja mam jeszcze pytanie, jak wygląda kwestia finansów? Czy ekostraż zapewnia opiekę weterynaryjną? Bo myślę, że wiele osób chciałoby pomóc, ale perspektywa leczenia psa za własne pieniądze może odstraszać.

Ja oczywiście podtrzymuję swoją ofertę DT dla małego, dorosłego psa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pekatrine']To jest bardzo dobry pomysł. Ja mam jeszcze pytanie, jak wygląda kwestia finansów? Czy ekostraż zapewnia opiekę weterynaryjną? Bo myślę, że wiele osób chciałoby pomóc, ale perspektywa leczenia psa za własne pieniądze może odstraszać.

Ja oczywiście podtrzymuję swoją ofertę DT dla małego, dorosłego psa :)[/QUOTE]

Dzięki ! Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda się tam pojechać i może zabrać jakiegoś małego pieska do Ciebie. Jeśli chodzi o koszty, to zapytam jak by to było dokładnie. Na pewno też warto by było założyć pieskowi osobny wątek i zbierać dla niego deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Ja nie mogę dać DT, ale mogę założyć wątek i szukać pomocy, każdym znanym mi sposobem. go-ja zadecyduj, którym mam się "zając". Jak się uda znaleźć coś dla biedaka, to następnego "biorę pod opiekę". Tylko tak moge na razie:([/QUOTE]

Edytko! Dzięki! :)
Tak naprawdę już można by założyć wątek (osobne albo wspólny) dla tych dwóch odebranych psiaków, które są u weta i czekają na DT. Może można by tego weta poprosić o zdjęcia, informacje i zrobić pieskom ogłoszenia. Nie wiem jak długo one mogą tam być. Może można by zbierać też na hotelik.
[B][COLOR="red"]Czy jest na wątku ktoś, kto ma hotelik i mógłby dać nam dobrą cenę?[/COLOR][/B]
[B]Edytko chcesz poprowadzić taki wątek?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go-ja']Edytko! Dzięki! :)
Tak naprawdę już można by założyć wątek (osobne albo wspólny) dla tych dwóch odebranych psiaków, które są u weta i czekają na DT. Może można by tego weta poprosić o zdjęcia, informacje i zrobić pieskom ogłoszenia. Nie wiem jak długo one mogą tam być. Może można by zbierać też na hotelik.
[B]Czy jest na wątku ktoś, kto ma hotelik i mógłby dać nam dobrą cenę?
Edytko chcesz poprowadzić taki wątek?[/B][/QUOTE]
To nie jest kwestia chęci. To jest kwestia zycia lub śmierci. go-ja, myslę że mnie powinien przypaść jakiś który śpi pod chmurką:(
Założ tym od weta Ty, a ja go porozsyłam i poprosze o ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...