Jump to content
Dogomania

RODOS- nie zniknal. 60kg cukiereczek ma DS :)


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bym tez była za Tośkiem, Ballunikiem:) albo Pączkiem bo do niego raczej pasuje właśnie takie poczciwe imie:)

A jak on w hoteliku? Zjadł cos? Bo Pracownik schroniska mówił nam, ze on odkad przyszedł do nich to bardzo niewiele jadł.. Ponoc cały czas był taki wycofany i strasznie smutny.. Jakby tesknił za kims.. Moze po prostu niepewnosc losu, stres i cały czas szczekajacy sasiedzi tak na niego wpłyneły.. Ta zmiana w ciagu godziny była naprawde piorunujaca, z psa smutnego stał sie otwartym kochanym szczeniolem..

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, psiak wygląda na zadbanego. Wydaje mi się, że mógł się komuś zgubić. Warto dowiedzieć się skąd został przywieziony i dać ogłoszenia.


Jeśli chodzi o imię, proponuję zrobić tzw. bazarek imieninowy – uzbiera się trochę pieniążków na utrzymanie psa czy na weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Dziewczyny, psiak wygląda na zadbanego. Wydaje mi się, że mógł się komuś zgubić. Warto dowiedzieć się skąd został przywieziony i dać ogłoszenia.


Jeśli chodzi o imię, proponuję zrobić tzw. bazarek imieninowy – uzbiera się trochę pieniążków na utrzymanie psa czy na weta.[/QUOTE]

A jak sie taki bazarek robi i na czym polega??:cool3:

Ja wlasnie przegladam ogloszenia o zaginionych psach, moze na cos trafie.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba poprosić kogoś kto takie bazarki robi. Zapytaj [URL="http://www.dogomania.pl/members/109633-paoiii"][B][COLOR=blue][FONT=&quot]paoiii[/FONT][/COLOR][/B][/URL] – może zgodzi się wystawić taki bazarek. Przykładowy bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194885-NIE-POZW%C3%93L-BY-TEN-quot-%C5%BBYWY-SZKIELET-quot-POZOSTA%C5%81-BEZIMIENNY!Nazwij-psiaka!do-28.10[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymalam i zadzwonilam dowiedziec sie jak sie cukiereczek miewa:loveu:

Chyba bardzo zmeczony bo ciagle spi:evil_lol: Dostal podusie, ciut mala jak na niego ale zwinal sie w klebuszek i sie zmiescil:loveu: Byl na spacerku, grzeczny, spokojny- teraz znowu poszedl spac:evil_lol:
W nocy nie wyl, nie szczekal nie cyrkowal.
Wieczorem bede dzwonic i dowiem sie jak z apetytem:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Dziewczyny, psiak wygląda na zadbanego. Wydaje mi się, że mógł się komuś zgubić. Warto dowiedzieć się skąd został przywieziony i dać ogłoszenia.

[/QUOTE]

Pies faktycznie nie jest zachudzony, Madzia sprawdzała mu uszy i były czyste. W oczach ma ropny stan, ale u molosów to przeciez normalne.. Siersc mu wyłaziła bardzo, ale moze to byc efekt stresu.. Natomiast mam wrazenie ze nie był karmiony zadna dobra karmą wczesniej, bo siersc nie jest bardzo zadbana..Pan w schronisku mówił nam, ze nigdy wczesniej takiego psa nie mieli, chodzi mi o rase i wielkosć.. Wiec chyba gdyby był z okolicy to by go znali..? Psiak był w schronisku od wtorku, nie wiem dlaczego nie był na kwarantannie i został nam wydany..Jest przyjacielski, bardzo nawet, co raczej dobrze swiedczy o jego włascicielu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Dziewczyny, psiak wygląda na zadbanego. Wydaje mi się, że mógł się komuś zgubić. Warto dowiedzieć się skąd został przywieziony i dać ogłoszenia.

[/QUOTE]


Dokładnie o tym samym pomyślałam...może nie umie komend i takich tam, ale jest to pies zrównowazony, miziasty więc raczej krzywdy nie miał w swoim życiu...mozna poszukać na necie - moze ktoś go jednak szuka...w olkuszu to nigdy nic nie wiadomo...


a te bulinki zabane?

[URL="http://img842.imageshack.us/i/schronisko071.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4367/schronisko071.jpg[/IMG][/URL]

co do imienia - Tosiek to od wczoraj za mna chodził:eviltong: moze znajdę dzisiaj kabelek:-( mam takie zajebiaszcze zdjatko jak się wywalił do góry kołami:placz:

Link to comment
Share on other sites

bullki wg mnie równiez nie były w jakimś tragicznym stanie.. Stały przy kracie i patrzyły jak wyciagamy naszego psiula z budy, zupełnie jak ludzie gapiacy sie z zaciekawieniem.. Nigdy czegos takiego nie widziałam..:) Bulki, ona i on, zostały znalezione razem.. Jaga robiła zdjecia wiec nie widziałam ich z bliska, ale na oko nie miały sie bardzo źle.. Nie wiem jak z bliska..

Co do naszego psiaka, to mysle, ze kto go poznał osobiscie bedzie obstawał za imieniemTosiek, bo do niego naprawde zadne powazne patetyczne imie nie pasuje.. On jest właśnie taki ciapowaty, potulny, noo tosiek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...