Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ula dzięki za wizytę u weterynarza, to było konieczne, żeby wyeliminować ewentualne zagrożenia.
Cieszy wiadomość o dobrym ogólnym stanie zdrowia a waga nikogo nie powinna dziwić, wystarczy
popatrzyć na zdjęcia:shake:. W warunkach jakie jej stworzyłaś to tylko kwestia czasu , żeby nabrała
ciałka. Na szczęście pomoc przyszła w porę.
Wypada zadać pytanie o koszt wizyty jaki poniosłaś , to chyba nie jest objęte pakietem
hotelikowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Aza jest przepięknym psem i do tego taaki charakter. Toż to cudo na 4 łapach. Skopiowałam już jej zdjęcia i tekst i zamówię ogłoszenia[/QUOTE]

Myślę, że szybko ktoś wyjątkowy się w niej zakocha...:loveu:
Niech tylko szybciutko dojdzie do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']

A co zrobiła z tą makrelą???
Zjadła, czy się wytarzała????
Pewnie zjadła..[/QUOTE]

Bardzo przepraszam ale makrela to była MOJA kolacja a ja podobnie jak Aza mam bardzo emocjonalny stosunek do jedzenia i się nie dzielę:cool3::diabloti: Aby jednak suńce nie było przykro po powrocie do domu dostała psie chrupki.

Link to comment
Share on other sites

Shania w poście 213 wkleiłam "takie sobie" podlinkowane banerki ...może dać je do pierwszego postu żeby kto chętny mógł się "częstować" i ogłaszać oneczkę...

makrela...no to Aza ma królewskie podniebienie...za byle rybkę się nie weźmie...ale makrela...Ula i nie podzieliłaś się z Azą?...na prawdę? ja bym nie mogła...hihihi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Aza dzisiaj już z reszta psów biegała zaczęła nareszcie interesować się bardziej czymś innym niż jedzenie. I ma hopla na punkcie samochodu nie można przy niej drzwi otworzyć bo zaraz włazi, rozsiada się i czeka na przejażdżkę:evil_lol:[/QUOTE]

Oooo widać, że pannie się przejażdżka spodobała :)

Link to comment
Share on other sites

Gdy Aza będzie już właściwie odżywiona to na pewno szybko dom znajdzie. Tylko trzeba troszkę cierpliwości. Nie wiem czy miesiąc czasu wystarczy aby ja odkarmić, zaszczepić i wysterylizować. Bo bez sterylizacji to ja jej bym nikomu nie wydawała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...