Jump to content
Dogomania

"Zaklinacz psów" Cesar Milan


engelina_88

Recommended Posts

S...cośtam, do mnie piszesz? bo coś tam mi się o oczy obiło że gadać ze mną nie chcesz. Ale odpowiem bo mam spore doświadczenie, mocno psychicznego psa który warczy a nawet gryzie i pod wieloa względami nie jest psem normalnym a jego problemy nie sięgają zwykłego wychowania.
Kiedy pies warczy nie dominuję go, nie obsikam też kanapy (może powinnam? dominacja w końcu, zaznaczam teren), wypraowuję z nim komendę "zejdź", najprościej w świecie, kojarzę to dobrze z czymś smacznym, powoli wycofuję smaczki a za jakiś czas na komendę mój pies radośnie z niej zeskakuje! :) ale CM zrobiłby to szybciej a skoro on est to po co się wysilać.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ludzie mogą się mylić i tak samo jak CM czasami bąknie coś mądrego tak samo uważam że ten post jest bardzo dobry.
Ja sama powoli tracę siłę na jakąkolwiek dyskusję i Twoje argumenty odnoszące się nie do CM a do rozmówcy. Nie dziwię mu się.

dog193 bo z własnymi psami ma kupę czasu na wypracowanie a przed TV trzeba zrobić pokaz w krótkim czasie.

Link to comment
Share on other sites

To czemu nie widać tego po psach nad którymi pracuje? dog niemiecki przeciągnięty po podłodze czy bernadryn po schodach nie były zachwycone, nie czerpały z tego masochistycznej przyjemności. Poza tym jego stado musi być szczęśliwe, psy żyją w zagrodziesame ze sobą, dogadują się po psiemu, z ludźmi mają minimalny kontakt, w dodatku są wybiegane. Natomiast gorzej mają te psy żyjące w dmach z ludźmi najczęściej mają już problemy a ludzie są kompletnymi ignorantami.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że Pan Mateusz wymiękł bo stracił nadzieję i wiarę ;) natomiast ja kocham takie jałowe dyskusje, wierzę w duchy i godformy, natomiast w nawrócenie kogokolwiek tutaj nie, ale z uporem jehowych co jakiś czas wpadam. Z nudów bardziej.

Link to comment
Share on other sites

WNT w to zamieszane? cholerka, tam też mnie nie lubią, trudny żywot nonfomfornisty-rasisty. Tylko że ja naprawdę lubię murzynów, chińczyków, w meksykańskiej krwi tylko jakoś Millana nie toleruję, gdyby był amerykaninem albo polakiem to pewnie rasistką bym nie była :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Cytat z wiadomości Pana Polkowskiego : "Napisała Pani, że mój blog przyczynia się do „problemów ze zrozumieniem przekazu CM, a prościej jego metod”. Jest to prawdą. Mój blog nie miał nigdy na celu pomóc w zrozumieniu przekazu CM, ale zaprezentować jak jego działania są niespójne z ideologią pozytywnego szkolenia, które są obecnie uznawane przez światowej renomy organizacje kynologiczne. Może zabrzmi to nieco głupio, ale pytam bardzo poważnie: jaki właściwie jest przekaz CM i czego właściwie chce on nauczyć w swoim programie?"

JA Pana Mateusza zapraszałam . Proszę neich ktoś z państwa przekona go, żeby ze mną porozmawiał :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...