Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałem kiedyś od Marie i Mośki materiały "emirowe". Wśród nich były takie niewielkie "pocztóweczki" format chyba 9/13. Czy jest możliwość uzyskania ich jeszcze. Mam pomysł dystrybucji. I czy koszt ich wytworzenia jest znaczny, bo jeśli pomysł wypali potrzebować będę ich sporo.

Link to comment
Share on other sites

NARESZCIE władze Węgrowa łaskawie zauważyły schronisko i próbuja promowac psy... Maja 1,5 miesiaca na znalezienie domow dla ok. 60 psow ...

Posluszne psy, widzieli je raz w zyciu pewnie :shake:

Zmysł, napisze do Marie o te pocztowki. Daj mi email do siebie na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mośka']NARESZCIE władze Węgrowa łaskawie zauważyły schronisko i próbuja promowac psy... Maja 1,5 miesiaca na znalezienie domow dla ok. 60 psow ...

Posluszne psy, widzieli je raz w zyciu pewnie :shake:

Zmysł, napisze do Marie o te pocztowki. Daj mi email do siebie na pw.[/quote]
przecież z tych psów na stronie gminy to ponad połowy juz dawno nie ma - zostały wyadoptowane przez nas !!!! mogę do niech nawet zadzwonic i poinformować nawet w których miastach są konkretne psy..... ja nie wiem czy ci ludzie przynajmniej raz byli w schronisku
to jest SKLANDAL - tyle moge powiedziec o władzach węgrowa

Link to comment
Share on other sites

Najważniejszą formą pomocy będzie sama obecność ale oczywiście bardzo się przydadzą osoby, które konkretnie będą chciały się zaangażować.
Piknik na Polach Mokotowskich w pubie Lolek pod hasłem " Pokochaj Sierścucha" jest cykliczną imprezą. Na całe rodziny czeka wiele atrakcji - od pokazów teatrzyków lalkowych dla dzieci, po fachowe porady dla właścicieli (weterynarz, behawiorysta).
Ponieważ osoby skupione wokół Węgrowa zapronowały swój udział w imprezie ze swoim "Psim Kącikiem" , potrzebne będą osoby, które pomogą go rozłożyć i będą na zmiany tam siedziały, agitując nieprzerwanie.;-)
W " Psim Kąciku" będzie można kupić drobiazgi związane z psami (zdjęcia , obrazki, drobne akcesoria itp.). Oczywiście jeżeli ktoś ma propozycję co jeszcze mogłoby się na takim kąciku znaleźć - bardzo prosimy o pomysły! Może ktoś ma jeszcze dojścia do jakiś próbek karm, akcesoriów, psich zabawek lub innych gadżetów (nowych)? Bardzo chętnie przyjmiemy każdą ilość radosnej twórczości związanej ze zwierzakami (portrety,rzeźby, zdjęcia, obrazy -rysowane, haftowane i malowane- o tej tematyce). Całkowity dochód z ich sprzedaży zasili konto Fundacji Emir i wesprze nasze węgrowskie psy.
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2711/zaproszeniepola1nt9.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Niestety nie umiem tego zaproszenia powiększyć :-/
To jest zaproszenie mailowe dla rodzinyn które adoptowały psiaki z Fundacji.
Te rodziny zaprosimy z psiakami.[/QUOTE]

Niestety, ale mimo najszczerszych chęci nie uda się powiększyć, bo na serwerze jest umieszczone małe zdjęcie :shake: :cool3: właśnie takie, jak wkleiłaś :roll:
zobacz, to jest miniaturka a po najechaniu na nią pokazuje sie zdjęcie umieszczone na serwerze ;)
[URL=http://img248.imageshack.us/my.php?image=zaproszeniepola1nt9tg9.png][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/653/zaproszeniepola1nt9tg9.th.png[/IMG][/URL]

mogę je powiększyć i wkleić na serwer powiększone ale będzie trochę rozmazane

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']coroczna majówka dla dzieciaków i zwierzaków z cyklu:[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=red][FONT='Comic Sans MS']POKOCHAJ SIERŚCIUCHA[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT='Comic Sans MS']27 maja 2007, od godz. 12.00 w pubie LOLEK [/FONT][/B][B][FONT='Comic Sans MS'][SIZE=3](Pola Mokotowskie)[/SIZE][/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][U][FONT='Comic Sans MS']W programie:[/FONT][/U][/B][B][FONT='Comic Sans MS'] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* występy artystów dorosłych i trochę młodszych *[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* loteria fantowa ze wspaniałymi nagrodami *[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* pokaz psiej tresury i fryzjerstwa *[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* mądre rady od weterynarzy, psich psychologów i właścicieli schronisk *[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* super konkursy dla zwierzaków i dzieciaków *[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* wybory psich piękności – sędziuje sędzia kynologiczny *[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT='Comic Sans MS']* i wiele innych niespodzianek… *[/FONT][/B][B][FONT='Comic Sans MS'] [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...