Jump to content
Dogomania

Rafola

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Rafola

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/04/1991

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  kynologia, szynszyle, weterynaria

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rafola

  Zootechnika

  A kto się dostał w tym roku na SGGW na zootechnikę? :D
 2. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  A i co do przychodzenia w staniku...bardzo przepraszam, że nie ubierałam się w golf na obiady, ale jakby ktoś nie zauważył było 30stopni gorąca. Więc to już jest czepianie się i tyle. Ja już więcej na ten obóz nie pojadę i tyle. Piszę prawdę i swoje odczucia po obozie. Cena jest ewidentnie za wysoka jak na takie standardy i za taką kasę mogę lecieć do Egiptu...jeździłam tu TYLKO ze względu na ludzi, ale widzę, że średnia wieku wynosi 13...więc skończyło się to co dobre. Nie kwestionuje tego, że komuś się podobało, ale mam prawo wyrazić własne zdanie.
 3. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Właśnie wróciłam do domciu :D Ogólnie tak: początek obozu chujowy, potem zajebisty :multi: Ale muszę się publicznie przywalić do kilku rzeczy: 1. Uważajcie na to, co piszecie na forum, bo przez to ja i Ryśka miałyśmy problemy z kadrą :/ nie prawdą jest, że każdy przyjeżdża z "czystą kartą". Mają potem wąty i tyle. 2. *******we żarcie. Takie syfu to kurcze dawno nie jadłam. Owszem, zdarza się cos dobrego (naleśniki), ale błagam Was, to jedzenie wygląda jak przeżute przez krowe :/ ochyda...za taką kasę co płacimy, powinno być 100 razy lepsze. Ja cały obóz chodziłam głodna...masakra. Do tego opryskliwa obsługa na stołówce :roll: 3. Domki. Wiem, że jechałam tam znając warunki, ale te warunki nie zmieniają się od 4 lat...duchota na maxa, a jak się kopnie w ścianę to się domek rozlatuje. 4. Nie chę nikogo urazić, ale na tym turnusie była lamusowa atmosfera...chodzi o dzieciarnie, która np. maluje psom pazurki lakierem do paznokci :-o bez komentarza... normalnych było tylko kilka osób (i tu pozdro dla Rysia, Marty, Natalii i Agi) 5. Głupie jest to, że jest ciągła walka o ten puchar. Psuje się atmosfera, bo wszyscy gonią za punktami i jest tylko kto od kogo jest lepszy. Wyścig szczurów...a przecież mamy się dobrze bawić, a nie zabijać o pierwsze miejsce. 6. Brak organizacji. Agility w południe o 30stopniowym upale, zamiast np. rano czy wieczorem. No i były sytuacje, że kadra była złośliwa dla nas, np. nie pozwalała siedzieć dłużej w domku bez podania jakiegokolwiek powodu. No to to są główne wady. Piszę je po raz kolejny, bo może wreszcie ktoś by to zmienił. Chociaż to chyba i tak nigdy nie przynosi skutku :roll: Jeszcze raz całuuuusy dla Fanów Justina Biebera, bo bez Was ten obóz był by bez sensu : *******
 4. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Jedzie ktoś może dojazdem zorganizowanym tym pociągiem Katowice-Warszawa-Giżycko ? My wsiadamy w Warszawie :)
 5. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Oczywiście, że jadę z chłopakiem. Miałam jeszcze zabrać fretkę, nawet się zgodzili w Wandrusie, ale jednak zostawiam ją u kumpeli :) Jutro pakowanie i ostatnie zakupy dla psa :)
 6. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Juuuż w piątek wyjazd :multi:
 7. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  ah te nastolatki :D mulata Ci się zachciało xD Paaaani Gooosiu niech Pani mi odpisze na naszej klasie...bo wysłałam Pani wiadomość :)
 8. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  No...mi do obozu zostało 26 dni :D
 9. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  [quote name='Elliothooded358']W takim razie robię listę tych co jadą na OZP 2010: Gdyby ktoś szukał osoby do domku itd. [I][U]OZP1[/U][/I] ( 02.07-13.07 ) : - [B]Abiutka_[/B] (16 lat) z foksterierem - [B]Frotka07[/B] (12 lat) ze sznaucerem miniaturką - [B]Rafola[/B] (19 lat) z mieszańcem pit bul/beagle [U][I]OZP2[/I][/U] ( 14.07-25.07 ) : - [B]Vini.[/B] (14 lat) z yorkiem - [B]Elliothooded358[/B] (16 lat) z husky - [B]Rudawa[/B] (15 lat) z aussie i corgi - [B]ewka122[/B] (14 lat) z husky - siostra [B]ewka122[/B] (12 lat) z kundelkiem - [B]Kajus_ka[/B] z sheltie [U][I]OZP3[/I][/U] ( 26.07-06.08 ) : - [B]Estowa[/B] (16 lat) z berneńczykiem [U](szuka osoby do domku)[/U] [U][I]OZP4 [/I][/U]( 07.08-18.08 ) : - [B]Merenwen[/B] z kundelkiem - [B]Ola1064[/B] (15 lat) z kundelkiem - [B]slami[/B] (14 lat) z owczarkiem niemieckim - [B]Gusiak[/B] (15 lat) z kundelkiem [I][U]OZP5[/U][/I] ( 19.08-30.08 ) : - ? [B][U]Kadra:[/U][/B] OZP1 - p.Gosia i p.Agnieszka OZP2 - p.Gosia i p.Agnieszka OZP3 - p.Gosia i p.Marek OZP4 - ? i p.Marek OZP5 - ? i p.Marek Piszcie to dopisze albo edytuje w razie czego ;)[/QUOTE] Możesz do mnie dopisać, że jadę z osobą towarzyszącą (nie z forum) i możesz napisać że mój pies to po prostu mieszaniec, mix amstaffa....bo ta hipoteza pit bull/beagle to była kiedyś i to bardzo teoretycznie (ja osobiście nie wiem z której strony mój pies jest beaglem) :P Co do kadry to na OZP1 nie będzie Pani Agnieszka tylko Pani Karolina :)
 10. Rafola

  Zootechnika

  Mam pytanie do studentów i absolwentów. Czy gdybyście mogli wybierać jeszcze raz, to wybralibyście znowu zootechnikę? :) Czy nie żałujecie wyboru tych studiów?
 11. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  A nic..ogarniam kto jedzie ze mną na obóz :> ja jadę na pierwszy
 12. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  [B]Vini.[/B] jedziesz na pierwszy turnus? :D
 13. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  tak sie składa, że na I turnusie 2007 byłam z obcym chłopakiem w pokoju, więc chyba tym bardziej mogę być ze swoim własnym. Zresztą po to jadę z nim, żebyśmy mieszkali razem, chyba logiczne.
 14. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Pani Karolino, co do rozmieszczenia w domkach to rozumiem, że skoro jadę ze swoim chłopakiem na obóz (on jedzie bez psa) to będziemy razem w pokoju (w dwójce). To kto będzie w drugim pokoju jest mi obojętne, natomiast ze mną w pokoju jak wiadomo pies być nie może (Rafa jest baaaaardzo terytorialna) zresztą skoro będziemy w dwójce razem to nie ma opcji wciskać do nas kogoś z psem. Więc ja tylko chce zaznaczy, że ja i mój chłopak będziemy mieli dwójkę.
 15. Rafola

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Jedzie ktoś może pociągiem (jako dojazd zorganizowany) z Warszawy? :)
×