Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

[quote name='papillonek']Mozę Cię z kimś pomyliłam ;)
w każdym razie nie wiedziałam ze jesteście początkujące ;)[/QUOTE]
Jak widać jesteśmy :eviltong:
Jedynie w 100% mamy opanowane hopki oraz tunele, ale to takie nasze :)
edit. o tym,że jest ktoś zaawansowany w agility można mówić jak nauczył się pokonywać wszystkie przeszkody z naprowadzaniem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Paula03']No tak :)
Bo te tyczki w tunelu są ustawione normalnie jak zwykły slalom, tylko co druga jest przesunięta w bok, ale potem będzie można przybliżać te tyczki do siebie i będą w lini prostej :) Teraz jest chyba troszkę jaśniej :)[/QUOTE]
a tak tak, już wiem o co chodzi:D najpierwslalom jest taki "luźniejszy" :D
kumam;) dzięki za wytłumaczenie:)

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj byłam w biurze związku i zostałam przyjęta jako członek, przymrużyli oko na to,że brakuje mi 3 miesięcy do ukończenia 16 lat :evil_lol:
Dostałam legitymacje członka i magazyny "PIES" :eviltong:
Kursy agi kosztują 350 zł, spotkanie organizacyjne będzie pod koniec sierpnia,a na pierwszym spotkaniu szkoleniowiec będzie oceniał psy i wtedy ma zadecydować jakie psy od razu na kursy agility, a jakie najpierw na kursy PT. Obawiam się,że my zostaniemy wysłani najpierw na kursy PT , a wtedy to
350 zł(kursy agi) dodać 450 zł(kursy PT) Oczywiscie mogę zrezygnować, ale wtedy ze wszystkiego :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']A ja dzisiaj byłam w biurze związku i zostałam przyjęta jako członek, przymrużyli oko na to,że brakuje mi 3 miesięcy do ukończenia 16 lat :evil_lol:
Dostałam legitymacje członka i magazyny "PIES" :eviltong:
Kursy agi kosztują 350 zł, spotkanie organizacyjne będzie pod koniec sierpnia,a na pierwszym spotkaniu szkoleniowiec będzie oceniał psy i wtedy ma zadecydować jakie psy od razu na kursy agility, a jakie najpierw na kursy PT. Obawiam się,że my zostaniemy wysłani najpierw na kursy PT , a wtedy to
350 zł(kursy agi) dodać 450 zł(kursy PT) Oczywiscie mogę zrezygnować, ale wtedy ze wszystkiego :-([/QUOTE]
Przeciez Nela jest chyba posluszna na tyle by dac sobie rade na agility?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Przeciez Nela jest chyba posluszna na tyle by dac sobie rade na agility?[/QUOTE]
Tak, bardzo dobrze wykonuje podstawy jak: siad, waruj, stój, zostań ... Ale problem w tym,że ona nigdy nie miała kontaktu z większa grupą ludzi i psów, więc może czuć się zdezorientowana, a nawet trochę bać, nie wiem jak się zachowa.
Dzisiaj poćwiczymy chodzenie przy nodze ;)

[IMG]http://i53.tinypic.com/ir8fq1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/25jjrm9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...