Jump to content
Dogomania

Gromada psów i krowy z interwencji !


go-ja

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DZIĘKUJĘ, że tyle osób się zjawiło :) Takie poruszenie nagle :), które mnie zaskoczyło, bo ostatnio miałam wrażenie, że zostałam sama. Myślałam sobie dokładnie tak, jak ktoś tam wspomniał, że każdy ma sprawę w nosie, bo jak już Ekostraż się zajęła i to ich interwencja, to sobie poradzą... Nic bardziej mylnego, ale niestety tak myśli większość.
EKOSTRAŻ istnieje rok, ma już spore doświadczenie i wiele już pomogła, ale wciąż jest nas o wiele mniej, niż potrzeb.
Zapraszam też do świątecznego pomagania na FB: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=174964612537237&index=1[/url]

Jeśli chodzi o aktualność informacji, to wszystko, co jest napisane w 1 i 2 poście jest aktualne.
Odnośnie krów, dostałam informację, że pani z Jeleniej Góry okazała się być niepoważna i krowy nadal szukają schronienia. 2 psy czekają u weterynarza na DT, zabrał je burmistrz na wniosek Ekostraży.

[B]Pozostałe psy, razem z dwóch posesji kilkanaście - czekają na DT lub DS! Każdy DT i DS na wagę złota bo jest tych zierzaków bardzo dużo !!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']może jakieś plakaty porozlepiać po Wrocławiu........[/QUOTE]

Jeśli będą osoby chętne do wydrukowania, kserowania, mogę taki plakat zrobić i wysłać na maila. Może ktoś zna dziennikarzy, którzy chcieliby o tym napisać i poprosić ludzi o DT dla psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']jestem i ja, masakra jakaś :( Czy potrzebne są jakieś ogłoszenia, nagłaśnianie sprawy?[/QUOTE]

Dwa psy, których zdjęcia są w 2 poście najpilniej potrzebują Dt lub Ds. Nagłośnienie oczywiście potrzebne. Przyda się każda pomoc! Dzięki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go-ja']Dwa psy, których zdjęcia są w 2 poście najpilniej potrzebują Dt lub Ds. Nagłośnienie oczywiście potrzebne. Przyda się każda pomoc! Dzięki ![/QUOTE]

jak wrócę z wykładów porobię trochę ogłoszeń. Dam też na schroniskowego i swojego facebooka, photologa, i na schroniskowe i swoje nk...

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja na watku. Sprawa makabryczna, dobrze, ze tam dotarliscie. Tez sie spotykam z takim obrazem wsi niestety. Trzeba pomoc tym zwierzakom. Moze jakies hoteliki znalezc chiociaz dla kilku?? Najlepiej oczywiści ds, alno bezpłatne dt, ale z tym jest tak ciężko:(
I jeszcze to biedne bydło:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']ja na FB coprawda dopiero raczkuje i moze juz ktos zakladal ale im wiecej tym lepiej

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=157676030945588&num_event_invites=0#!/event.php?eid=157676030945588[/URL][/QUOTE]

Martynko - już napisałam do Ciebie na FB. Proszę usuń to wydarzenie i zapraszaj ludzi do istniejącego już, bo się całkiem pogubimy :(. Wiesz... To tak, jak by były dwa wątku na dogo.

Jest już takie wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=155993597779321&index=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...