Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Nitencja']Gonpak - profesor Zadziorny jest expertem ale musisz zdjecia umiescic gdzies w necie ... polecam [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL][/quote]Już jestem:

Przede wszystkim musisz fotki pozmniejszać do wielkości 500 pikseli dla dłuższego boku, a następnie umieścić je na ogólnodostępnym serwerze np. ImageShack ([COLOR=#00ccff][URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#00ccff]adres[/COLOR][/URL][/COLOR]).

Wszystko o wstawianiu zdjęć na forum znajdziesz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259"][COLOR=deepskyblue]tutaj[/COLOR][/URL], a wszystko o korzystaniu z serwera ImageShack® [URL="http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Dogo/schema.gif"][COLOR=deepskyblue]tutaj[/COLOR][/URL]

Jeśli korzystasz z linku "Direct link to image" to fotki możesz wstawiać wpisując z klawiatury "[img]adres_fotki[/img]" lub klikając na ikonkę znajdującą się powyżej okna pisania postu (w ukazującym się oknie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] wklejasz tylko adres fotki)

W [COLOR=#00ccff][URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#00ccff]fotosiku[/COLOR][/URL][/COLOR] po wczytaniu foty należy kliknąć w „[COLOR=YellowGreen]Pobierz pozostałe kody[/COLOR]” (pod zdjęciem) i następnie skopiować „Pełen rozmiar na forum” lub „Bezpośredni link do zdjęcia” (ten wklejaj poprzez [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG]).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[B]Anisha [/B]- :-(:-(:-( - oj coś jest nie tak :shake:...Czy przypadkiem czegoś "innego" nie połknął??? Jakiś kawał zabawki? Szkoda,że wczoraj wieczorkiem nie podskoczyłaś do weta. Może dzisiejsza noc byłaby u Was zdrowsza i spokojniejsza...Czuję, że właśnie teraz uruchamiasz u weta zestaw naprawczy :roll:. Szkoda Szagusia :glaszcze: bo osłabnie przez te wymioty i fotanny od strony ogonówki...:-( Trzymam kciuki :kciuki: za powrót do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Airedogs[/B], witaj. To od Ciebie zawitało słonko do gonpag? Bardzopodoba mi sie Twoja strona.
[B]
Gonpag[/B], czy jesteś z Włodawy? Miło wspominam to miasto z wakcyjnej włóczęgi sprzed wielu (ach jak wielu) lat.

Ja tez ostatnio odkryłam kiełki, ale nie hoduję tylko kupuje gotowy produkt w sklepie :p.
[B]
Dominika[/B], niech Was nie mylą pozory. Chyba wczoraj pisałam, że według mnie AT zajmuje mniej miejsca niż inne mniejsze teriery. Ale co do powierzchni do skubania, to rzeczywiście są hektary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura'][B]Airedogs[/B], witaj. To od Ciebie zawitało słonko do gonpag? Bardzopodoba mi sie Twoja strona.

[B]Gonpag[/B], czy jesteś z Włodawy? Miło wspominam to miasto z wakcyjnej włóczęgi sprzed wielu (ach jak wielu) lat.

Ja tez ostatnio odkryłam kiełki, ale nie hoduję tylko kupuje gotowy produkt w sklepie :p.

[B]Dominika[/B], niech Was nie mylą pozory. Chyba wczoraj pisałam, że według mnie AT zajmuje mniej miejsca niż inne mniejsze teriery. Ale co do powierzchni do skubania, to rzeczywiście są hektary.[/quote]

Zgadza się z Włodawy jeste znad buga. a słonecznko mam z Brześcia od olgi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj poszłam spac:sleep2: a tu sie pojawiła nowa twarz,witaj [B]airedogs [/B]w naszym troche:stupid: towarzystwie/ale to na punkcie czterołapow/. A teraz najwazniejsze [B]sirion[/B]/imienniczko:cool3: i ziomalko/ [COLOR=mediumturquoise]z okazji imienin ,zycze ci duzo zdrowia,miłosci na codzien,pociechy z cory,czterołapow i TZ/chyba dobra kolejnosc:lol: / spełnienia marzen tych osobistych i zawodowych.:laola: :BIG: :BIG: :BIG: :cunao: :knajpa: a to za twoje zdrowie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]gonpak[/B]....:lol: ....fajnie że kolejna rudoczarno zarażona sie pojawia :multi: :multi: :multi: dawaj foty.......i wklejaj sama bez [B]zadziornego[/B].....bo on złe linki podpowiada.....żeby nikt prócz niego zdjęć nie mógł wstawiać......:eviltong: :diabloti:

A trzyma sztamę razem z [B]Nitencją[/B]...:eviltong: .........ona ,nieświadomych nasyła wprost w jego łapy........i doopa....:evil_lol: :eviltong: ;) :loveu:

Mnie , z powodu jego rad .....do dzisiaj ani jednego zdjecia nie udało wstawić.......a on to kolega mój osobisty....przyjaciel.
Strasznie zaborczy jest.........:evil_lol: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :cool3: :lol: Ale i tak go lubię..........bo nie muszę się fotografią interesować........:evil_lol:

A to pożeracz czasu......podobno......ale szczęśliwi czasu nie liczą....:lol:



A teraz może kawkę sobie strzelimy z koniaczkiem......bo wieje ....jak diabli.
Kto nie reflektuje na małą czarną.....to cherbatka z Jarzebiakiem , wzglednie z Żubrówką....ewentualnie może być......z cytryną:multi:

Miłego dnia


a w południe wiadomo.......bułeczka.........z czym ma być:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf [/B]- :multi::multi::multi: a to kłamczuchy w tej księgarni wysyłkowej. Właśnie listonosz przyniósł książkę :multi::multi::multi:. Fajna jest - biorę się za czytanie:lol:.
I świetne przepisy - takie do zastosowania w naszych normalnych warunkach.

A zapomniałam napisać, że jest dodatkowy pożytek z wody, którą zlewamy po nawodnieniu nasion. [COLOR=Blue]Ta woda służy do podlewania kwiatów doniczkowych - idealne zasilanie :loveu:. [/COLOR]

[B]Jura [/B]- te kiełki z puszek i słoików to nie ten sam smak i nie te wartości odżywcze.
Ciebie też zachęcam - spróbuj raz, będziesz siała cały czas ;).
[B]
Anisha [/B]- [COLOR=Blue]jak tylko wrócisz od weta - odezwij się [/COLOR]:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego, zach[/B]
Piszcie o swoich podopiecznych, jak tam poszło u weta.
Ja za Was i Wasze sierściuchy trzymam kciuki......mocno
Mam czas ......bo u nas referendum......a ja jestem szefem komisji....hehehehe:evil_lol: :lol: nie chwaląc się...oczywiście....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)

[B]Anisha[/B].......jak tam gówniane postępy....Shagusia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witaj, airedogs :loveu::loveu:Jak twoj nick zobaczyłam i miasto Brześć, to już wiedziałam, kto do nas zawitał :loveu:Piekne to szczeniaczkowe cudo na twojej stronie :multi: więcej fotek tych maluchów daj,pliiiz, może bedzie mi łatwiej decyzje podjąć;)

Anisha- do weta z szorstkiem ..jeśli już w dwóch stron jest zepsuty, nie ma na co czekać. Póki jest tylko doopny problem, można czekac, ale przy podwojnym zepsuciu może się szybciutko odwodnić, poza tym wygląda na to,że choróbsko się rozwija. Tu wyłazi niestety pzrewaga środków typu Enteramid czy Nifuroksazyd nad ściągającymi,, bo te pierwsze jednak drobnoustroje w jelitach wytłukują i to dość radykalnie...Pomiziaj kochana mordkę , bo mi się go żal zrobiło strasznie, jak napisałas,że taki smutny :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]borsaf [/B]czy czipsy sa paprykowe ? Jesli tak chetnie sie poczestuje:lol:do tego pepsi,słone paluszki,jakie to niezdrowe:razz:ale jakie dobre.[/quote]


[B]rita60,........[/B]ten zestaw to samo zdrowie..........:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kardusiu, też mam kiełkownik :loveu: najpyszniejsza jest dla nas rzodkiewka :loveu:musze go tylko z piwnicy wytargać, bo jakoś zapomnieliśmy o nim od jakiegoś czasu :oops: ale były lata,że pracował pełną parą, na 3 poziomach. Tyle,że musze wysiewać partiami, bo jak na wszystkich poziomach siałam, to czasami wyrzucałam ...Przypomnij mi tylko proszę,czy te czerwone koreczki musza być jeden nad drugim , czy nie ( coś mi się kojaerzy ,że [B]nie[/B],żeby woda nie spływała zbyt szybko :roll:,ale skleroza mnie szarpie i pewna nie jestem :oops: amój kiełkownik ma z 7-8 lat ,wiec instrukcję obsługi szlag dawno trafił :diabloti:)

W Poznaniu leje od nocy, zaczynam miec dość kapiącej zewsząd wody :angryy: niebo szare, pochmurne, iście listopadowa popgoda. A przed domem dalej kwitna mi fiołki alpejskie, wysadzone wiosną ub. roku do gruntu ( chciałam wyrzucić je,ale nawet bez doniczek rosły dalej,więc się zlitowałam i do ziemi wkopałam-kwitną nieprzerwanie od maja :crazyeye::crazyeye:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy,

jeszcze u weta nie byliśmy, ale to nie znaczy, że nie będziemy. Na razie Szagula noc całą przespał, rano (tzn. pół godziny temu :oops: ) go zastałam na kanapie kołami do góry, co - nie powiem - było miłym widokiem, bo chyba przynajmniej nic go nie boli. :roll: Na powitanie dość żwawo popodgryzał mi ręce, co też traktuję jako dobry znak ;) . Teraz pies nadal podsypia, a ja kawę spijam i potem idziemy zobaczyć co też będzie na spacerze. Po spacerze mam w planie jeszcze raz spróbować z malutką ilością marchewki i jeśli ją utrzyma w sobie, to wet jeszcze zaczeka, a jeśli nie zatrzyma to lecimy. Taki jest plan.
Jedna rzecz mnie dziwi w tej jego sraczce - ani razu nie prosił sam o wyjście :shake: :crazyeye: , ja reguluję jego wychodne i chociaż naprawdę się z niego lało, kucał zwykle wcale nie od razu po wyjściu, tylko po kilku minutach, a czasami wręcz dopiero pod koniec spaceru. I wtedy fontanna. Dziwne. :roll:

[B]Kardusiu[/B], nie wiem, czy czegoś nie połknął, chociaż raczej bardzo pilnuję co robi z zabawkami, no ale fakt - na głowie mu cały czas nie siedzę... Mam nadzieję, że to jednak jakieś inne świństwo tak go rozstroiło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]......[/B]. marcheweczki - jabłuszka...obrałam dwie marchewki, jedna dla Dolki, druga dla mnie ;) :multi:. ......Dzisiaj kupiłam nasiona do kiełkownika : lucerna, czerwona kapusta, soczewica, rzeżucha. Po niedzieli będzie większy wybór. Bardzo dobre są nasiona rzodkiewki i czarnej rzodkwi.Dwa lata temu synuś kupił mamie kiełkownik ;) i od tego czasu w okresie jesień/zima skiełkowujemy co się da - do sałatek i kanapek świetny witaminowy dodatek :multi:. Trzeba tylko pamiętać o codziennym przelewaniu nasion wodą i mamy gotowe witaminki w naturalnej postaci.
[/quote]


[B]Kadrusia[/B].........co Ty będziesz dziewczyno jeść jak będziesz miała 80 lat :evil_lol:

Teraz już wiem dlaczego u nas nie ma nasion rzeżuchy,soczewicy, lucerny..........bo wszytko wykupilaś......:eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
Dobrze że udało mi się załapać na marchew, seler i pietruszkę....:multi: .:evil_lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
[B]Terriermania[/B], ja będę w Katowicach :multi: Na pewno też [B]bos[/B] i [B]Nitencja[/B], może [B]Carragan[/B] nas zaszczyci :cool3:[/quote]Mogą jeszcze przybyć: [B]bo[/B], [B]Fuka[/B], [B]Eclairs[/B], [B]jborowy[/B], [B]Flaire[/B] i wielu innych :cool3: :loveu: :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Kardusia,[/B] chyba sobie taki fundnę hihihi, będe sie zdrowo odzywiać ( [SIZE=1][COLOR=plum]miedzy[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=plum]jednym LM, a drugim[/COLOR][/SIZE]:oops:)[/quote]

[B]borsaf,[/B] musisz uważać, bo jak wiadro takich nasion zjesz to nigdzie miejsca nie zagrzejesz.....bo będziesz w ciagłym strachu.....że korzenie zapuścisz............:evil_lol: :razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzica [/B]- koreczki [B]nie jeden nad drugim [/B]- nie mogą się pokrywać w pionie. Fakt, rzodkiewka najsmaczniejsza, ale nie dostałam teraz ich nasion, będą po niedzieli :lol:.


[B]Bos[/B] - spoko, przyjdzie czas.... będzie i schab, i golonka ;). Ty mnie zapytaj co ja będę jadła w wieku 104 lat :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
Co do nasion ... hmmm... może masz rację :p;):evil_lol:...
[B]

Anisha [/B]- to trzymajcie się :lol:. Nadal trzymam kciuki za sierściucha :lol:.


[B]Terriermania[/B] - w tych smutnych dla Ciebie dniach :-( - pamiętaj,że wspieramy Cię i duchem jesteśmy z Tobą :lol:.


[B]Zach [/B]- jak szczęka? Pisz co w zębodole słychać? :roll: O Was też ciągle myślę, czy wszystko dobrze idzie???


[COLOR=Indigo]Hej - a tak w ogóle czy oprócz Sirion są tu jeszcze jakieś Małgosie???[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha[/B], skup sie na płynach to teraz najwazniejsze. Płyny....mysle tu o wodzie, tej z gotowania marchewek...zwykla woda tez muszą być dozowane. Jak za duzo naraz to żołądek odrzuci. Oj, cos mi sie wydaje, ze Szagasty ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy sobie zafundował. Zmierz gorączkę, tylko po spacerku, zeby grzebanie termometrem nie spowodowalo fontanny w domu.
Nigdy do konca człowiek nie wie, co taki psi rozumek po krzakach sobie smakowitego znajdzie.

[B]Zachraniarka[/B], trzymamy kciuki za paszczę Ludvicosa

[B]Kardusia[/B], masz przepis na zupki, bigosik i leczo? Jak się czujesz?, bardzo glodna? U Ciebie jest gorzej bo innym gotujesz...podziwiam. Czekam na przypływ energii jak u Dolci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika'].........:cool3: Ech żeby już lato było i można sobie wreszcie dobrze pojeść :placz:[/quote]


Ooooo, widzę że Ty jak niedźwiedzica :eviltong: całe lato gromadzisz zapasy....na zimę, a że zimy u nas niet........to i do lata tęskno.......:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam-
Uf w pracy trochę pracy było jak to w pracy - po coś zostałam wkońcu zatrudniona:diabloti: :evil_lol: kawkę wipiłam zawalona papierami ...
[B]Anishia [/B]- [COLOR=black]hmm tak wet wskazany niestey - bo wiesz może być w nim jakieś świństwo które np teraz powoli uśpione podstępnie robi niemałe szkody w organizmie... może np nadpsuć nerki...:shake: wątrobe..itd wiem coś o tym nawet nie z praktyki... ale gdy siedziałam na moim dawnym topicu nerkowym-- właśnie tak się zaczynało czasami i niestety ingerecja antybiotyku jest w niektórych wypadkach niezbędna...wet oceni..[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][/COLOR]
[COLOR=black][B]Kardusia[/B] - Jak dziś się czujemy na dietce:cool3: --- ja naprawdę gdzieś przeoczyłam szczegóły tej diety..naprowadz mnie.. już się zdecydowałam na tydzień..--wczoraj był u mnie jeszcze brat pourodzinowo-- czyli wypadało kawkę wypić...no i myśle od soboty.. lub poniedzałku ruszę..[/COLOR]
Ja sieje -- rzerzuchę -- ale standartowo na miseczkęii wate..
( czy głowa podczas diety Cię nie boli ..bo mnie boli łepek jak jestem głodna)

[B]Airedog[/B] - Witaj:multi: ale fajnie się robi na AT:multi:

[B]Martini[/B] - fajnie że czytasz ale daj znać czasem że czytasz:razz:
Od kiedy Dakar zaczął mieć normalny apetyt:roll: ?Dobrze że świństwo już usyąpiło i jest ok:lol: - pewnie też jakiś wirus..

[B]rita 60[/B]- [COLOR=magenta]masz dziś imieniny :razz: - Więc jesli tak to dużo dużo zdrówka, spokoju duszy, miłości ciepła rodzinnego i abyś z nami była i już nigdy nie uciekła:loveu: [/COLOR]
[COLOR=black][B]bos[/B] - a może szampna z okazji... jak już ma być jakiś alkohol tak w środku dnia:razz: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf [/B]- przepisy są świetne - ale widzę,że ja w ciągu tych trzech dni bardziej rygorystycznie siebie traktowałam :evil_lol:. Dzisiaj czuję się znacznie lepiej jak wczoraj. Wczoraj był kryzys ale... dzisiaj jest o niebo lepiej :multi:. Poza tym dzisiaj już mam ugotowany obiad dla rodzinki ( z wczorajszego dnia :roll:) - nie mogę się codziennie tak katować zapachami i widokiem :shake:.
Teraz już z górki :evil_lol:.
A Dolka dzisiaj dostanie normalną porcję suchego. Nadal jest bardzo energetyczna :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...