Jump to content
Dogomania

Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥


gazzy

Recommended Posts

[quote name='Zimek'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]TPancia spróbowała nalewki z aronii, którą z TPanciem przelewaliśmy, skutek: relacji dzisiaj nie będzie. A czy pisali że jestem wspaniałym towarzyszem w kuchni podczas robienia jedzonek. Pa, idziemy po butelki. Acha, TD nie chce dać tego czegoś co piła TPancia i dlatego wziąłem sobie sam szarlotkę z ławy. [/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Jedz Kochany, jedz, jabłuszka bardzo zdrowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zimek']Z oka nie byłem spuszczany, niestety.[/QUOTE]


No to ja Wam powiem.... jestem pełna uznania i podziwu, ze w tak krótkim czasie wyczarowaliście z zagłodzonego przerażonego boksiołka takiego PIĘKNEGO BOKSERA!!!

ZIMECZKI BRAWO, BRAWO, BARWO!!! :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:

Wielki Szacunek Dla Was Kochani, co ja mówię :cool3: OGROMNY!!!!
:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']No to ja Wam powiem.... jestem pełna uznania i podziwu, ze w tak krótkim czasie wyczarowaliście z zagłodzonego przerażonego boksiołka takiego PIĘKNEGO BOKSERA!!!

ZIMECZKI BRAWO, BRAWO, BARWO!!! :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:

Wielki Szacunek Dla Was Kochani, co ja mówię :cool3: OGROMNY!!!!
:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE]


Bardzo dziękujemy :buzi:, ale to głównie zasługa Toffika. To on wspaniale współpracuje z nami :painting:. Jest na prawdę boksiastym kseborgiem :lilangel::lilangel:.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie wierzcie im, oni zdjęcia innego psa wstawiają :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A tak na poważnie to ogromny szacunek dla Was TPańciostwo.
Jak tak dalej Wam pójdzie to za trzy dni wstawcie go na "metamorfozy".
Jak te psiaczki naprawdę niewiele od nas ludzi potrzebują żeby były szczęśliwe.
Niestety dla niektórych ludzi to za dużo niestety :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Tofiuś nie rozrabiaj, bądź grzeczny i nie zjedz Paszteta co się Kluskiem zwie, bo gdy Pańciostwo wrócą z pracy i zobacza krwawe szczatki, to i ciebie i mnie na Marsa wyeksmitują:roll:[/QUOTE]
To po co go Pasztet tak wkurza tym ruszaniem nosem. Zakleić pychola Pasztetowi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Wszyscy W Polsce i na świecie zainteresowani co tam u Tofiątka!!!
W domku jesteśmy zazwyczaj ok.17 (przynajmniej ja z latoroślą). Nie powiem, serduszko moje dnia dzisiejszego leciuchno drgało w pracy, było parę momencików zastoju gdyż wyobraźnia wzięła górę nad rozsądkiem. I mówiąc delikatnie widział strzępki psa, królika, ewentualnie domu...Ale jakże się milunio rozczarował gupi człowiek. Zaufać zwierzakom łatwiej by było i przynajmniej w pracy by nie mieli ze mnie rozrywki. Chłopaki śpiuńciały , pięknie, czyściutko, milutko, nawet jednej rysy na pysku (nie ważne czy koci, króliczy czy psi). Po wejściu do domu szalona radość, korkociągi, fajerwerki, istny Sylwester, najważniejszy dzień w roku bo tpancia z młodym wrócili do domu. Życie jest piękne!!! Spacerek, jedzonko, parę kółeczek z Astą na podwórku,mruczanko, drapanko...koci szantaż - zejdź mi z drogi bo cię pacnę. Potem powtórka z Sylwestra bo tpanci raczył zawitać w progu domostwa.No jak już wrócił to może łaskawie da się wyprowadzić na dworek? Pieseczki łachę zrobią bo już najedzone i teraz znowu mogą wyjść, no tpancio niech da michę w podzięce za spacerek. A jeszcze jedna dobra wiadomość : chyba Tofik będzie właścicielem ludziów...jutro jego opiekunka z Fundacji podobno podpisuje na nich cyrograf...swoją drogą ciekawe czy zrobią im w uchu tatuaż...a może chipę założą??? Do usłyszenia i buziaczątka:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zwierzyniec cały, ubytków i uszczerbków brak :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::ylsuper::ylsuper::ylsuper:

Ale Zimki Kochane :-(:-(:-( Pierwszy raz chyba tak mi się smutno jakoś tak :placz:zrobiło.... że się z Wami :placz:rozstaniemy :placz::placz::placz:Powinnam się cieszyć, że Toficzątko domek znalazł i cieszę się bardzo, ale....smutno mi Zimeczki Kochane :shake:

Link to comment
Share on other sites

jak już wdepnęliśmy w dogo to już tu zostaniemy więc nie rozstaniecie się z nami tylko z naszym robaczkiem kol. toffi, a może jednak jego nowi podopieczni też będą zdawać relacje ze wspólnego życia z mordoklejką... :roll::roll::roll::roll:, mamy taką nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zimek']jak już wdepnęliśmy w dogo to już tu zostaniemy więc nie rozstaniecie się z nami tylko z naszym robaczkiem kol. toffi, a może jednak jego nowi podopieczni też będą zdawać relacje ze wspólnego życia z mordoklejką... :roll::roll::roll::roll:, mamy taką nadzieję...[/QUOTE]
Zimeczki :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: od razu mi lepiej.
Jak się juz raz tutaj wejdzie, to cięęęęęęęęęęęężko stąd wyjść. To działa jak narkotyk, ale w tym dobrym znaczeniu.
Cieszymy się bardzo, że zostaniecie z nami Kochani,;);););););) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:a domeczek robaczka mam nadzieję, że pojawi się tutaj :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']To już nie będzie to samo:shake:...były foty:-( i takie fajne opowiesci[/QUOTE]

Tak to już nie to samo :placz::placz::placz::placz::placz: ale nie zostawią nas samych, będą z nami :roll::roll::roll: , ach Ninuś te raporciki Zimeczków cudowne, te foteczki prześliczne, ten zwierzyniec cudniasty :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']To kiedy Toffik zmienia adres ???[/QUOTE]


Jutro około 19:00, Pani z SOS Bokserom podpisuje umowę adopcyjną z przyszłymi podopiecznymi Toffika. Później mają zadzwonić do Nas aby omówić spotkanie i warunki naszej kapitulacji. Dla nas i chyba Toffika im szybciej tym lepiej, bo czemu ma siedzieć cały dzień sam w otoczeniu potforów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']To kiedy Toffik zmienia adres ???[/QUOTE]

Im szybciej tym lepiej, Tofik bardzo się zadomowił a to tylko 9 dni minęło. W poprzednią niedzielę żegnałam go z Lublina...wydaję mi się że to było tak dawno...

[quote name='Kapsel']Tak to już nie to samo :placz::placz::placz::placz::placz: ale nie zostawią nas samych, będą z nami :roll::roll::roll: , ach Ninuś te raporciki Zimeczków cudowne, te foteczki prześliczne, ten zwierzyniec cudniasty :-(:-(:-([/QUOTE]

....no właśnie , trzeba jakoś temu zaradzić,bo przynajmniej miałam relację rodzinną....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...