Jump to content
Dogomania

Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!


Tiger

Recommended Posts

[quote name='czarok']Założę się, że ( jeśli pozwolicie) jak Was kiedyś odwiedzimy, Isia nas obszczeka jak intruzów :eviltong: . [/quote]

Poszczujemy Isia, jak przyjedziecie nas odwiedzic po zbyt dlugim czasie :lol: ! ! !
A nawet mysle, ze Isia sama, od progu, oznajmi Wam, co o tym mysli :lol: !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasze wczorajsze wpisy jakimś cudem znikneły (pewnie ta awaria serwera). Relacja z wczorajszego spaceru Isi.

Idę na Grzyby!!! Hura...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/158/2a7b56d8b6a55395.jpg[/IMG][/URL]

Ile tu nowych zapachów..
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/149/e7b1140ae3efc1ee.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez odnioslam wrazenie, ze Isiunia sie nieco zaokraglila :lol: !
Czy to moze tylko ta siersc zimowa sie juz zaczela zageszczac ?
Piekne lasy ma Isia do zwiedzania. Kolo nas sa rowniez, ale nie taaaaakie .... coz, nie mozna miec wszystkiego... ale za to, jakie mamy grzyby !
Sprobuje wkleic zdjecie prawdziwka, ktorego znalazla wczoraj moja mama ( w lasku - 100 m od naszego domu ). A w naszym ogrodze - miedzy naszymi wlasnymi brzozami zebralam kozaczkow tyle, ze starczylo na kolacje :lol: .
A Isiunia jest sliczna :loveu: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Czy mnie się tylko wydaje, czy czarne słoneczko się nieco zaokrągliło?[/quote]

Hm....jakoś nie odniosłam takiego wrażenia....No ale ja widzę Isię na codzień :eviltong: . Jak sunia przyjechała do nas, to też pytałam Tiger, czy Isia nie jest aby zaciążona, bo jakaś taka okrągła mi się wydawała. Tiger mi uświadomiła, że niektóre psiaki ze schroniska tak właśnie wyglądają, bo mają za mało ruchu i karmione są kaszą.

Link to comment
Share on other sites

Isiu wybacz.
[B][U]Osoby chętne (sprawa Ozzy’ego i nie tylko )[/U][/B] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]do rozprowadzania plakatów, ulotek i zbierania podpisów pod petycją do Rządu, dotyczącą "bestialskiego traktowania zwierząt, zaostrzenia kar dla ich oprawców i poprawienia bytu zwierząt", proszone są o zgłaszanie się do: [B]kacha_wawa [/B]:[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380"][B][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380[/COLOR][/B][/URL][/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]lub[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]GG: 7338690[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Verdana]telefon: 0603647237[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Hm....jakoś nie odniosłam takiego wrażenia....No ale ja widzę Isię na codzień :eviltong: . Jak sunia przyjechała do nas, to też pytałam Tiger, czy Isia nie jest aby zaciążona, bo jakaś taka okrągła mi się wydawała. Tiger mi uświadomiła, że niektóre psiaki ze schroniska tak właśnie wyglądają, bo mają za mało ruchu i karmione są kaszą.[/quote]

Mnie się też nie wydaje, żeby się zaokrągliła. Ona taka jewst troszkę kluseczka i taka też była w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję to co napisałam na wątku Berusi :

Na koncie AFN były jeszcze pieniądze przeznaczone dla Berusi - 133zł......

[LEFT]Były to pieniądze od:
mariolaOK
paweł-p111
EwelinaB
rafelek_223
agata-O
Krzysiu66
MariuszK
Chciałyśmy wysłać zapytania do tych osób o te pieniązki - Czy możemy je przeznaczyć na pokrycie kosztów Zosi.... , ale w większości to nie są nicki z dogo.....
Pomyślałyśmy z Anielicą , że skoro Zosia zajęła miejsce Berusi to mamy prawo pokryć częśc kosztów z tych pieniędzy.....
W razie gdyby ktoś z wpłacających na Berusię w/w osób chciał przeznaczyć te pieniązki na innego psiaka to proszę o priv - oczywiście zwrócimy.....

A teraz zestawienie kosztów Zosi:

Opłata schroniskowa 20 zł
Smycz 16 zł
Obroża 12 zł
Morfologia 16 zł
Biochemia 14 zł
Tabletki na robaki - 3 szt. 15 zł
Hotelik 65 zł ( otrzymałyśmy duży rabat)
Paliwo 90 zł
(Lublin - W-wa i spowrotem)

Razem : 248 zł

Całą tę kwotę pokryłyśmy z anielicą z własnych kieszeni, dlatego pozwoliłyśmy sobie częśc zwrócić z pieniązków Berusi
( na marginesie dodam , że te pieniądze zostały przeznaczone na paliwo - na podróż Wirki w dn. 03.09. do Rzeszowa, . - a miałysmy za nie iśc na piwo.....:evil_lol: )

Czyli: 248 zł - 133 zł (pieniązki z AFN Berusi) = 115 zł - pokrywamy : ja i anielica.

Tak więc Zosia - Isia ma już czyściutkie konto.....



[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...