Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='kate8828']Hej!
Zastanawiam sie głeboko nad tym bozem warunki zakwaterowania sa dla mnie rzecza drugożedna, najwazniejsze pytania
czy posluszenstwo na obozie prowadzone jest na kontakcie czy w ogole trener przejmuje sie jakoscia dynamika i szybkoscia wykonywanych polecen? w ogole kadra posiada jakies wyższe wykwalifikowanie?
Druga sprawa mam psa z lekką agresja lękową, bez smyczy wszytsko ejst super na smyczy musi minac troche czasu zeby sie oswoil i przekonal do psa, czy to eliminuje nas z obozu?
Trzecia sprawa zajecia z posluszenstwa prowadzone sa w grupach do max ilu psów?
Beniu kocha male pieski yorki czy inne bo sam ma yorka i z nimi zawsze sie dogaduje gorzej z wiekszymi choc jego najlepszy klan kolegow to Tollerka Koka, czy gronek-belg Frida.
Zastanawiam sie gleboko nad tym obozem :)
Ja mam 16 lat:oops:[/quote]


Ja też mam belg :evil_lol:(gronek jak na avku widać )a Fride znam ze zlotów belgowych o ile to ta o której myśle:razz::p Ja mam 15 lat :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja w lipcu skończe 15 :)
Do Kate- z tego co wiem to psy prawie cały czas chodza na smyczy...
Co do kadry to zależy ale chyba nie posiada jakiś wyższych kwalifikacji, ale o to trzeba pytać tych co już byli.
Jeżeli potarafisz zapanować nad psem to chyba nie ma problemu:)
Jeżeli turnus liczy sobie ok. 10 osób, jest podział na dwie grupy czyli w jednej powinno być ok 5 psów. Z tym, że jak w tym roku będzie(te etapy;/) to nie wiem ... A jakiej rasy jest twój piesek? Czyżby samoyed?
A tak nawiasem to właśnie wstawiałam zdjecia na inne forum i pomyślałam, że pokaże tutaj mojego wariata:
[IMG]http://i41.tinypic.com/2ic1c3p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Magda czy Ty mnie szantażujesz? Uważaj sobie :evil_lol:. U nas w zeszłym roku "trenerem" była p. Ewa:
[url=http://www.dogssmile.pl/o_nas]Tresura psów Wrocław - DOG's Smile[/url] . To ta pierwsza i uważam, że ma wystarczające kwalifikacje.
Co do mojego przyjazdu to raczej się oddala jak zbliża ;).
Przedział wiekowy też ciekawy (tak ogólnie to ja w tym roku będę kończyc 19 lat :eviltong:). A fakt iż będą osoby z zeszłego roku, w niektórych przypadkach mnie nie zachęca :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z rodzicami. Z tego co widzę to biuro jest tylko w Wawie i Gdańsku. Więc jak załatwia się tą rezerwacje? Wszystko przez neta? Można otrzymać ten papierek na dofinansowanie z firmy?
Moi rodzice jak zwykle 100 pytań. Powiedzieli, ze jakby był jakiś przedstawiciel w Toruniu to nie ma problemu, ale tak to się troszkę obawiają, ze mnie puszczą 'w ciemno' i się okaże, że tam nie ma dla mnie miejsca....:roll:
Więc proszę o wypowiedź osoby, która już to tam załatwiała. Moze byc na PW, żeby nie zaśmiecać tematu.
Ale sie napaliłam....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam grzywacza chińskiego
Trenujemy obedience, troszke sobie śladujemy, troszke sie ciagamy na ipo szmacie, wczesniej trenowalismy ringowo. ale my bardzo poczatkujace ''młoteczki''
[URL]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/Benio-show-obi/fuzobi1.jpg[/URL]
Potrafie nad nim zapanowac z tym problemu nie ma.
Kusicie mnie:placz:
To jeszcze wazne czy psy na posłuszeńśtwie ćwiczą na kontakcie?
Agility nie zaczelismy ale chcemy wiec o te podstawy, pies generalnie włączony w tryb pracy pracuje nawet przy sukach z cieczką:razz:
Dobra dziewczyny bardzo mnie kuscie ew. jeszcze oboz z borderowo organizowanych need4speed nie wiem sama ale to posłuszeństwo mnie kusi:cool3:
a są podstawy aportu rownież?

Instruktorzy ok, podoba mi sie coraz bardziej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja też sie napaliłam!
A rodzice coraz więcej wątpliwości mają ;/ Mama nie,tylko tato, że mnie nie puści pociągiem... Mam nadzieje jednak, że jak ktoś pojedzie to zmieni zdanie(mam namyśli takiego drugiego berna :D)... I że jemu się wcale nie uśmiecha jechać 12 h w jedną strone, zresztą jak narazie nie ma go w kraju dlatego sprawy coraz bardziej się kaplikuja... a ja bym tak chciała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate8828']Ja mam grzywacza chińskiego
Trenujemy obedience, troszke sobie śladujemy, troszke sie ciagamy na ipo szmacie, wczesniej trenowalismy ringowo. ale my bardzo poczatkujace ''młoteczki''
[URL]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/Benio-show-obi/fuzobi1.jpg[/URL]
Potrafie nad nim zapanowac z tym problemu nie ma.
Kusicie mnie:placz:
To jeszcze wazne czy psy na posłuszeńśtwie ćwiczą na kontakcie?
Agility nie zaczelismy ale chcemy wiec o te podstawy, pies generalnie włączony w tryb pracy pracuje nawet przy sukach z cieczką:razz:
Dobra dziewczyny bardzo mnie kuscie ew. jeszcze oboz z borderowo organizowanych need4speed nie wiem sama ale to posłuszeństwo mnie kusi:cool3:
a są podstawy aportu rownież?

Instruktorzy ok, podoba mi sie coraz bardziej:loveu:[/quote]


A wy latacie w sensie chodzi mi o frisbee:loveu:???

[url=http://galeria.animalia.pl/?moja,50473]Animalia.pl :: Moja galeria ::[/url]
[url=http://galeria.animalia.pl/?moja,50472]Animalia.pl :: Moja galeria ::[/url]
I z innym belgiem :evil_lol:
[url=http://galeria.animalia.pl/?moja,50474]Animalia.pl :: Moja galeria ::[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ej nie ma tu żadnego geniusza, który mi to wszystko wyjaśni?:cool3::razz:
[B]Owczarkowa[/B], byłoby fajnie....:loveu: Tylko ja nie wiem czy na 100% pojadę. Myśle, że sie uda.
A do kiedy trzeba kasę wpłacić?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Magda czy Ty mnie szantażujesz? Uważaj sobie :evil_lol:. U nas w zeszłym roku "trenerem" była p. Ewa:
[URL="http://www.dogssmile.pl/o_nas"]Tresura psów Wrocław - DOG's Smile[/URL] . To ta pierwsza i uważam, że ma wystarczające kwalifikacje.
Co do mojego przyjazdu to raczej się oddala jak zbliża ;).
Przedział wiekowy też ciekawy (tak ogólnie to ja w tym roku będę kończyc 19 lat :eviltong:). A fakt iż będą osoby z zeszłego roku, w niektórych przypadkach mnie nie zachęca :diabloti:.[/quote]

Z tym szantażem to dobry pomysł :diabloti:
A mi się wydaje że ja się do Ciebie zbliżam bo coś czuje że będę musiała Cię odwiedzić i jakoś to przetłumaczyć bo coś mi przez pisanie nie wychodzi :mad:
A co do tych osób do do kogo to ? :diabloti: Bo chyba mam jakieś dziwne wrażenie że do mnie :cool3: I nawet wiem dla czego bo jak przyjedziesz Akira rezerwuję :eviltong:
Macieja planującego karierę wystawową z psem bez metryki, z połamanym ogonem i z krzywym uzębieniem nie będzie :lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie z wandrusa to nie wiem ale napsize jak jest w almaturze wszystko zalatwia sie przez internet wplata na konto a kontakt meilowo i telefonicznie, umowa tez mailowo wsio mailowo jezdzilam 2 lata tyle ze nie z psem ;) z almaturu i nic nie bylo niebezpieczne, mysle ze tu podobnie


Dzewczyny opowiecie mi na moje pytanie czy posluszenstwo prowadzine jest na kontakcie? praca nad targetem itd?

Nie nie latamy , ale mamy elementy strefy z dog dancingu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']No wreszcie jakaś odpowiedź. ;) Jeszcze bym prosiła o wypowiedź kogoś kto jeździł z Wendrusa. Chce sie jak najszybciej zapisać, bo boje sie, że potem miejsc nie będzie.[/quote]


Czyli może pojedziemy razem???/:evil_lol::razz::pJak chcesz oczywiście...:eviltong:

My też wprowadzamy sobie elementy tańca z psem ,oże sie od was czegoś nauczymy :loveu::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Spoko a tylko pyatalam czy zajecia z posluszenstwa prowadzone sa na kontakcie na to raczej skoro dziewczyny sa obecne na forum odpisuja mi na inne pytania to odp jest prosta tak lub nie. nie widze w tym nic trudnego ale bedzie ze sie czepiam wiec cierpliwie czekam

E my dog dancigu to raczej od was, my raczje tak troskzu na strefie pracujemy bardziej pod zaufanie.

Macia koooopas w dupas na odwage, bedzie dobrze:multi:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie my nie siedzimy na forum 24 h na dobe. Jak któraś będzie miała czas to odpisze i tyle. Ja jutro pisze mature i jest to w tej chwili najważniejsze. Może ktoś inny będzie miał chwile, a jak nie to te kilka dni nic nie zmieni. Nie przesadzajcie aż tylu chetnych nie ma by w styczniu(!) zabrakło miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...