Jump to content
Dogomania

Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!


Trop

Recommended Posts

Agato, nie wiesz kto się Mordą zajmuje, nie wiesz do kogo została wydana,nie znasz właścielki Mordy ani nie znasz mnie. Twoja wiedza opiera się na wpisach z tego forum, a to troche mało, żeby wypowiadać się w sposób autorytarny w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poza tym,jak pisałam już wcześniej, w żaden sposób nie kwestionuję opinii Faro. Wiem, że włożyła w tego psa dużo serca i dużo pracy. Pozytywne efekty tej pracy są wyraźnie widoczne. Jeśli piszę, że Morda jest nieprzewidywalna to nie znaczy, że Mordy nie należy szkolić ani że nie należy z nią pracować. Praca włożona w tego psa napewno będzie procentować (co widać właśnie na przykładzie pracy włożonej przez Faro). "Nieprzewidywalność" Mordy polega na tym, że mimo ciągłej pracy z psem (która jest konieczna) nie wyeliminuje się zagrożenia jakie pies będzie stwarzać,gdyż ten pies ma moim zadniem (być może się mylę) zaburzone postrzeganie świata, zwłaszcza w zakresie postrzegania zagrożeń. Dzięki pracy z Mordą można zmniejszyć zagrożenie, jakie pies stwarza,ale nie można go wyeliminować.

Link to comment
Share on other sites

Romi lew - ja mogę tylko dodać do tego, co była napisane na poprzedniej stronie, (bo podpisuję się pod tym co napisała Jagienka i Aga i Theta) Bardzo się cieszę, że tak dobrze zostałeś przyjęty w schronisku. Ilekroć tam jestem, to dostaje 'opieprz' o byle co. Złe jest wyprowadzanie, źle są zdjęcia, wszystko źle i źle i źle. Kiedyś byłam z koleżanką, i ta była świadkiem takiej 'miłej' konwersacji - poprostu była w szoku.

Ten wątek to chyba najbardziej kłotliwy wątek świata, dlaczego tak jest?:(

Może chcecie jakieś nowe bannerki? Z innymi napisami?

Link to comment
Share on other sites

Bannerki są dobre, chyba że masz czas i chęci, żeby je "odświeżyć";)

Być może zaglądną tu wielbiciele bokserów - do krakowskiego schroniska trafił młody, piękny, przyjaźnie nastwiony do ludzi bokser - ofiara zagranicznego wyjazdu właścicieli. Pies bardzo garnie sie do ludzi i pilnie potrzebuje (choćby tymczasowego) domu. Zainteresowanym przekażę numer do osoby, która miała kontakt z tym psem i która prosiła mnie o zamieszczenie tej informacji (Pani Krzyżanowska z krakowskiego toz). Informacje uzysakć można również w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr'][URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74627"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5152/untitled3kj6.gif[/IMG][/URL]



Może takie coś się przyda? :)[/quote]

Dzięki za banerek, ja takich rzeczy nie umiem :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Morda kończy obserwację, poza tym bez zmian[/quote]

- No właśnie, okres obserwacji wkrótce się zakończy i co dalej czeka Mordkę ?
teraz już chyba nikt nie ma wątpliwośći, że Mordka nie może być wydana "pierwszym chętnym" ale to nie znaczy, że nie ma szans na adopcję. Jest psem trudnym - to fakt, ale "do wypracowania". Tylko trzeba z nią cały czas właściwie pracować, by ułatwić adopcję. Jeśli ktoś z nią pracuje , to teraz powinien przejść do etapu "pozytywnego kojarzenia kagańca" - Morda musi być przyzwyczajona do bezproblemowego chodzenia w kagańcu (może to potrafi - szczerze mówiąc nie zdążyłam tego sprawdzić) to bardzo ułatwi adopcję .

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie mówi, że Morda nie ma szans na adopcję, nie była wydana "pierwszym chętnym", nie ma problemów z noszeniem kagańca, a noszenie kagańca w domu nie jest żadnym rozwiązaniem.

Czy ktoś podjąłby się przygotowania plakatów Mordy (chodzi o dobór zdjęć i układ graficzny plakatu) ? Proponuję takie ogłoszenie:

Morda - 5-letnia, żywiołowa suka, wymagająca stanowczego prowadzenia szuka domu, najlepiej z ogrodem



tel.

Link to comment
Share on other sites

No to już wklejajcie!
[COLOR=Black]Instrukcja wklejania bannerka:
[B]Zaznacz[/B] wybrany bannerek myszką, klikniej [B]kopiuj[/B] ( jednocześnie [B]ctrl+c[/B]). Przejdź do[B] 'pannelu użytkownika'[/B] (u góry, po lewej stronie). Następnie kliknij [B]'edytuj podpis'[/B], w wolnym białym polu kliknij [B]'wklej'[/B]([B]ctrl+v[/B]). No i na konieć daj '[B]zapisz podpis[/B]' [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...