Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze musze coś powiedzieć. Z powodu zabiegania (kilka psów pod opieką, moja Nala z Cushingiem i jeszcze kilka problemów) prosze o przypomnienie co miesiąc (najlepiej pod koniec miesiąca), ze mam wpłacić. To chyba jeszcze nie demencja starcza, ale jakbym zapomniała to...:mad:

Link to comment
Share on other sites

JAk mówi przysłowie "chłop spi a mu samo rośnie";)....wczoraj przed pójściem spac, Zenusiowi brakowało do szczęscia 125 zł...a dziś..??
Budzę sie i cóż widzę..??:o
tayga-10 zł
Eva2404- 10 zł
Leyla- 50 zł
Smyku- 30 zł
:o:o:o...przecieram oczy...bo Zenus moze juz opuscic to miejsce...brakuje mu juz tylko 25 zł!!!!!!!!!!!(a ma zapasik z jednorazowych spory, wiec w razie "w'...poza tym jestem pewna, ze zaraz to 25 zł spadnie z nieba dla Zenia:):)
Jesssssssoooo..kochane cioteczki jestescie!!Ale poranna niespodzianka..no..no.....:):):)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, wpadam na zaproszenie Piromanki, niestety narazie mogę tylko podnieść, ale mocno trzymam kciuki za biedactwa - z tego co zrozumiałam to trzeba było ich rozdzielić? Więc Zenio jedzie do hoteliku :) nie mogę się doczytać co z Cyrylkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Witam wszystkich, wpadam na zaproszenie Piromanki, niestety narazie mogę tylko podnieść, ale mocno trzymam kciuki za biedactwa - z tego co zrozumiałam to trzeba było ich rozdzielić? Więc Zenio jedzie do hoteliku :) nie mogę się doczytać co z Cyrylkiem[/QUOTE]

Są chętni, ale trzeba zrobic wizyte przedadopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51'](...)A jesli chodzi o wizyte p/adopcyjną to napiszcie moze do kaskadafik, ona jest z okolic Mielca.[/QUOTE]

Dziękuję bela51 już napisałam :) Widzę, że komplet deklaracji uzbierany (pod warunkiem, że hotelik będzie kosztował 300 zł a nie 350 zł), proszę Was jeszcze o pomoc w szukaniu domowego hoteliku może uda się coś wykombinowac...
Piromanko jeśli dobrze kojarzę to napisałaś, że wyjeżdżasz na 10 dni co wtedy z finansami???

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Arial Narrow"][SIZE="4"][COLOR="#006400"]Cioteczki, chciałabym Wam serdecznie podziękować!!!
Dzięki Waszym deklaracjom Zenek zostanie uratowany i uchronimy Go od śmierci w Mysłowicach!
Ze wzruszenia aż się popłakałam... Bez Was nie dałybyśmy rady...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Dziękuję bela51 już napisałam :) Widzę, że komplet deklaracji uzbierany (pod warunkiem, że hotelik będzie kosztował 300 zł a nie 350 zł), proszę Was jeszcze o pomoc w szukaniu domowego hoteliku może uda się coś wykombinowac...
Piromanko jeśli dobrze kojarzę to napisałaś, że wyjeżdżasz na 10 dni co wtedy z finansami???[/QUOTE]

Ada, będę uaktualniać finanse na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...