Jump to content
Dogomania

Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.


brazowa1

Recommended Posts

Nie,juz nie bierze leków. Procz witamin. Suczka jest łagodna,ale czy byłaby dobrym towarzystwem dla pięciolatka-nie mam zielonego pojęcia. I tego nikt nie będzie wiadział. Pewnie wszystko zalezy tez od tego,jakiego temperamentu jest dziecko i czy potrafi zostawic psa w spokoju.
Ona nie załatwia sie w boksie,pracownicy chwalą Delmę,ze jest czysta.

Jest wypuszczana z innymi psami,nie ma scysji,ale jest sama w boksie ,dlatego musze dopytac,czy tylko kwestia zdrowotna o tym decydowała,czy było coś jeszcze. Na pewno suczka bedzie broniła michy,czyli karmienie psów musi byc osobno.

Spokojnie,rozbudzic moje nadzieje jest dosyc trudno,rozumiem,że to jest pytanie,nie obietnica. Sama tez nie chcę nikomu psa wciskać,ani naciskac,bo to ciężka decyzja i musi byc z każdej strony przemyślana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']Nie,juz nie bierze leków. Procz witamin. Suczka jest łagodna,ale czy byłaby dobrym towarzystwem dla pięciolatka-nie mam zielonego pojęcia. Pewnie wszystko zalezy tez od tego,jakiego temperamentu jest dziecko i czy potrafi zostawic psa w spokoju.
Ona nie załatwia sie w boksie,pracownicy chwalą Delmę,ze jest czysta.

Jest wypuszczana z innymi psami,nie ma scysji,ale jest sama,dlatego musze dopytac,czy tylko kwestia zdrowotna o tym decydowała,czy było coś jeszcze. Na pewno suczka bedzie broniła michy,czy karmienie psów musi byc osobno.

Spokojnie,rozbudzic moje nadzieje jest dosyc trudno,rozumiem,że to jest pytanie,nie obietnica. Sama tez nie chcę nikomu psa wciskać,ani naciskac,bo to ciężka decyzja i musi byc z każdej strony przemyślana.[/QUOTE] Oczywiście, że pytanie, wysłałam ją osobom zainteresowanym, ale sama mam złe wspomnienia po nieudanych adopcjach (nawet DT) więc jestem bardzo ostrożna. Mam psa po przejściach (10 lat, nowotwór, przepuklina, choroba serca, brak zębów, a na resztce kamień wielkości zębów) , ale nie zamieniłabym jej na żadnego innego psa za żadne pieniądze świata, a kosztuje mnie troszkę jej utrzymanie hihi;) Myślę, że Delma będzie idealnym psem domowym.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam również pięcioletnie dziecko, i nie wiedząc jak malutka ma się do dzieci - nie mogę próbować jej adoptować. Gdyby jednak okazała się nieprzyzwyczajona do dzieci i gryzła małą, albo nie dał się dziecku dotknąć (choć moje dzieci wychowane są od maleńkości ze zwierzyńcem i wiedzą jak postępować)

Link to comment
Share on other sites

Delma z wczoraj
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1008/761c25c41b7ff7b3med.jpg[/IMG][/URL]

jak zawsze fotki grzbiecika
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/998/1d4ceac789978a07med.jpg[/IMG][/URL]

i twarz
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/999/c1dda94b38f3c98emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda G']Ja mam również pięcioletnie dziecko, i nie wiedząc jak malutka ma się do dzieci - [B]nie mogę próbować jej adoptować[/B]. Gdyby jednak okazała się nieprzyzwyczajona do dzieci i gryzła małą, albo nie dał się dziecku dotknąć (choć moje dzieci wychowane są od maleńkości ze zwierzyńcem i wiedzą jak postępować)[/QUOTE]


Magdo, to znaczy, że już odpuściłaś....?
Przecież można sprawdzić jej stosunek do dzieci....czy się mylę?

Link to comment
Share on other sites

No wiem, wiem.......
Rozumiem, że to właśnie te zwykłe, wydawałoby się banalne, codzienne sytuacje są najważniejsze...ale w takim razie 1/4 psów nie powinna trafić do DS, bo rzadko jest możliwość zweryfikowania stosunku psa do dzieci (to pewnie te psy, które potem wracają, bo "rzuciły się" na dziecko)
No szkoda, tym bardziej, że zainteresowanie nią jest znikome...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berenika44']Wiecie co mam wrażenie, że jestem traktowana jak powietrze. Czy Delma to tylko medialna sunia ??? Wydaje mi się, że nie ma mowy aby ona miała dom u mnie. Skoro takie jest podejście to wiele innych psów też czeka.......[/QUOTE]
Spokojnie, nie jesteś traktowana jak powietrze, jesteś wielką szansą dla Delmy! ;) ja nie odpowiadam na twoje pytania, bo o Delmie nic nie wiem.

Delma jest w hotelu czy w schronisku? Kto decyduje o losach Delmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Bereniko,daj mi prosze uprzedzic schronisko,ze psa pokazywałam na Dogo. Obiecałam,że pokazywanie psów mam ustalać ze schr,czasem mi sie to nie udaje i kolejnośc jest odwrotna,a nie chciałabym miec utrudnionego dostępu do psów lub zwyczajnie zawieśc zaufania.

Bereniko,ja nie pisze na Dogo o tym,że ktoś rozmawia ze mna w sprawie adopcji psa,jeżeli ta osoba jest zarejestrowana na Dogo,bo uważam,że może sobie nie życzyć albo coś... ze jak chce,to sam napisze...dlatego tutaj o Tobie też nie pisałam.Nie ma absolutnie nic wspólnego z traktowaniem jak powietrze! To w ogóle nie tak.[/QUOTE]

Bereniko napisz PW do Brazowej, wymiencie sie tel. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Bereniko,daj mi prosze uprzedzic schronisko,ze psa pokazywałam na Dogo. Obiecałam,że pokazywanie psów mam ustalać ze schr,czasem mi sie to nie udaje i kolejnośc jest odwrotna,a nie chciałabym miec utrudnionego dostępu do psów lub zwyczajnie zawieśc zaufania.

Bereniko,ja nie pisze na Dogo o tym,że ktoś rozmawia ze mna w sprawie adopcji psa,jeżeli ta osoba jest zarejestrowana na Dogo,bo uważam,że może sobie nie życzyć albo coś... ze jak chce,to sam napisze...dlatego tutaj o Tobie też nie pisałam.Nie ma absolutnie nic wspólnego z traktowaniem jak powietrze! To w ogóle nie tak.[/QUOTE]

Ja nie mam nic do ukrycia. Oficjalnie ogłaszam, że chcę dać Delmie dom. Nie wiem na ile ona nas zaakceptuje lecz myślę, że pozytywne myślenie da efekty. Brązowa działaj tak by nikomu nie stała się krzywda bo to jest ostatnia rzecz jakiej chciałabym. Proponuje namówić osobę która wystawia psy na stronie schroniska by Delma tam tez się pojawiła.

P.S.
Informacja dla małolatów gdyby chciały się znowu rozwodzić nad tym ile taki pies może kosztować. [COLOR=red][B]WIEM I JESTEM TEGO ŚWIADOMA[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...