Jump to content
Dogomania

Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne


Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w Bytomskim schronisku jest przesmieszny Psiak Suczka
Wyglondem jak jamnik dlugaaaaaaa a wlos Yorka taka zloto ruda.Sunia po wszystkich sczepieniach,ksiazeczka zdrowia.
Psiak byl zabrany przez chora kobiete z pewnego slaskiego schroniska,ale stan zdrowia kobiety niepozwal na dalsza opieke nad psem,i sukczka wyladowala znowu w schronisku.Siedzi smutna i teskni,a jest naprawde ladna,tylko gdy ludzie podchodza do boksow ona koli sie w klebek albo chowa sie w budynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ss']podnosze psiaczki? A cio z collakami??[/quote]jeden i drugi niestety jeszcze są , mixa boją się nawet pracownicy , jest nieufny i bywa agresywny , a grubase siedzi w boksie z innymi psami i zachowuje się jak książe , nie zadaje się z plebsem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36']noo świetnie, proszę, widać, że dobra passa - nie zapeszając trwa!!![/quote]rybon , ale jakbys widziała ilośc tych psów , to kropla w morzu , Czy znalzłaś już tą małą sumie , nie pisałyśmy nic , bo jotka podsunęła Ci te z reklamówki?

Link to comment
Share on other sites

tak, dziewczyna już decydowała się na kluskę z zielonki pod wawą. A ja trzymam palec na guziku od telefonu do aktora i dalej nie przyciskam choć zdecydowałam, że dla jej dobra, musi tam pojechać :(, dziś okzazło się, że już takich klapków nie produkują!!!! te były ostatnie a to jedyne takie , ukochane!!! Zabiję!!! ale uwielbiam ja i wszyscy ja uwielbiają, jeździ autkiem jak lord kocha pić colę z mojej szklanki i poranna kawę i pozstawia na ściankach kubka piasek, swińtuszka jedna i ujada jak burek i piętnaście razy w ciągu poranka budzi, żeby wyjść i po 10 minutach wraca przez taras i tak w kółko!!!

Link to comment
Share on other sites

terier rosyjski jest własnie w drodze do domku z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej , po drodze zachaczy do fryzjera , jest kupką kłaków , dredow , z pupą obklejoną kupami:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :knajpa: :popcorn: :laola: :drinking: :chlup: :beerchug: :drink1: :drinka: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

znam to niestety , moje domowe psy , tudzież tymczasowe przechodzą tysiące razy przez balkon na tarasie , a najgorsze jest to ,że mam narazie goły beton , niedawno wylany i w całym domu mam różnego rodzaju szare łapki , małe ,duże ,srednie , olbrzymie. Obiecałam sobie ,ze ten taras ogrodzimy , czuję się tak , jakbym musiała zamknąc sie przed tą ferajną w boksie:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

mój taras jest drewniany, bo i taki jest dom, z bala, taras jednak ma zrobioną prowizoryczną barierkę z dech i jest zamknięty na głucho, tzn nie można z niego wyść do ogrodu narazie.Są tylko dwa psy, które opatentowały metodęv włażenia na taraz mimo barierki!!!!! To długowłosy onek Puszkin i czarna Mamba Ushi!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36']mój taras jest drewniany, bo i taki jest dom, z bala, taras jednak ma zrobioną prowizoryczną barierkę z dech i jest zamknięty na głucho, tzn nie można z niego wyść do ogrodu narazie.Są tylko dwa psy, które opatentowały metodęv włażenia na taraz mimo barierki!!!!! To długowłosy onek Puszkin i czarna Mamba Ushi!!!!!!!! :)[/quote]Mój niestety jest betonowy , nie ma barirek , i nie wiem kidy bedzie je miał , jak zamknę balkon , to zaraz rzucik w łapki ma na szybie od balkonu , Ale bez nich byłoby strasznie :mad: :mad: :mad: choc nieraz chciałabym już od nich odpocząć.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja miałam całe rzuty a nie rzuciki i do tego zawsze jeśłi któreś było w domu a inne na tarasie, to zaczynały rzucać się na siebie jak idiotki, porysowały mi łapskami całą szybę, teraz się nie przedostają tylko te dwa półdiabla weneckie Puszkin i Ushi!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...