Jump to content
Dogomania

Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

musiałby jechać ktoś kto ma pojęcie
jak psy byłyby oddzielone kratka zasłoniętą i w klatkach to i wyprowadzenie ich nie stanowiłoby problemu bo byłyby tak jakby oddzielnie
po prostu na spacer na przyklad najpierw Iwa a dopiero jak bedzie juz z powrotem w bagazniku w klatce zamknieta i zamkniety bagaznik to tylmymi drzwiami z klatki wyciagamy Cinka itd ale to mowie musi pojechac osoba ktora ma pojęcie, nie bedzie na przyklad zwracac uwagi na to ze psy moga burczec do siebie całą droge itp itd

Link to comment
Share on other sites

Noc przebieglas pokojnie .Iva zachowuje sie bardzo grzecznie i cicho w boksie .Utrzymuije w nim również czytosc,Dziadek( 15letni piesek ,który ma boks na przeciw Ivy od wczoraj nie chce wychodzic na dwór ,pokazala mu zęby i wystarczyło .Muszę ns siłe brać go na smycz i wypychac z budynki ,)
Biega oczywiście sama ale za płotem są dwa boksy i drugi osobny wybieg .DZisiaj zobaczyła tam psa i zaczęłla obszczekiwac nawet moze troche mniej zajadle ale bardzo dooskakuje do siatki i próbuje pokazac jaka jest grozna .Na kilka stanowczych Iva wróc poskuykowałao dwa razy .y
Apetyt ma ogromny .

Link to comment
Share on other sites

zarezerwowałam miejsce .Płatne z góry .Cena nie zmniejsza sie ze swoją karma .
Pan powiedział ,ze zrobi z Ivy grzeczna dziewczynke tak jak ostatnio z Cane Corso .Mam nadzieje ze tak bedzie .
Proszę aby ktos wysłał panu maila ze zdjęciami Ivy .Bardzo o to prosił .Mail jest na jego stronie w kontaktach ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']zarezerwowałam miejsce .Płatne z góry .Cena nie zmniejsza sie ze swoją karma .
Pan powiedział ,ze zrobi z Ivy grzeczna dziewczynke tak jak ostatnio z Cane Corso .Mam nadzieje ze tak bedzie .
Proszę aby ktos wysłał panu maila ze zdjęciami Ivy .Bardzo o to prosił .Mail jest na jego stronie w kontaktach ,[/QUOTE]

Wyślę Panu tego maila jak tylko będę miała chwilę czasu! Ile miejsce na Iwę będzie czekać? Bo wszystko jak na razie rozbija się o transport!

Link to comment
Share on other sites

Funiu, Iwa ma zgromadzone w chwili obecnej 749 zł , mogę doliczyć 77 zł z bazarku, które jeszcze nie wpłynęły, ale na pewno wpłyną, bo znam te osoby jako wypłacalne:) Więc można powiedzieć, że ma 826 zł. 400 mam wpłacić z góry za miesiąc pobytu Iwy w hotelu, więc zostaje 426 zł. Przydałoby się Iwie zafundować u Ciebie szczepienie na wirusówki, bo schronisko daje ponoć psy ze schronu szczepione tylko na wściekliznę! Nie wiem ile te szczepienia kosztują w Zamościu! 426 zł można ew. przeznaczyć na transport! Za pobyt Iwy u Ciebie + wykup ze schronu zapłacę z własnych pieniędzy, jeśli nie będzie to jakaś ogromna suma, tzn. pobyt będzie krótki! Inaczej założę tylko:)

Link to comment
Share on other sites

Janka bo na to imię reaguje najbardziej ma sie dobrze .Na widok człowieka bardzo się cieszy .Była przeszczęsliwa jak w jej boksie siedzialam i rozmawiałam z nia .Uwielbia głaskanie ,i klepanie po plecach .Jest bardzo czysta w boksie .Wszystko załatwia na zewnatrz po czym siada i obserwuje nas krzatajacych sie .Własciwie tak sobie mysle ,ze chyba człowiek jest dla niej bardzo wazny .
Zna komendę połóz się ( albo tak szybko załapala ) siad i nie wolno .Jest dosyc karna ,ale nie wiem jak by to wyglądało gdyby w poblizu znalazl się pies/suka .Bardzo pilnie obserwuje psy przechodzące koło jej kojca ...Nie szczeka ,ale ma straszny wzrok i kładzie się na podłodze i obserwuje jakby chciała zaatakowac .....Takie są moje spostrzezenia .Do ludzi aniołek ,ale ja stosuje zasadę ograniczonego zaufania .
Zastanawia mnie fakt ( i nie omieszkam tego powiedziec wetowi i pracownikom schronu ),ze oszukali nas mówiąc ,ze jest łagodna dla zwierząt w boksie .Teraz wiem ze to nie prawda ....Janka przetrzebiła na pewno sporo psów w swoim boksie .A oni wynieśli nie jednaego trupa z tego boksu .Jestem tego pewna .więc sunie z jej boksu są wyzwolone .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...