Jump to content
Dogomania

6 miesięczny szorściak już w DT- szuka kochającego DS!!!


ania z poznania

Recommended Posts

Nie nadajemy się na DT.... Wrócilismy po 19 od psów, jutro pan Dawid przyjedzie o 9 rano, więc dziś cały dzień się już z Kosmatym żegnamy,a On nieświadomy....Najbardziej boję się akcji,że Kosmaty nie będzie chciał z nim iść. Na siłę do auta wsadzić??
Na dodatek dziś się Łobuzy dorwały do kubła ze śmieciami , które wyrzucamy na kompostownik, czyli resztki jedzenia i odpady organiczne, biedulki głodzone są, więc się na kubeł rzuciły...Oba mają mega rozwolnienie, jutro trzeba będzie sprzątać podwórko no i pana Dawida ostrzec patrz pod nogi jak idziesz...
I znowu obcinałam kłaki Kosmatkowi i Ammarowi też, bo dupska brudne całe...ech jak dzieci....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostały karmę o 18.00,ale teraz już nic nie dostaną oprócz wody...Młody pojedzie do domu na głodniaka:) tak będzie bezpieczniej.Smycz i obroża już na stole na korytarzu.Budzik nastawiony na 7,żeby jeszcze ze spokojem pobyć z Kosmatym choć godzinkę...i o 9 przyjeżdża jego nowy pan....

Link to comment
Share on other sites

Pan Dawid napisał rano smsa,że będzie ok.13 no i o 12.30 przyjechał ze swoim tatą. Przesympatyczni ludzie,Cosmo wyczuł chyba,że coś się dzieje, bo był bardzo niespokojny a jak już mu pan Dawid założył smycz, to zachowywał się jak w pierwszym dniu pobytu u nas, pan Dawid nie chciał,żebym mu pupę umyła(bo mają zasrańce dwa dupska obesrane, po wczorajszej uczcie), żeby go nie stresować( kosztem brudnych siedzeń w aucie). Posiusiał się biedny jak mu obroże założył pan Dawid. Do końca życia niezapomnę spojrzenia Cosma jak siedział na tylnim siedzeniu auta i patrzył w okno na na nas.....te uszy położone po sobie....masakra jakaś. Oboje z Łukaszem wracając do Ammara pociągaliśmy nosami...
Pan Dawid chciał zapłacić za psa,,żeby się lepiej chował" 100zł, ale powiedziałam,że ma wpłacić to na schronisko.Odbierając zaświadczenie o szczepieniu też chcieli płacić za te szczepienia, bardzo honorowi ludzie. Przy okazji okazało się,że Kuba ich poprzedni piesek, który zmarł ze starości- też był ze schroniska.
Widać,że to bardzo dobrzy ludzie, zachwyceni Cosmem, widzieli jego przerażenie i byli bardzo delikatni wobec Kosmatka...

Link to comment
Share on other sites

taaaa.....
powiedz to moim chłopakom,przestałam pisać w tym ostatnim poście, bo moje dziecko dostało histerii na wieść o tym, że Cosmo jednak pojechał- myślałam,że dobrze go przygotowałam na cały dt i jego idee,ale serduszko pięciolatka rządzi się swoimi prawami.....Dziecko się uspokoiło, to znowu mężem się trzeba zająć- który jak twierdzi czuje się jak ostatnia świnia...na pytanie dlaczego? Bo On przybiegł do mnie,a ja go zdradziłem, bo wsadziłem go do samochodu.....w tym domu mieszkają same nadwrażliwce, angażujemy się szybko,mocno i na całe życie....trzeba nam czasu i Cosmowi też. Wieczorem zadzwonię do pana Dawida i zapytam jak tam Cosmo, to napiszę. Myślę,że poczekamy tydzień i Cosma możemy przesłać do szczęśliwych zakończeń....
Ammar na razie śpi na środku podwórka, bo dziś się gryzły i wariowały strasznie...(ziemia odmarzła, bo na całym ogrodzie miałam doły-próbowały ukryć kawałek starego chleba wykradnięty wczoraj ze śmieci,ale żaden dołek nie wydawał im się odpowiedni....) zobaczymy co będzie jak uświadomi sobie,że Cosma już u nas nie ma....
Cosmo zostanie przechrzczony na Kubę,bo panowie stwierdzili,że wygląda prawie identycznie..
Ale widok Cosmo chowającego się pod nami i jego spojrzenie przez szybę w samochodzie zostanie w nas na długo...
Nie robiłam zdjęć, bo nie miałam serca,z aparatem stać w obliczu paniki psa. Pan Dawid jest z zawodu fotografem, więc pewnie będą jakieś zdjęcia, jak się psiak z nimi oswoi....

Link to comment
Share on other sites

Kosmatek przeżył drogę, nabrudził trochę w aucie,z drugim psem pana Dawida się zapoznał i dogadał. Podwórko zwiedził zachwycony!Oczka łowcy mu się zaświeciły:) No i kury też go bardzo interesują. Na noc zostanie zamknięty, żeby się gdzieś nie zawieruszył przypadkiem, do domu nie chciał wejść, choć mu proponowano....już nawet szczekał na obcych za podwórkiem i przybiegał do nich na zawołanie...Kuba...
Nie chcę molestować pana Dawida telefonami, więc umówiłam się na telefon za tydzień...
Oj strasznie puste te podwórko bez Kosmatka...

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam czym jest tak bardzo zachwycony na podwórku! Otóż kotami:) Zamknięty będzie w kojcu, a tam już czeka na niego nowa, cieplutka buda:)
Tylko dzisiejszą noc ma spędzić w kojcu, ze wzgl. na własne bezpieczeństwo, jestem ciekawa czy będzie płakał,on nie lubi być ograniczany...
Ludźmi jestem zachwycona, więc Cosmo/Kuba też obdarzy ich uczuciem....
Ammar sam nie szczeka....tak cicho na podwórku- nikt nie wyje pod oknami, nie szczeka- dziś to chyba nie zasnę...
Powinna tu być radość i szał,że Kosmaty ma dom taki fajny....a ja smęcę,bo u nas w domu żałoba i jedno drugiemu tłumaczy racjonalnie....

Link to comment
Share on other sites

Cosmo vel Kuba na razie ostrożny, pierwszy dzień koty spędziły na drzewie, gdy pojawił się Cosmo. Kury na początku bacznie obserwował teraz straciły swój urok. Dogaduje sie z drugim mniejszym pieskiem. Przybiega już do opiekunów, w stosunku do mamy Dawida jest troszkę nieufny, bo ją rzadziej widział,ale to dopiero początek. Wszędzie wchodzi ,ale do domu nadal się boi, więc leży pod drzwiami, nawet jeśli są otwarte.. Ogólnie ma się dobrze, nie ma charakteru uciekiniera, więc na razie zapoznaje się z terenem,ale staje się coraz bardziej śmiały.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny koło Kalisza zaginęła ONka! Proszę pomóżcie szukać:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201085-Zagin%C4%99%C5%82a-suczka-owczarek-niemiecki-Kalisz-Nied%C5%BAwiady?p=16196435#post16196435"]http://www.dogomania.pl/threads/2010...5#post16196435[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...