Jump to content
Dogomania

sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kado']Magdalena jakbyś coś miała na bazarek to chętnie go wystawię, dorzucę też coś swojego...Jakby co,to piszcie ciotki:)

[B]Lisek['][/B][/QUOTE]

dzisiaj padam już na pysk ale jutro albo pojutrze prześlę Ci rzeczy na bazarek, miałabym wieszak kota i książkę + te dwie ksiązki które były wystawiane na Fado a się nie sprzedały. poszperam jeszcze ale nie wiem czy uda mi się cos jeszcze znaleźć, wszystko co miałam już pooddawałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']Bubu podaj dane do przelewu na PW. Z mojego bazarku jest jeszcze 30zł od [B]Negra & Anna[/B] i 15 zł od [B]Yana. Kasiaprzystał [/B]przekaże Ci osobiście 15zł.[/QUOTE]

Bubu - mój mąż zrobił przelew 18.10.2010 (45zł) tylko w tytule napisał tylko mój nick, bez dopisku, że to dla Liska. Proszę o potwierdzenie tej wpłaty i potwierdzenie przekazania przez Kasię 15zł gdyż chcę rozliczyć bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Tak, widziałam... :loveu:z tym, że ja jestem teraz u rodziców z małą i Kaduniem, a w Opolu będę chyba dopiero w niedzielę, to się za to wezmę, bo u rodziców to trochę za wolny net jest ....delikatnie powiedziawszy:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam na długo obiecywany:oops: bazarek na spłatę długu....[B]Lisek[']
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/196298-Czarny-elegantny-bazarro...na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-Lisek-do-24.11.-do-22-00.?p=15719534#post15719534[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[B]Liseczku ['][/B] biegaj już sobie szczęśliwie za TM wolny od zła...i długu ziemskiego
( spłaciłam resztę długu), choć tak naprawdę to my ludzie mamy dług wobec Ciebie....:-(

[IMG]http://img375.imageshack.us/img375/1074/cb9031aa01190756.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...