Jump to content
Dogomania

Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne


Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to moze będziemy w stanie pomóc tym psiakom inaczej np socjalizacją , kosmetyką i nauką np chodzenia na smyczy i podstaw typu siad waruj do nogi. Jeśli ludzie będą mieli wziąsc zwierzaka to będą raczej ucieszeni że dostają porządnego psa.
Ja spróbują upolowąc znajomą z parku która strzyze psy moze pomogłaby foksiowi i innej biedzie wrócić do normalnego wygladu nie oczekując za to zapłaty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']Ponka w nowyym domku u AGA S.:multi: :multi: :multi: :multi:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/6215/schroniskobytom258in4vi4rq.jpg[/IMG][/URL][/quote]Mona... Jeśli tak uważasz:) Nas będzie troje i Ponia:) Kocica Zuzia zostaje tym razem w domku:) Może na priv podaj mi namiary na siebie:) Chętnie poznam Ciebie:):)

Link to comment
Share on other sites

to tzreba inaczej zorganizować. Spróbuje załatwić pozwolenie schroniska na zrobienie zdjęć dwóm czy trzem konkretnym psom i zaznaczyć ze ewentualni chętni na psa, będa kontaktowac się z nami nie ze schroniskiem. wybierzemy konkretną osobę z tych chętnych, którą to skontaktujemy ze schroniskiem, zeby nie zawracano im niepotzrebnie głowy sto osób a tylko li i jedynie jedna, która to osoba o psie juz będzie wiedziała wszystko od nas. musimy się tylko dobrze zorganizowac i mieć ze sobą stały kontakt co kto robi i kiedy i z kim ze schronu rozmawiał i na temat jakiego psa, bo jak rozpętamy niezorganizowaną wiję to nas z tamtąd wyrzuca na zbity pysk.

Link to comment
Share on other sites

Wandzia myślę, że nie trzeba się poddawać i trzeba z panią kierownik poprostu porozmawiać.
Myślę, że należy jej zaproponować ten system o którym rozmawiałyśmy, czyli przedstawianie piesków z konkretnych boksów.
W tedy prędzej będzie można się zorientować.
Przy zdjęciu powinien być opis pieska np.: wiek, płeć, charakter itp.
Jednocześnie można by nie podawać nr tel. schroniska, a tylko nr tel wolontariuszki.
Strona schroniska to dobry pomysł, ale nie załatwia sprawy im więcej źródeł wiedzy na temat piesków z Bytomia, tym szerszy będzie oddzew.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z kierowniczką. Myślę, że jeśli z nią porozmawiacie i po zrobieniu fotki psiaka ustalicie jaki ma numer, to nie bedzie taka nerwowa. Jak dzisiaj przyjechałam obejrzeć ponke, to mi pokazała taaaką wielką psicę zamiast ponki. Dopiero potem obeszłyśmy schronisko i znalazłam ją skuloną pod siatką - jak na pierwszych fotkach.
Tutaj mozna ją zobaczyć przed i po kapieli oraz wyczesaniu - w całości :)
[URL="http://www.mojeforum.net/pon/2-vt350.html?postdays=0&postorder=asc&start=15"]http://www.mojeforum.net/pon/2-vt350.html?postdays=0&postorder=asc&start=15[/URL]
Aga przyjedź najpierw po mnie - masz po drodze - Myszeczka nie będzie się tak stresować przy wychodzeniu z klatki - przez tych kilka godzin bardzo się z nami zaprzyjaźniła :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ustalmy co robimy i kto na ochotnika jedzie pogadać z kierowniczką żeby mimo wszystko pozwoliła nam pstryknąć kilka fotek. Przeciez będą doskonałym materiałem do tej strony internetowej - gotowy katalog psów!!Zdjęcia z opisem psa przeciez im z radościa udostępnimy! A nie będa oni musieli tego robić!

i oczywiście jeszcze zostaje kociarnia - tam też musimy się dostać i utworzyć dokładny katalog Kotonów Fudżaków!!

Link to comment
Share on other sites

Kierownictwo schroniska powinno sie cieszyc ze Dogomania pomaga im w szukaniu domkow dla psow,Dzieki temu watkowi dom znalazlo 12 psow!!!!!!!! i 5 kotow.
Gdyby nie ten watek ,nikt by o tych psach niewiedzial,a one dalej by siedzialy w zatloczonych boksach.
Byli ludzie ktorzy przyjechali,po psa ,a wzieli zupelnie innego.Psy pojechaly do Warszawy.Zawiercia.Zor.Wroclawia gdyby nie te pare fotek nikt by o tych psach niewiedzial.

Link to comment
Share on other sites

Będę dzisiaj rozmawiała z kierowniczką, mam nadzieję że zgodzi się na dalszą pomoc psom i kotom. To miła pani i bardzo jej zależy na zwierzakach - wczoraj dzwonila do mnie, aby dowiedzieć się, jak spisuje się Myszeczka (ona nazwała ją Srebrna ;)

Link to comment
Share on other sites

Umowa jest taka: najpierw osoba chcąca zrobić zdjęcia dzwoni do pani kierowniczki i umawia się na dany dzień. Pani kierowniczka wybiera pieski, które potrzebują najbardziej pomocy, przygotowuje ich opis, historię potem robi się zdjęcia i informacja idzie w świat :)

Ponka Myszeczka bardzo sie dzisiaj ucieszyła na nasz widok. Nowa rodzinka chyba jeszcze bardziej na jej widok ;) Teraz są w drodze do domku, jak dotrą na miejsce obiecali zaraz napisać :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny spedzilam dzis caly dzien w schronisku.Ponka ma wspanialych wlascicieli.Dla dziechcinek wielkie dzieki za wypielegnowanie Ponki.To nie ten pies co na fotce:lol: Wyczesana,pachnaca dziewczynka,a jaka sczesliwa :loveu:.
Dziekuje wam dziewczyny:multi: :multi: .


Dzis dom znalazly jescze 3 psiaki Husky,mix labladora,i malutki kundelek.i malenka czarna kocia,ktora zamieszkala tymczasowo w moim bucie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W schronisku jest piekny rudy 9 miesieczny Spanielek,oddany przezwlasciciela z powodu agresji,Psiak pogryzl rodzine,wlasciciele niedawali sobie znim rady,wiec oddali do schroniska,pies z powodu swej agresji mial zostac uspiony:shake: W tej chwili Pies jest w choteliku,jezeli nieznjadzie sie odpowiedzialny wlasciciel,ktory sobie poradzi z tym psem,a wydaje mi sie ze odpowiedni treser,traktowanie tego jagby niebylo jescze sczeniaka by uchronilo go od uspienia.

Plis szukamy osoby ktora by sobie znim poradzila.to naprawde Piekny rasowy mlody spanielek.

Wiecej informacji o psie w Schronisku!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...