Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[B]zach, [/B]

Jak to fajnie wszystko się zakończyło no prawie......jeszcze tylko żelazny usmiech.....i bedzie oki:multi: :evil_lol:
Mozianko dla Ciebie i Ludwisia.......ależ oczywiście i dla Hugusia.......by nie był zazdrosny, bo jego pani teraz więcej uwagi poświęca Ludwisiowi:placz: :evil_lol: :multi:

Super że i u Malizny sie obyło bez sensacji ....:multi: ...:razz:

A i przy tej całej wetowej akcji Shagi ze strachu przed wetem już więcej się nie posrał..:eviltong: :multi: ......i mamy czyste dogo :loveu: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

szybciutkie dzień dobry o poranku, bo troszku zaspałam i na herbatę czy kawę chyba nie mam czasu... :-(

zach, to cudownie, że Ludwisiowe zęby tak świetnie się goją! Wczoraj miłam Ci zmierzyć, na jakiej wysokości sa nasze czwarte podpórki, ale na śmierć zapomniałam! Na oko, myślę, że są ok. 10 cm niżej niż piątki, ale jeszcze to sprawdzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']


[B]INA[/B] - a jak sie ma łapka Vigiego???

[/quote]

Dziękuję - już nie ma śladu po rance i nie kuleje:multi: - zrobiłam tak jak radziłyście i jest ok:lol:
Ćwiczymy sobie figury taneczne i Visiu nie ma żadnych problemów z łapką ( wogóle strasznie się zmienił chłopak-- jakiś taki pojętniejszy się stał, nową figure -kółeczko dookoła własnej osi - nauczył się za drugim podejściem ---- a w szkole był najgorszym uczniem:p aż żal mi, że nie chodzimy do żadnej szkółki teraz może było by lepiej..)


[quote name='zachraniarka']Dziękuję wszystkim za kciuki, pazurki, za dobre fluidy przesyłane cały czas. Dzisiejsza wizyta była rewelacyjna. Nie ma śladu stanów zapalnych, nie ma najmniejszych śladów zwyrodnień, zmian czy osłabienia kości. Wszystko wygląda wzorcowo i goi się jak na.. psie :multi:
Przechodzimy do dalszego etapu leczenia, za jakieś dwa tygodnie Ludwisior dostanie koronki i będzie świecił metalowym uśmiechem :lol:
Póki co jutro rano czeka teriera spacer na wolności, już nie możemy się doczekać!







Przepraszam bardzo.. zaraz po powrocie zasiadłam do kompa i nagle zwaliło mnie z nóg. Ledwo doczołgałam się do łóżka i spałam jak kamień aż do teraz.. Chyba stres ze mnie zszedł, po raz pierwszy po wizycie nie wypatrywałam tego jak szorstki międli paszczą, jak się oblizuje, nie myślałam o tym z czego tym razem robić płukankę, co wcierać i jak masować.. Po prostu odetchnęłam.. Wybaczcie![/quote]
[B]ZACH - SUPER, SUPER-- BRAWA DLA LUDWICZKA:multi: :multi: :multi: [/B]
Gratulacje dla Ciebie - tak pięknie potrafiłaś gębke szorstka utrzymać w sterylności:cool3:
Nie dziwię się że padłaś już po ..sen jest najlepszym lekarstwem--- ja też snem reaguje na stres, na rozlużnienie po stresie i itd

[quote name='Martini***']hmmmmm ja też, tyle że 4400 przespałam :shake: ale drugą część planu uskuteczniam do teraz :p



Nie pamiętam dokładnie do kiedy apetyt znormalniał ( chyba ponad pół roku temu ) ... wiem kiedy sięgnął ponad przeciętną ;) po tygodniowej głodówce seseses i do tej pory nie zmalał :evil_lol:
[/quote]
Umm Dakar pół roku straszy :cool1: + marcowy zabieg może wyjdzemy na prostą i miska będze cześciej używana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']

I jeszcze[B] Rider's Antania[/B] na topiku o foxach gładkich się znalazła:multi: toz to bezposredni dziadkowie Regonika bo on po Saszy...
Zapraszamy do nas...[/quote]
Wjitam! do całych właścicieli AT od przyjacielskiego Belorussia:multi: , Minsk miasta! Kasjuto już spotkał ;) w forumah.My dawno był tutaj napisany, ale tam były kwestie z forum i naszą rejestracją byla zgublena.:placz: My mam nowy nazwa;) . OCHŁADZAĆ !!!Ale gdzie do naszego grandsons ?;) Ja mam siostru Sasza- Kontessu (Divine Enchantress);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Witaj -- [B]Raider's Antania[/B]:multi:
Ale miedzynarodowo :multi: i rodzinnie -- Viguś to wnuk - Saszy:evil_lol: :razz:[/quote]
WITAJ :bye: [B]INA[/B] !
JA jest bardzo zadowolone, co w Polska tam są dzieci, wnuki i nawet great-grandsons-moih kothanyh AT.Eto jest honorowy i to jest bardzo radosne! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja też witam na forum. Ja mam terriery długowłose i krótkonozne, ale terriery. Hej wy tam z białorusi, znacie Tamare Zwiezdogliad z Mińska. Ona ma takie terriery jak ja i wystawia. Znam ja z wystaw w Polsce.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:multi: Hi! Oczywiście poznajemy! W tym skai- terriers i my często łączyć na wystawach i ma współzawodnictwo w BIG;) w tym znakomite skay-terriers! Wy macie pies od hodowli [B]"[/B]ANTARES GOLDENSKAI?[B]"[/B]
:oops: Mój Język polski nie jest bardzo dobry:roll: i mam nadzieję wy wy rozumiecie co JA piszę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Dziękuję wszystkim za kciuki, pazurki, za dobre fluidy przesyłane cały czas. Dzisiejsza wizyta była rewelacyjna. Nie ma śladu stanów zapalnych, nie ma najmniejszych śladów zwyrodnień, zmian czy osłabienia kości. Wszystko wygląda wzorcowo i goi się jak na.. psie :multi:
[/quote]
[B] Zachraniarka[/B] gratuluję :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: i cieszę się ogromnie :multi: :multi: :multi:. Wiedziałem że tak będzie :cool3: :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Nie, ja mam dwa z polskiej hodowli, sukę z hodowli Finnsky i psiaka własnego chowu. Teraz czekam na szczeniaki po najlepszym psie na świecie Skyeomania's Dorian. Tydzień temu było krycie, więc na razie nic nie wiadomo.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Nie, ja mam dwa z polskiej hodowli, sukę z hodowli Finnsky i psiaka własnego chowu. Teraz czekam na szczeniaki po najlepszym psie na świecie Skyeomania's Dorian. Tydzień temu było krycie, więc na razie nic nie wiadomo.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
WOW!Po najlepszym psie na swiecie!?Wy będziecie dostawać wystających puppy ! Zyczenia do szczęśliwej brzemienności i rodow mother`s puppies:cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Ania ty uzywasz programu do tlumaczenia na j.polski ?? Pisz po rusku , mlodym bedzie trzeba tlumaczyc ale Tobie bedzie latwiej :)[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]I będzie wesoło ! [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raider`s Antania']Wdzięczności za gościnność! ;)
Ja mam [B]VERY MANY [/B]foto AIREDALEK!

[U][URL=http://img205.imageshack.us/my.php?image=puppies54dennumonti017zy8.jpg][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9149/puppies54dennumonti017zy8.th.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://img264.imageshack.us/my.php?image=divine2bj6.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...