Jump to content
Dogomania

6 miesięczny szorściak już w DT- szuka kochającego DS!!!


ania z poznania

Recommended Posts

[quote name='LidkaWejman']Pan Dawid wysłał mi dzisiaj smsa po obejrzeniu fot,że prosi o adres to przyjadą po Cosma w przyszłym tygodniu....
Mąż mruczy z fotela : Czy On tam będzie szczęśliwy???
Łukasz jest bardzo nieszczęśliwy, cóż pokochaliśmy już Kosmatego.....Dziecku jeszcze nic nie mówiłam
Panu Dawidowi oczywiście psa wydamy tylko przez adopcję. Muszę jeszcze raz mu wytłumaczyć o co chodzi z tą adopcją....Niewiem tylko czy na wsi powinno się gospodarskie psy kastrować,jeśli mają mieć swój teren nie być wypuszczane etc..
My Ammara nie wykastrowaliśmy i nie zamierzamy..
PODEŚLIJCIE MI ANKIETĘ NA MAILA [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
NO I POSZUKUJĘ OSOBY, KTÓRA SPRAWDZI DOMEK OKOLICE PLESZEWA, be o Ania z Poznania- dodzwoniłam się wreszcie dopiero w przyszłym tygodniu w piątek wraca z Niemiec...
W razie jakby co mój tel. 602 155 037 odbierany od 10-23, chyba,że jestem u psów i akurat przemywam pupę rumiankiem. Goi się jak na psie:)[/QUOTE]
Lidko , gdziekolwiek wyadoptowany psiak zamieszka ( chyba ze papierowy rep to jest ), powinien być wykastrowany a tym bardziej na wsi ...jednak ma wiekszą możliwość wykombinować i prysnąć w teren jeśli poczuje wolę bożą ...czytaj sukę w cieczce ;)
Nigdy nie wiemy co się może wydarzyć , więc lepiej nie kusić losu ;)
Tak ze nie masz wyjścia , [B]podstawowym warunkiem adopcji jest kastracja[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psy kastrować można dopiero po ukończeniu dojrzewania? Ja jestem zdecydowanie ze sterylizacją suk, wydawało mi się, że psa można upilnować..Miałam psy od zawsze i tylko jeden nam uciekł raz.Ale ten wilczurek Nordziu (w lecie ze starości poszedł za TM) miał w nogach sprężyny, bo bez rozbiegu z miejsca przeskakiwał dwumetrowy płot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']Ankietę pan Dawid wypelnił błyskawicznie, idealne warunki dla Cosma. Pan Dawid chciałby się zapoznać z umową adopcyjną, czy możecie mi przesłać? Co z wypełnioną ankietą mam dalej zrobić, czekać na Anię?[/QUOTE]

a z Anią nie masz kontaktu ?? Myśle , ze skoro Ania psiaka wyciagnęła z tego domu to do momentu podpisania umowy to chyba ona podejmuje decyzję :hmmmm: nie wiem jak ustalałyście między sobą

Cosmatku :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Z Ania nie ma chwilowo kontaktu poza smsami. Przeslij mi prosze te wypelniona ankiete. Rzuce okiem. Co do umowy - wysle Ci przykladowa, niech sie Pan Dawid zapozna.

Z tego co widze na mapie, Gołuchów nie jest blisko Poznania, jest miedzy Kaliszem, a Pleszewem. Nie czekalabym na Anie, tylko szukala na Twoim miejscu jakiegos dogomaniaka z Kalisza lub Ostrowa WLKP, ktory moglby podjechac zrobic wizyte. Nie ma na co czekac :) powodzenia :)

W Ostrowie chyba jest schron, napisz w watku tego schronu, ze szukasz osoby do przeprowadzenia wizyty w Goluchowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Chodzilo mi bardziej o to, zeby Anie odciazyc. Mysle, ze napisze, ze domek sprawdzi, ale dopiero jak wroci, wiec fajnie by bylo jakbysmy znalezli kogos innego do sprawdzenia :) jestem przekonana :)[/QUOTE]

wróce ze sklepu to pomogę wam szukać kto jest z tamtych okolic , bo nawet wydaje mi się był ktoś z Pleszewa ...ale w 100% nie jestem pewna

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś do Pauliny pisał, na wszelki wypadek zaraz do nie napiszę

Już napisałam, zobaczymy czy da radę i czy to w ogóle jej strony


Paulina jest faktycznie z tamtych okolic ale jest niezmotoryzowana więc nie da rady tam pojechać. Poleciła mi Kunę 66 ona jest z Radlina napisałam do niej, może ona da radę\?

Link to comment
Share on other sites

Ania pierwsza dowiedziała się o telefonie od pana Dawida, tylko ona wróci dopiero w piątek z Niemiec..Można by faktycznie odciążyć ją i poprosić Kunę 66. Najlepiej,żeby do mnie zatelefonowała,jeśli Kuna66 będzie mogła,lub wyslała choć smsa, oddzwonię i wtedy się umówimy co i jak:)
Dzięki dziewczyny za zaangażowanie:)
Ja dopiero wróciłam do domu, cały dzień w rozjazdach , moja czwórka chłopców sama w domu(Łukasz,Mikołaj,Ammar i Cosmo) była więc po powrocie wszystkich wyściskać musiałam.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy, czekamy...
Dzisiaj Cosmo spał pół dnia, w garażu obok auta, ten garaż jest wiecznie otwarty, więc Cosmo, nie boi się wchodzić, choć do zamykanych też już wchodzi,ale do domu nawet jak zostawie drzwi otwarte, bo idę na przykład po smaczki na chwilę do domu i drzwi na oścież to progu domu nie przekroczy tylko kuka...( chyba będziemy musieli trochę słomy wyjąć psiakom z budy, bo im za gorąco..No i dzieczyny chyba wiosna idzie, kłaki Ammara miałam dzisiaj nawet w laptopie( swoją drogą niewiem jak to jest,że my tyle tego wnosimy do domu,jak Ammar teraz w domu nie bywa(u nas psy tylko latem wchodzą do domu, bo w sezonie grzewczym im za gorąco).

Link to comment
Share on other sites

Kuna nie da rady bo nie ma jej w mieście. Nie wiem już do kogo napisać, bo na tej pieprzonej dogomanii nie mogę znaleźć ludzi z danego miasta. Napisałam na wątku Radlińskim ( to podobno niedaleko. Paulina tak pisała, ale tam nikt nie da rady)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...