Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Ja mam sunie po nosówce. Zachorowała podobno w schronie, tam też wyzdrowiała. Został jej tik nerwowy - trochę się giba, jakby cały czas przytakiwała, ale wydaje mi się (może się mylę), że jak jest zdenerwowana to giba się mocniej - tak np. było jak przyszliśmy po nią do schroniska. Jak jest spokojna giba się mniej. Nic strasznego, ja nie zauważam już w ogóle, a sunia jest żywa i energiczna, biega szybciej niż pozostałe moje psy. Tu jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/86331-TIK-TAK-%28mix-spaniela%29-wygra%C5%82a-ze-%C5%9Bmierteln%C4%85-chorob%C4%85-W-NOWYM-DOMU%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/86331-TIK-TAK-%28mix-spaniela%29-wygra%C5%82a-ze-%C5%9Bmierteln%C4%85-chorob%C4%85-W-NOWYM-DOMU!!![/URL]

To nie jest mój pierwszy pies po nosówce, lata temu miałam mieszańca ONka i też miał, wyzdrowiał, nic mu nie było.

W każdym razie nosówka to jeszcze nie wyrok, potrzeba mu leczenia.[/QUOTE]

Na razie żadnych objawów nie ma, leczenie postępuje do przodu i Cinek czuje się już ok, ale nadal trzeba kontynuować podawanie leków. Trzeba też pamiętać, że pies po nosówce jest nosicielem i zaraża przez pół roku - więc albo dom bez psów, u mamy tej Pani, albo pies, który jest u Pani, dostaje specjalną szczepionkę.

Link to comment
Share on other sites

Cześć cioteczki,
ja tu za sprawą ladySwallow.
Właśnie rozmawiałam z Panią Krystną która zgłosiła chęć przygarnięcia naszego Cinka.
Podoba mi się ta kobieta.
Jesteśmy umówione na poniedziałek.
Dbajcie o Cinka bo zdaje mi się, że już bije DLA NIEGO serducho w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, po wymianie wiadomości z Topi, że z ogłoszeniami można poczekać - fajnie by było, gdyby deklarujący poczekali chwilkę na wynik wizyty, bo możliwe, że będziemy zbierać na transport. Patrząc na to, ze wizyta ma być w poniedziałek, a ja mam cały czas kontakt ze szczeniakami w klinice, to pewnie odpuszczę sobie jazdę do schroniska, co by nie obciążać dziewczyn i pojadę w przyszłym tygodniu, bo możliwe, że będę miała wówczas kierowcę z samochodem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Myślę, po wymianie wiadomości z Topi, że z ogłoszeniami można poczekać - fajnie by było, gdyby deklarujący poczekali chwilkę na wynik wizyty, bo możliwe, że będziemy zbierać na transport. Patrząc na to, ze wizyta ma być w poniedziałek, a ja mam cały czas kontakt ze szczeniakami w klinice, to pewnie odpuszczę sobie jazdę do schroniska, co by nie obciążać dziewczyn i pojadę w przyszłym tygodniu, bo możliwe, że będę miała wówczas kierowcę z samochodem.[/QUOTE]

A czy ta Pani wie o chorobie Cinka?

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję sobie...będę czytać...

Co do nosówki to rzeczywiście najgorsze są te zmiany neurologiczne, ale nie wszystkie psy je na szczęście mają. Negra (moja i E-S była tymczasowiczka) po nosówce miała zmiany neurologiczne, które po kilku tygodniach minęły. Miał problem z tylnymi nóżkami, przewracała się jak szczeniak, chodziła jak po pijaku. Akurat jak sunia jechała do DS do Poznania to była już całkowicie zdrowa i teraz jest już normalnym, zdrowym, przeszczęśliwym pieskiem. Karmiłyśmy ją wtedy tabletkami Scanomune, które moim zdaniem po leczeniu antybiotykami postawiły ją na nogi, nie są bardzo tanie ale skuteczne.

Powodzenia piesku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...