Jump to content
Dogomania

VANILIA MA NOWOTWÓR...tylko jej nikt nie chce:((( odeszła maleńka <*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']Skarby moje ukochane...Ciocteczka shantara dzisiaj Wam dziubasy wycałowała :loveu:[/quote]

No, Aga ja tak do końca to nie wiem kto kogo wycałował. Bo o ile Czarusia to ja, to z Puszkiem sprawa trudniejsza, bo lizał jak najęty i po rękach i po twarzy...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b'][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9375/3uw0.jpg[/IMG]

Ależ jesteśmy cudne psinki:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Domki pilnie potrzebne:cool3:[/quote]


przystojnych facetów można spotkać w tej Warszawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']przystojnych facetów można spotkać w tej Warszawie :evil_lol:[/quote]

No a jak..baaaardzo przystojnych:loveu: ..tak się składa, że mam jednego takiego przystojniaka w domciu właśnie z tej W-wy..polecam wszystkim gorąco:cool3: ..najlepszy mój wybór..nawet mój facio nie jest aż tak trafnym wyborem:evil_lol:
..nikt się nie zawiedzie jak sprawi sobie takiego Pychola do domu..więc nie czekać i brać Przystojniaków;) !!!

Link to comment
Share on other sites

Puszku ...i snoffu nie będzie nowego domku...rozmyślił się :(... a FIGA właśnie, że będzie i nie taki....a co....będzie taki, że fju fju....jeszcze chwilka :)...dobranoc przystojniaku :) mam nadzieję, że Ciocia Olga wycałowała Ciebie i Czarusia...ode mnie ;)....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']rozmyślili się ??? ich strata....a mogli mieć psie serduszko, które ma w sobie tyyyyyleeee miłości . Nic to....na pewno ktoś go jeszcze zechce ![/quote]

to nawet nie ulega wątpliwości...znajdzie Kochany dom...który oszaleje na jego punkcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...