Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

airedogs, witaj! :-)

zach, trzymamy kciuki i będzie dobrze. Przy okazji ponawiam (już oficjalnie) zaproszenie na sobotę przed zawodami. :-)

A oto obiecywana czarno-biała Leokadia od Mokki:

[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3306/lotka1ij5.jpg[/IMG]

Nota bene, od dzisiaj to ona naprawdę Leokadią jest, a nie żadną Locią, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dostaje cieczki. Jeszcze co prawda nie krwawi, ale myślę, że już bardzo niedługo zacznie.

Już mi tęskno za moim sceniackeim... :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Anisha']
[B]airedogs[/B], ten ostatni link to chyba jednak nie 6 tygodni, a dni, prawda? Ale maluchy słodziaki... :loveu:
[/quote]
O ile ja się znam na fizyce kwantowej to zdecydowanie 6 tygodni :cool3: :loveu: :multi: :eviltong:
Sorry, później się doczytałem że była pomyłka :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']zach, trzymamy kciuki i będzie dobrze. Przy okazji ponawiam (już oficjalnie) zaproszenie na sobotę przed zawodami. :-)[/QUOTE]

Dzięki za kciuki i za zaproszenie. Jak zwykle strasznie mnie kusisz, a ja łamię się i łamię i baaardzo bym chciała, ale.. chociaż w sumie na sobotę przed zawodami mogłabym się z przyjemnością przyjechać, a potem w niedzielę w dzień zawodów uciec gdzie oczy poniosą i to jest całkiem niezły plan :roll:

[quote name='Flaire']A oto obiecywana czarno-biała Leokadia od Mokki: [/QUOTE]

Czarno-biała Leokadia bardzo fajska, a jaki zamach robi na przeszkodę hi hi

[quote name='Flaire']Już mi tęskno za moim sceniackeim... :placz:[/QUOTE]

Lotka jest superowa bez względu czy sceniak czy nie sceniak także co tu płakać.. Z drugiej strony zawsze można sobie sceniaka kupić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wielkie dzięki wszystkim AT i welszom za życzenia:oops: :oops: :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jak kto ma psy, to ma wesoło. Ledwo Frodo wylazł z anginy, to z Bungiem coś się dzieje. Rzygał dziś po południu 6 albo 7 razy żółtą pianą. Z drugiej strony jeszcze normalnie..... Jeść nie chce. I żeby mi nie było smutno to rodzina ma milutki zwyczaj zostawiać ślady chorobowe dla mnie. :angryy: Czyli jak wróciłam do domu, to zastałam to żółte na podłodze przykryte ręcznikami papierowymi. Dobrze, że jeszcze nie przyschły do podłogi:mad: Tak też już było. Teraz czekam do jutra czy Bungo ma też anginę. A w grudniu miały kurację uodparniającą Ribomunylem.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B]Flaire[/B], Twoja Leokadia cudna jest :loveu: :buzi:. Wystawisz ją w Katowicach? :hmmmm: :niewiem:[/quote]zadziorny, dzięki! :buzi: Co do Katowic, to jeszcze nie jestem pewna, muszę wyciągnąć te kudły i zobaczyć, co tam mamy pod spodem! ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Rzygał dziś po południu 6 albo 7 razy żółtą pianą. Z drugiej strony jeszcze normalnie..... Jeść nie chce. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]sirion, Lotka miała dokładnie te objawy, tylko chyba więcej rzygania, jakieś 6 tygodni temu. Potem słyszałam jeszcze o bardzo wielu psach z podobnymi objawami, niegtóre z rozwolnieniem, inne - bez. Musi jakiś psi wirus jelitowy krąży... Nasze objawy przeszły po dobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Dzięki za kciuki i za zaproszenie. Jak zwykle strasznie mnie kusisz, a ja łamię się i łamię i baaardzo bym chciała, ale.. [/quote]Przyjeżdżaj, przyjeżdżaj, już się cieszymy!

[quote name='zachraniarka']a jaki zamach robi na przeszkodę hi hi[/quote]No właśnie :roll: . Jej się to skakanie straszniaście podoba. To było jeszcze na tyczkach dla M-ek, czyli na trzeciej podpórce, ale wczoraj na treningu podnieśliśmy jej na czwartą i nawet nie zauważyła... Na zawodach, zerówki biegają właśnie na czwórkach, ale w docelowo, gdy będą startować w bardziej zaawansowanej klasie, Ludwik i Lotka będa biegać na piątkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] ale w docelowo, gdy będą startować w bardziej zaawansowanej klasie, [B]Ludwik[/B] i Lotka będa biegać na piątkach.[/QUOTE]

Ja wiem, że Ty znasz moje marzenia.. Niestety się nie zanosi na to byśmy mieli gdzieś torek pod ręką, a ćwicząc raz w roku przez tydzień to nie liczę na zaawansowane klasy :shake:

Z ciekawości- "czwórki" to jaka jest mniej więcej wysokość tyczki w cm?

Link to comment
Share on other sites

Malizna już bezszwowa! Poszło nam elegancko, rach ciach i już po wszystkim :multi: maluszek nic a nic się nie wyrywał :loveu: (tylko ofukała pana weta, ale dla pani wet była bardzo miła :evil_lol: )

[B]zach[/B], mam nadzieję, że Wasza wizyta będzie równie udana :kciuki:
[quote name='Flaire']
Już mi tęskno za moim sceniackeim... :placz:[/QUOTE]
Ciesz się, że Ci dziewczynka tak powoli dojrzewała i tyle czasu miałaś szczeniora ;)
[quote name='Flaire'] Co do Katowic, to jeszcze nie jestem pewna, muszę wyciągnąć te kudły i zobaczyć, co tam mamy pod spodem! ;-)[/QUOTE]
Chcemy zobaczyć Locię w Katowicach! :multi: I Misię też :multi:

[B]sirion[/B], powiedz swoim piechom, żeby przestały się wygłupiać, bo są ciekawsze rzeczy do roboty, niż chorowanie :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[B]zach [/B]- trzymam kciuki za 10 minut:multi::multi::multi:
aby poszło tak elegancko jak Maliznie:loveu:

[B]coztego[/B] - ale macie fajnie wy już po a my:cool1: ---
nie chcę specjalnie skrobać krostek i jeżdzić dodatkowo do weta - jeszcze się tyle najeżdze w marcu...:roll:
- myśle że zrobimy kompleksowe badania przed.. jakies Usg itp wtedy będzie okazja aby skrobnąć krostkę... zobaczymy też oczka-- one są ładne jeśli chodzi o zczerwienienia ale może też dokładnie obadamy takie znamie które jest w oku od lata i rośnie choć ponoć niegrożne --ale powiększyło się :cool1:
uf--- to by było na tyle - z chorobami powiedziałam
wszystko jednym tchem..:diabloti:

[B]Anishia[/B] - nie! -- nie chce Cie biedaczko dodatkowo straszyć -- ale po prostu podałam Ci przykład z życia( babka poszła za pózno do weta -- to była akurat anginka niedoleczona i póżno zdiagnozowana -- żebyś taką obcje też brała pod uwagę - tfu tfu tfu tfu tfu....Człowiek uczy się na błędach i niekoniecznie to muszą być jego osobiste błędy ;) ;) )
Mam nadzieję, że jednak u Was wszystko wraca do normy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Ooooo, widzę że Ty jak niedźwiedzica :eviltong: całe lato gromadzisz zapasy....na zimę, a że zimy u nas niet........to i do lata tęskno.......:eviltong:[/quote]

Ja własnie nie gromadzę zapasów i dlatego chce lata już :placz: Jakbym zjadła takiego pomidora soczystego albo czereśnie takie prawdziwe ech albo truskawki! Albo arbuza... :roll:

Co do AT, to zobaczymy, jeszcze decyzja przed nami :evil_lol:

[B]Anisha, [/B]ja niedawno miałam psa ze schroniska i miał dokładnie te same objawy. Tzn może inaczej, on miał nosówkę. Nie mówię, że to nosówka, żebyś nie myślała :evil_lol:, po prostu nosówka atakuje wszystkie narządy po kolei i jak zaatakowała jelita było to samo... Wymiotował niestrawione wszystko, czasem po kilku godzinach od zjedzenia, biegunka niestety na całego, pod koniec była prawie sama woda :shake: A jadł normalnie, pił tak samo, wprost prosił się o żarcie, żebrak mały, nawet jak na kroplówkach był.
Mam nadzieję, że z Shaggym będzie lepiej. Ale ja i tak bym do weterynarza poszła... Chociaż ja podobno chodzę przy byle okazji :evil_lol:

A tak w ogóle, to kto na 100% będzie w Katowicach? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']........
Borsaf nie masz jakis pomyslow czym smarowac rane by lepiej sie goila ??[/quote]

.....starzy indianie jak i nasi dziadowie mawiali ,że na gojenie ran najlepsze psie lub niedźwiedzie sadło....:eviltong:

A takowe można nabyć w każdym pożądnym sklepie.......na Alasce:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego[/B], no to cieszy że Malizna sie wylizała i już bezszwowa :multi: :multi:.
Teraz Kreska bedzie miała za swoje.......:eviltong: :evil_lol:

[B]rita60[/B], tonic że ty Gosia z końca roku.....do wypitki każda okazja dobra.......a balowac można już teraz zacząć i pociągnąć do tych właściwych imienin:eviltong:
Ale dobre życzenia zawsze potrzebne.....:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Oj, [B]Terry[/B], współczuwam. U nas też wieje ale nie 200/h, choc podmuchy pasqdne.

[B]Airedogs, Gonpak.[/B]..odkopalam topik terrierowców...moze wstawicie swoje fotki.
Potem na wystawach jak znalazł...podejdziemy, przywitamy, zprosimy do stołu

I jeszcze[B] Rider's Antania[/B] na topiku o foxach gładkich się znalazła:multi: toz to bezposredni dziadkowie Regonika bo on po Saszy...
Zapraszamy do nas...[/quote]

a gdzie te fotki wstawić bo ja chyba trochę ciemna z komputerów jestem?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[U][B]zach, trzymam kciuki!![/B][/U]

Nawet nie próbuję nadrobić zaległości... :placz:
Ale znowu mamy psa w pracy :cool3: - tym razem jest to 4 miesięczny szczeniak jednego z ochroniarzy - niesamowity mix! Cały biały, jedno ucho brązowe, jedno oko ma różową obwódkę i dwie symetryczne, bladobrązowe łatki na nadgarstkach - cud, miód, malina!
Obiecałam, że go poszkolę, a łapie chłopak w lot! :loveu:

Idę oglądać "4400" i potem... nauka do nocy. :placz:

ps. Lukier zakończyła cieczkę! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']

[B]rita60[/B], tonic że ty Gosia z końca roku.....do wypitki każda okazja dobra.......a balowac można już teraz zacząć i pociągnąć do tych właściwych imienin:eviltong:
Ale dobre życzenia zawsze potrzebne.....:evil_lol: ;)[/quote]
Oj potrzebne,dlatego pieknie ci dziekuje,a z tym balowaniem,to do imienin zostało 9 miesiecy:crazyeye:dasz rade:beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']
A oto obiecywana czarno-biała Leokadia od Mokki:

[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3306/lotka1ij5.jpg[/IMG]

Nota bene, od dzisiaj to ona naprawdę Leokadią jest, a nie żadną Locią, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dostaje cieczki. Jeszcze co prawda nie krwawi, ale myślę, że już bardzo niedługo zacznie.

Już mi tęskno za moim sceniackeim... :placz:[/quote]
[B]
Flaire [/B]- :loveu:obojętna barwa fotki, czy w pełni kolor, czy czarno-szaro-biała - ważne co przedstawia :loveu::multi::loveu:. Patataj jest świetna :multi:. Widać,że pilna z niej studentka - widać błysk w oku, uśmiech i zadowolenie :p. Piękne zdjęcie :lol:!!!
Gratulacje z okazji przemiany "z dziewczynki w kobietkę" :lol:. Ale to po Loci też widać, wydoroślała, spoważniała - faktycznie to już nie szczenior.


[quote name='airedogs'][B]Witajcie wszyscy, dziękuje za takie ciepłe powitanie!
[/B](...)

Postaram się w najbliższym czasie załadować więcej zdjeć od nowych właścicieli szczeniaków z ostatniego miotu.[/quote]

[B]Airedogs[/B] - śliczne Te Twoje piechy i szczeniorki :multi::multi::multi:. Czekamy na więcej :lol:.

[B]Anisha [/B]- mam nadzieję,że "to" już przeminęło. Może też i nasze kciuki, i te pozytywne antykupne fluidy pomogły...

[B]INA[/B] - a jak sie ma łapka Vigiego???

[B]Terriermania [/B]- :roll: i co nowego w sprawie kopytnego ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...