Jump to content
Dogomania

miniKUDŁACZ TWIX-niewidomy?niedosłyszący?PROSI O WSPARCIE DIAGNOSTYKI-DTkarma+wet


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NIe,nie zmieniłam numeru,przez niedopatrzenie orange na chwilę go straciłam,ale po reklamacji odzyskałam.
Nie było mnie z powodu okropnych kłopotów jakie na mnie spadły.
Wszystko u Twixia w jak najlepszym porządku.
Dziś do nowego domu wyjechał Welsh.Jeśli tak będę przeżywać rozstania z moimi tymczasowiczami,to się wykończę.
Nie jestem w stanie przeczytać teraz zaległości,przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Dotka:) mam nadzieję że udalo Ci się poradzić z kłopotami i już jest dobrze, a jak bedziesz potrzebowała jakiejś pomocy to pisz, dzwoń.
Super ze Welsh znalazł domek, ale nic dziwnego że tak to przeżywasz był u Ciebie długo, skradł Twoje serce, trzymaj się.
Dziewczyny prosiły żeby zabrać Twixa do fryzjera, a potem zrobic mu nowe fotki, dasz radę wybrać się z nim do salonu piękności:)?

Link to comment
Share on other sites

Z kłopotami jeszcze sobie nie poradziłam-ze wspólnotą zapowiada się dłuższa batalia,a i to nie jedyny mój problem...
Twix może załapać się na wizytę już w przyszłym tyg. w poniedziałek zadzwonię do groomerki i spróbuję go gdzieś "wcisnąć".
W każdym razie,w pon dam znać jaki mam termin.

Potrzebuję kartę pamięci Smart Media do mojej jeszcze panieńskiej niezawodnej lustrzanki-tworzy foty nie z tej ziemi.
W sklepach jej nie uświadczysz,znalazłam na allegro,kupiłam,ale ktoś ją pogryzł-nie zdążyłam jej nawet włożyć do aparatu.
Gdyby ktos gdzieś słyszał o takiej,może być nawet 64mb,czy mniejsza,oby za sensowne pieniądze,byłabym dozgonnie wdzięczna.Na allegro udało mi się raz kupić za grosze,obecne są w kosmicznych cenach :/

Link to comment
Share on other sites

Dotka, i jak? Twix sie zalapal do fryca?

Dziewczyny, nie wiem jak Wy ale moim zdaniem trzeba mu do ogloszen zmienic imie. Twix wg mnie brzmi fatalnie: malo przyjaznie, malo cieplo i na dodatek nieco trudne do wymowienia ;) Nie dosc ze niewidomy i gluchy to jeszcze to imie :oops:
Moni,nie wycofalam sie z deklaracji i nie wycofam.... dopoki Twix nie znajdzie domku :lol: ale tak jak Ci wspomnialam - Twixa trzeba poddac "obrobce", zrobic mu nowe foty a w tym pomoze na pewno niejedna osoba z Wwy,zebrac wszystkie informacje o charakterze psiaka - czekamy na nie..... Allegro tez.
Licze ze Dotka ogarnie i ze w koncu Twix zostanie pokazany szerszej publicznosci ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

No jak tam Twix-już po fryzjerze,czy jeszcze przed.Trzeba ogłaszać psiaka bo zasiedzi się w tym DT i będzie mu bardzo ciężko przyzwyczaić się do nowych opiekunów-a mam nadzieję,że z nową fryzurką znajdzie szybciutko domek-to jest taki piękny pies-taka maskoteczka.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...