Jump to content
Dogomania

Lizanie stóp


Nugatowa

Recommended Posts

Nugat liże obsesyjnie stopy mojego taty, ( jak ma okazję oczywiście :eviltong: ) moje nie, innych członków rodziny również nie, tylko TATY ! :angryy:
Żal mi taty bo czasami nawet już krwawią ( wygryza odciski i liże zgięcia palców) jest to nienośne, psikalismy nawet spirytusem żeby go zapach obrzydzał a skąd 2 minuty i już przystąpuje do pedicure'u. Nie wiem o czym może to świadczyć i jak temu zxapobiegać?
Może spotkaliście się z takim zjawiskiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Nugat liże obsesyjnie stopy mojego taty, ( jak ma okazję oczywiście :eviltong: ) moje nie, innych członków rodziny również nie, tylko TATY ! :angryy:
Żal mi taty bo czasami nawet już krwawią ( wygryza odciski i liże zgięcia palców) jest to nienośne, psikalismy nawet spirytusem żeby go zapach obrzydzał a skąd 2 minuty i już przystąpuje do pedicure'u. Nie wiem o czym może to świadczyć i jak temu zxapobiegać?
Może spotkaliście się z takim zjawiskiem :roll:[/quote]

Oglądałam kiedyś bardzo ciekawy program naukowy na Discovery o stopach-to znaczy co w nich jest że pies tak uparcie liże-otóż stopy mają taki sam składnik czy zapach/feromon dla psa jak suczka w cieczce-nie przekaże tego dokładnie bo tam było to objaśnione z podaniem terminów-ale to w skrócie-nie daj Boże jak nogi śmierdzą-bo wówczas pies jakby jeszcze bardziej je namiętnie lizał-moje malce liżą stpy mojemu TZ bo on to uwielbia-liża fachowo i delikatnie-nic nie gryzą-ja nie mogę bo mam straszne łaskotki-więc TZ ma radochę;)

Link to comment
Share on other sites

a to ciekawa teoria bo moja sunia uwielbia ciumkac moje palce (mam czyste nie o jakichs nieładnych zapachach :evil_lol: zreszta namietnie stara sie lizac mi stópki nawet tuz po kapieli) no i to panienka to co ją cieczki interesją, zresztą teraz ma władną prywatną cieczkę :lol:
W uwielbieniu są tylko moje stopy, innych członków rodziny nie, ale ona lize tez moje uszy, oczy nos i inne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Bo czasem trzeba psa nakarmić,a nie dopuszczac,żeby Ci ojca zjadał![/quote]
Buahahaha:lol:
Mnie Ares liże twarz, to lubi najbardziej. A gdy siedzi u mnie na kolanach, lubi lizać moją... spódnicę:-o I to niejedną.

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz lubi lizać moje paluszki u stóp, mi w to graj łaskotki mam, ale to i tak fajne.


Niestety jej nos jest na wysokości większości ludzkich pośladków i jak dzieczyny chodzą w spódnicach czy sukienkach to bardzo lubi tam zaglądać ;/ i musze ją przywoływać co widze jakąś dziewczyne odpowadającą wzrostem i ubiorem ;/


i ku mojemu zdzwieniu na spacerach często do mnie podbiega dotknie nosem ręki lub nogi i leci dalej- kiedyś czytałam, że owczarki tak mają... ale moja jest gończym, choć papierów nie ma, więc kto wie co w tej jej krwi płynie...

Link to comment
Share on other sites

Rany moja też liże WSZYSTKIE stopy :roll: Bida jest teraz jak wszyscy w sandałach lażą. Często jeździmy pociągiem i możecie sobie wyobrazić jaki wypas ma w przedziale pełnym ludzi. :diabloti: Mówie jej "fe" - jest spokój na chwile, a potem kątem oka widze jak pełznie cichaczem, żeby liznąć kolejnego nic nie spodziewającego się pasażera:roll: Oprócz stóp w drugiej kolejeności są ŁYDKI szczególnie kobietek bo one z reguły wysmarowane są pięknie pachnącymi balsamami.
W domu na tym polu powstaje dzikie zamieszanie, bo mój TZ też uwielbia jak mu sucz stopy liże - wtedy ja się drę, żeby najpierw umył nogi, a potem psu dawał bo ja ją w psyk całuje - i awanti gotowa, że niby to jego stopy gorsze od psiego pycha:evil_lol: Ciężko żyć z lizaczem;)

Link to comment
Share on other sites

a mój Dandi uwielbia mi dawać buzi-ale nie tak normalnie-jak zacznie to wystarczy że się uśmiechnę bo on ma tak radośnie zamknięte oczka:eviltong: to od razy zaczyna "czyścić mi dziąsła" ale jak wpycha tam swój mały ozorek jak czyściciel u Wieloryba-a jak ziewnę to i podniebienie oczyszcza-ale jak zawzięcie-jakby robota była super pilna!:p a jak mój TZ w takim momencie go spróbuje odgnonić to ma przechlapane-atakuje go i jest wściekły:angryy: że przerywa mu taką "pracę":lol: uszko też wylizuje:p stopy nie bo mam łaskotki i małe wiedzą że nie dadzą rady:crazyeye: ze stopkami. To mały Gryfonik Brukselski a taka słodka cholera:evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczynki..
Stopy się pocą. Jak się pocą to wydalane są te rożne składniki mineralne..
I psy czy koty jak tylko to stwierdzą to odrazu chcą to wykorzystac..
U mnie tez charciki liża z namaszczeniem stopy Pana jak wróci do domu.. I moje łydki, zgięcie łokci i kolan. I pępek :loveu:
Trza się myc często:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , albo oddac psu na umycie, nie ma innego wyjscia:evil_lol: :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Trza się myc często:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , albo oddac psu na umycie, nie ma innego wyjscia:evil_lol: :evil_lol: ...[/QUOTE]

:diabloti: to ja teraz nim wejde do przedziału będę pytać: "Przepraszam, czy myli się Państwo? Bo jak nie to nie jedziemy! :obrazic: "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='URIA']:diabloti: to ja teraz nim wejde do przedziału będę pytać: "Przepraszam, czy myli się Państwo? Bo jak nie to nie jedziemy! :obrazic: "[/quote]


To do tej pory tak nie robiłaś? :mad::cool3:

wstyd mi za Was :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::krolik:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Oglądałam kiedyś bardzo ciekawy program naukowy na Discovery o stopach-to znaczy co w nich jest że pies tak uparcie liże-otóż stopy mają taki sam składnik czy zapach/feromon dla psa jak suczka w cieczce-[/quote]

Moj Tysiek to erotoman, zawsze to wiedzialam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Nugat liże obsesyjnie stopy mojego taty, ( jak ma okazję oczywiście :eviltong: ) moje nie, innych członków rodziny również nie, tylko TATY ! :angryy:
Żal mi taty bo czasami nawet już krwawią ( wygryza odciski i liże zgięcia palców) jest to nienośne, psikalismy nawet spirytusem żeby go zapach obrzydzał a skąd 2 minuty i już przystąpuje do pedicure'u. Nie wiem o czym może to świadczyć i jak temu zxapobiegać?
Może spotkaliście się z takim zjawiskiem :roll:[/quote]

Kiedyś pokazywali historie psów ktore uporczywie lizały u właścicieli miejsca chorobotwórczo zmienione.
Może tato by zadbał o swoje stopy u lekarza a psu niepozwalac tego robić. Chyba tata da radę psu;)

Link to comment
Share on other sites

Mój Gamoń również obsesyjnie liże stopy mojego TZ, moje też ale już nie tak chętnie, dzieci nie rusza. Interesują go te "najbardziej pachnące" po całym dniu w trampkach.Robi z taką samą zapalczywością jak Twój. Zauważyłam że robi to najczęściej i najzajadlej gdy jest "zsuniowany" tzn gdy wytropił na spacerze zapach jakiejś suni z cieczką. Niestety do tej pory nie znalazłysmy na to ratunku

Link to comment
Share on other sites

Tzn to nie jest zwykłe nie douczenie psa, że liże stopy coś w tym musi być bo on to robi z niezwykłym przejęciem a jak powiem fe i każe iść na legowisko to oczywiście idzie kladąc się i wyjąc, jakby coś sygnalizował :hmmmm: Dziś będą wyniki badań taty i zobaczymy może rzeczywiście coś w tym jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Kiedyś pokazywali historie psów ktore uporczywie lizały u właścicieli miejsca chorobotwórczo zmienione.
Może tato by zadbał o swoje stopy u lekarza a psu niepozwalac tego robić. Chyba tata da radę psu;)[/quote]


tak psy rozponają na przykład po zapachu nowotwór-w uproszczeniu skład krwii człowieka ulega zmiany, ciało emituje specyficzny zapach, są psy szkolone do identyfikacji różnego typu nowotwórów.: np.: now.płuc, piersi czy inne. Są bezbłędne nawet czerniaka zidentyfikuą. Podobnie jest z sygnalizowaniem nadejścia ataku epilepsji pies to wyczuje nawet 40 minut przed i jego opiekun ma tyle czasu by się przygotować i bezpiecznie usadowić. To super fachowcy-nie ma lepszych-mnie jakiś czas temu uporczywie wąchał mój maluszek usta:jak ziewnęłam czy mu buzi dawałm-okazało się że mam dziurę w zębie-i to poważną więc one są bezbłędne. I bardzo lubię ich lizawkowanie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...