Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, bo w ten sposob upieklo sie slynnej Oui Oui z forum miau, ale naprawde, ciezko jest czasami walczyc w sadzie, nawet jezeli jest sie w cos osobiscie zaangazowanym, dlatego rozumiem. Policja nie bardzo sie przejmuje, wiem, bo probowalam.
Jej koty pewnie tez sie nie odnalazly, przynajmniej nie slyszalam o tym :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kostek']a w czym podobna?[/quote]


Szuka psów do adopcji, gwałtownie chce pomagać obiecując zlote góry. Podobne są również nicki i stylistyka wypowiedzi.
Nie wiem kim jest KATIJA i nie zamierzam jej oskarżać, ale wczoraj po lekturze kilku wątków zapaliło mi się czerwone światełko. Nawet puściłam Joaaa pw w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

p.s.

ja tylko na marginesie dodam ze jak sie ktos podaje zaadwokata to mozna to bardzo latwo sprawdzic wystarczy wejsc na strone rady adwokackiej danego miasta i tam jest spis adwokatow z numerami tel i adresami kancelarii :) latwo mozna sprawdzi.

jesli ta panna nikt miala byc adwokatem z warszawy i miala by miec na nazwisko martinez to nie ma nikogo takiego w wawie [URL]http://www.ora-warszawa.com.pl/adwokaci.php?status=1&szukaj=0&litera=M[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']p.s.

ja tylko na marginesie dodam ze jak sie ktos podaje zaadwokata to mozna to bardzo latwo sprawdzic wystarczy wejsc na strone rady adwokackiej danego miasta i tam jest spis adwokatow z numerami tel i adresami kancelarii :) latwo mozna sprawdzi.

jesli ta panna nikt miala byc adwokatem z warszawy i miala by miec na nazwisko martinez to nie ma nikogo takiego w wawie [URL]http://www.ora-warszawa.com.pl/adwokaci.php?status=1&szukaj=0&litera=M[/URL][/quote]

to juz dawno ustalone ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Aldona z Sosnowca']Witam,pragnę poinformowac,że na molosach, konkretnie dogach niemieckich ,pojawiła się osoba o .
nicku [B]Katija[/B].Była zainteresowana szarym dogiem niemieckim( suką).Gdy jedna z forumowiczek,znajaca jej historię (tz.kasi-m) spytala ,czy to aby nie ona, to natychmiast zniknęła,jak sen jaki złoty...:mad:[/quote]



Katija wrócila i jest gotowa spotkać się z kimś w Warszawie i potwierdzić swoją tożsamość, a raczej wykluczyć , ze jest Kasią M. ;)
Czy ktoś z osób , które miały okazję poznać oszustkę osobiście, może się zobaczyć z Martą, bo takie imię podaje ta dziewczyna?
Jeżeli to nie ona, może się okazać bardzo pomocna w adopcjach...

Link to comment
Share on other sites

[B]Magda[/B]-jak nie bedzie chętnych do spotkania, można odgrzebać zdjęcie(powinno być w tym wątku), albo wysłac privem zapytanie do tych, które się z nią spotkały, będzie mozna wtedy jakiś "zarys postaci zrobić"..
jesli Katja to nie Kasia_m, a ma byc pomocna w adopcjach-warto..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lagunka']Katija wrócila i jest gotowa spotkać się z kimś w Warszawie i potwierdzić swoją tożsamość, a raczej wykluczyć , ze jest Kasią M. ;)
Czy ktoś z osób , które miały okazję poznać oszustkę osobiście, może się zobaczyć z Martą, bo takie imię podaje ta dziewczyna?
Jeżeli to nie ona, może się okazać bardzo pomocna w adopcjach...[/quote][I]a skąd będziecie miały pewność że na spotkanie przyjdzie owa osoba czy nie czasem ktoś podstawiony.....niech się jakiś czas wygada na fo... niech działa a na adopcje psy zawsze się / niestety /znajdą ..[/I]

Link to comment
Share on other sites

Poznałam Kasię_m osobiście i jej wygląd jest na tyle charakterystyczny, ze trudno byłoby sie pomylić.
Administracja molosów ma dane podawane przy rejestracji, wystarczyłoby porównać je z tymi z dowodu. KATIJA zaoferował pokazanie dokumentu tożsamości, a sądzę, ze w takiej sytuacji należałoby się zwrócić do Administracji molosów z prośbą o weryfikację danych.
Jeżeli te z dokumentu zgadzać się będą z tymi z forum, to chyba ok ? :)
No, chyba, że uznamy, że szajka wielbicieli Kasi M grasuje znów po forach ;)
Osobiście myślę, ze jeżeli dziewczyna zareagowała w taki sposób i rzeczywiście nie ma nic do ukrycia, to świaczy na jej korzyść. Przypominam, ze Kasia M reagowała wręcz odwrotnie, wykęcała się od konkretnych odpowiedzi i w jej postach było bardzo dużo nieścisłości.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Próbowałam dzis równiez wejśc na wątek ,który był na molosach w sprawie Kasi_m. A tu wyskoczyło mi takie coś:

[B]madziara1983[/B], nie masz dostepu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
[LIST=1]
[*]Państwa konto użytkownika nie ma odpowiednich uprawnień dostępu do strony.
[*]Mogli Państwo próbować odpowiedzieć na post lub założyć nowy temat, podczas gdy Administrator Forum mógł deaktywować to konto.
[*]Mogli Państwo również próbować edycji nie swoich postów lub innych funkcji dostępnych dla moderatorów i administratorów.
[*][B]Najprawdopodobniej Państwa konto oczekuje jeszcze na AKTYWACJĘ.[/B][/LIST]O co chodzi????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...