Jump to content
Dogomania

Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co ja to przeczytałam :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Tofik pojedzie do DS????
Po raz pierwszy chyba nie skaczę z radości (wiem że powinnam)
TPańciostwo tak się tu zaprezentowało że aż żal że Tofik nie zostanie u Was:placz::placz::placz:,
Tak sobie po cichutku marzyłam.
TPańciostwo, ja sobie[B] kategorycznie [/B]nie życzę, żeby nie było już na dogo waszych relacji. Będę zbierać podpisy na petycji jakby co :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Ależ dziś dzień dobrych wiadomości.... U boksiów na wątkach jest cudnie. Uwielbiam u Was bywać, cioteczki :)[/QUOTE]
Ja też Goldenku. U nich jakaś dobra energia działa. Dlatego ja za nimi się tak plączę jak piąte koło u wozu :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Ja też się plączę, bo mnie ciągle nagabują ;). Upierdliwe są strasznie .... zwłaszcza Kapselkowa :):):).[/QUOTE]
No są :razz::razz::razz:
Ale nie mów tego głośno bo nas ze swoich wątków wyrzucą i gdzie ja będę wpadać na poprawę nastroju :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Ja też się plączę, bo mnie ciągle nagabują ;). Upierdliwe są strasznie .... zwłaszcza Kapselkowa :):):).[/QUOTE]

Ja upierdliwa jestem? :eek2: :motz:wypraszam sobie, ja tylko ładnie zapraszam cioteczki, które baaaaaaaardzo lubię :eviltong:
[quote name='_Goldenek2']Ja już Im gorsze rzeczy mówiłam ;). Niby to się poobrażały, ale za chwilę znowu na jakiś wątek zapraszają.... One tak mają :):):)[/QUOTE]

Cioteczki boksiowe się nie obrażają, tylko są bardzo gościnne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ja upierdliwa jestem? :eek2: :motz:wypraszam sobie, ja tylko ładnie zapraszam cioteczki, które baaaaaaaardzo lubię :eviltong:


Cioteczki boksiowe się nie obrażają, tylko są bardzo gościnne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Alusia Molestowniczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to bardzo skuteczna:p. Ile czasu upłynęło od pobytu Tofika w Lublinie do wyjazdu w okolice Warszawy co?!?!? :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Alusia Molestowniczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to bardzo skuteczna:p. Ile czasu upłynęło od pobytu Tofika w Lublinie do wyjazdu w okolice Warszawy co?!?!? :eviltong::eviltong:[/QUOTE]
No właśnie . I jeszcze się przekręt jeden wypiera w żywe oczy :razz::razz::razz:
Ale jej wybaczamy :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Możecie sobie gadać na mnie co chcecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mnie gnębi ten oto facecik
:roll::roll::roll: i tak sobie myślałam :oops::oops::oops: , że jakby zostały pieniążki po Toficzku, to można byłoby go wyciągnąć? [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=585[/URL] :roll::roll::roll: zimno na dworze, a on mnie tak męczy, tak męczy...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Możecie sobie gadać na mnie co chcecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mnie gnębi ten oto facecik
:roll::roll::roll: i tak sobie myślałam :oops::oops::oops: , że jakby zostały pieniążki po Toficzku, to można byłoby go wyciągnąć? [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=585[/URL] :roll::roll::roll: zimno na dworze, a on mnie tak męczy, tak męczy...:-([/QUOTE]

Alu jaki region:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Moje Najdroższe :loveu::loveu::loveu:

Rozmawiałam przed chwilą z Germaine, żeby dowiedzieć się z jakiego rejonu jest boksio, w którym schronie przebywa.... i co się okazało??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dziś biedak przyjeżdża do Warszawy :multi::multi::multi:Będzie umieszczony na dwa dni w klinice, w celu przebadania, bo jest w kiepskim stanie :shake:
Problem jest tylko jeden. Nie ma gdzie go zabrać z tej kilniki :-( Hotel w jego przypadku odpada, bo boksio jest tak zrezygnowany, że on zostać bez człowieka nie może :shake: Człowiek to dla niego w tej chwili jedyny ratunek :-(
Szukamy dla niego Domku Tymczasowego.
Cioteczki Kochane, czy zgadzacie się aby pieniązki z Toficzka, te które zostaną, a myślę że tak mogły być przeznaczone dla tej bidy? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']
Cioteczki Kochane, czy zgadzacie się aby pieniązki z Toficzka, te które zostaną, a myślę że tak mogły być przeznaczone dla tej bidy? :roll:[/QUOTE]
Kapselku kochany :loveu::loveu::loveu: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Alinko,niech i tak będzie.Moje pieniążki popłynęły do Szczylka,od Szczylka do Toffika,a teraz do Astorka.No i niech dalej tak płyną.Może Astorek tak szybko też znajdzie domek stały,że pieniążki znów popłyną dalej.Oby.Super wieści,gdzie bym nie weszła.Bardzo się cieszymy.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Nasze Sekundantki!!!
Jeszcze się nie pakujemy bo nic nie wiemy. Korzystamy jak możemy i Tofiorka całujemy. I drapiemy, i głaszczemy. No i uszy smarujemy, i prochami "szpikujemy". Żeby żabka z czarnym pyskiem miała piękny sierściuch z błyskiem. Żeby brzuszek był już zdrowy, aby sen był kolorowy i by wszystkie panny boksie miały przezeń mętlik w torsie. By serduszka boksiuleczek biły szybko i namiętnie, gdy Tofiorek dumnie przemknie.
Pęknie słodko całujemy i pewnie się odezwiemy, jak już neta zabijemy bo nam się ciągle wiesza::angryy::angryy::angryy::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...