Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

Miejmy nadzieję, że z Vani nic groźnego się nie dzieje i że [B]Minio[/B] się odezwie jak już coś się wyjaśni. :roll:

Ja też byłam dzisiaj w lecznicy, ale tylko po środek na odrobaczanie, bo pies chyba ma się nieźle, a w każdym razie na tym popołudniowym spacerze do lecznicy już nie zakoopił żadnego trawnika ;) - może mu przeszło.
W lecznicy był ubaw, bo okazało się, że 24 kilo erdla boi się .. malutkiego chomika. :lol: Nastolatka przyniosła swoje zwierzątko i siedziała z nim w poczekalni, trzymając stworzonko w garści. Szagasty podszedł ciekawsko zobaczyć co to takiego, ale jak chomik wysunął łepek i łypnął czarnym oczkiem młody dał na wsteczny z takim impetem, że mało brakowało, a przewróciłby stojącą mu na drodze kobietę. :mad: Taki z niego odważniaka! :oops: Potem jeszcze robił podchody do chomika, ale nie zbliżał się na odległość mniejszą niż 1,5 metra, tylko nosem pracował. Śmieszny był. :p

Pani w "recepcji" opowiedziała mi przy okazji, że parę dni temu doberman ludzi, którzy wybrali się na spacer z psem do lasu (prawie w centrum miasta, ale to park krajobrazowy) został poważnie poturbowany przez dzika, łącznie z przebitym płucem. Pies się już powoli wylizuje, ale podobno wyglądało groźnie. Tak więc trochę zwątpiłam, czy leśne spacery to najlepszy z możliwych sposób na spędzanie czasu z psem. :shake:
Mam tylko nadzieję, że mój pies by uciekł, a nie wdawał się w bójkę. Skoro ucieka przed chomikiem to pewnie tak właśnie by było... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Terriermania']Słuchajcie czy ktos z Was jest zainteresowany posiadaniem własnego konia? :crazyeye:
Pisze w desperacji :flaming: [/quote]Tak sobie myślę, że pewnie są jakieś końskie odpowiedniki dogomanii i tam powinnaś o tym napisać? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]Kardusia [/B]jesli mozna wiedziec, to gdzie w Lodzi masz rodzine ?[B] Aluzja [/B]nie oddawaj kury:evil_lol::lol::evil_lol:[B]Minio [/B]jak sie czuje Vanilia ?[/quote]
Wróciliśmy od wet Vanilka dostała leki. Chyba jakoś lepiej się czuje ale nadal nie chce pić ani jeść. Dobrze ,że gorączka spadła.
Na szczeście nie odwodniła się i na razie nie ma potrzeby podawać kroplówki.
Do jutra mam ją obserwować . Może to faktycznie wirus?:roll:
Wczoraj znalazła schowaną ( widocznie kiepsko ) chałwę i zeżarła całą.
No i podejrzenie jest dwojakie albo coś jej zaszkodziło albo jakiś wirus.
Jeśli jutro nic się nie zmieni idziemy na prześwietlenie.
Być może kawałek folii z chałwy się przykleił. :shake:
Ech...życie....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorange][SIZE=4][FONT=Arial Black]A teraz uwaga...........aplauz:cunao:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=darkorange][SIZE=4][FONT=Arial Black]:laola:gratulacje:B-fly::B-fly:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=darkorange][SIZE=4][FONT=Arial Black]:B-fly:[COLOR=darkred]a z jakiego powodu,zgadnijcie..........[COLOR=seagreen][FONT=Arial]ten kto [/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=darkorange][SIZE=4][FONT=Arial Black][COLOR=darkred][COLOR=seagreen][FONT=Arial]pierwszy zgadnie,dostanie nagrode...............[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Minio,[/B] trzymaj się. Ja sie Vanilce nie dziwię, tez kocham chałwę:lol:[/quote]
Ale Tobie nie zaszkodzi . :eviltong:
Dzieki [B]rita60.[/B]
Właśnie wlałam psie probiotyki w szczyla. Całe 2 duże strzykawy .

Zauważyłam ,że mój pies potrafi nie połykać .
To co mu się wleje do pyska bokami wylatuje:p :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'][quote name='Flaire']a ja dzień w dzień jadłam makaron z granulowanym czosnkiem i ostrą papryką - a jeśłi było tuż po wypłacie, albo udało mi się zarobić jakąś ekstra kasę - to jeszcze z tartym serkiem. :evil_lol: [/quote]Ja kiedyś ciężko pracując w wakacje (pewnie zarabiając na Ludwika :evil_lol:) prawie dzień w dzień jadłam ryż z startym, stopionym serem. I też przeżyłam, jaką wtedy piękna sylwetkę miałam po tych miesiącach :razz:
[/quote]
Ja onegdaj przeżyłem 2,5 miesiąca w pracy na bułkach i mleku :cool3: :roll: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']ja też AT-terrierowiec dopiero od miesiąca i na dogo raczkuję, moje szczęście waży 8 kilosów , co w nagrodę?[/quote]
Dobre słowo od Rity,uscisk łapy Paryska:razz:gonpak napisz cos wiecej o tym swoim osmio kilogramowym szczesciu,one sa takie słodkie.........:lol:

Link to comment
Share on other sites

chyba widać avatar tak mi sie zdaje, niewiem czy dobrze wkleiłam fotkę. Viva ma 3 miesiące i z Białorusi ją dorwałam, prawie żywcem celnikom polskim wyrwałam sunię bo podobno psów do 3 miesięcy wogóle nie można przez granicę Unii przewozić, ale mam dar przekonywania=upierdliwość jak mówi mo mąż, i psa mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...