Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='coztego']Witaj [B]gonpak[/B]! :) (Powiem Ci w tajemnicy, że avatarek można mieć większy, nawet 100x100 pikseli, wówczas będziemy mieli więcej radości z patrzenia na małe cudo 8) ).

[B]rita60[/B], gratuluję 1000! :klacz: Patrzcie ją, ledwo przyszła już tysiączek uzbierała... ech, ta dzisiejsza młodzież, tylko wyścig szczurów... :p[/quote]
próbowałam ale mi 100x100 coś nie chce wejść:placz:

Link to comment
Share on other sites

Poradziłam sobie :cool3:
To zdjęcie suczki z tej samej hodowli - Anno Domeni Nadia

[URL]http://www.airedogs.org/gallery/thumbnails.php?album=6&page=2[/URL]
(pierwsza od lewej na górze)

stwierdzam, że ciekawy sposób zrobienia brody :diabloti:

chciałam wkleic zdjecie, ale wychodziło mi ciągle mikroskopinie malutkie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martini***']to jest terapia dla ludzi czy dla psów ( czy powszechnego zastosowania?? ;) ) ??[/QUOTE]

Może być i poszechnego zastosowania, sraja czy psa czy człeka tak samo męczy :roll:

[quote name='Terriermania'][B]Zach[/B] jak możesz mówic, że Ludwiś nie ma mózgu :shake:[/QUOTE]

Ludwisior ma mózg w postaci tenisowej piłeczki, a ponieważ paszcza dziurawa to piłeczka schowana głęboko w szafie i Ludwik aktualnie bez mózgu biega :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica'] (...) U nas pieknie świeci słonce,ale mam świadomośc,że nim z suczami na spacer wyjdę, będzie znów szarawo i paskudnie :-( Wychodzi na to,że pogoda jest dla (niepracujących ) bogaczy , buuuuuuuuuuuuuuuuuu[/quote]

[B]Niedźwiedzico[/B] - albo dla bidnych emerytów ;););)...

[quote name='Terriermania']
[B]Niedzwiedzica, Minio, Kardusia [/B]- :multi: naprawdę dziekuję Wam z całego serca:iloveyou: za natychmiastowy odzew na moja prośbę. Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którym los zwierząt nie jest obojetny :loveu:

(...)[/quote]

[B]Terriermania [/B]- ech...:shake: nie mogę tego przeboleć,że tak się ułożyło...wiesz o co chodzi. Być może przyjeżdżałabyś do swojego Bolero na Mauzry :-(:-(:-(.
Pisz co dalej, bo i tak nie będę spała jak zobaczyłam to Twoje Cudo :roll:...


[B]Borsaf[/B] :placz::placz::placz: - nakład książki wyczerpany. Muszą czekać na dodruk i może nawet dopiero za dwa tygodnie ją otrzymam. Jest bardzo chodliwa
(i modna ?) Trudno ... poczekam. Ale póki co, od poniedziałku waga spadła prawie o 3 kg :multi:. Czuję się fajnie :loveu:. Wytrzymam, nie jest łatwo, ale jest o co powalczyć :mad:. Dolka po kuracji ma się świetnie. Ma "spida" jak nigdy dotąd, jakiś nowa energia kosmiczna w nią wstąpiła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[B]zach[/B], myślami będę jutro z Tobą i Ludwisiem, bo mnie też czeka jutro wyzwanie u weta: ściąganie szwów Maliźnie :diabloti:

[B]Terriermania[/B], ja będę w Katowicach :multi: Na pewno też [B]bos[/B] i [B]Nitencja[/B], może [B]Carragan[/B] nas zaszczyci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

podejrzewam że [B]gonpak [/B]-- zauważyła najszybciej bo ma jeszcze nowe, bystre-- oczy nie zmęczone[I] tysiącami;) albo dziesiatkami tysiecy[/I] postów na dogo, my to już starzy wyzeracze - tam jednym okiem tu jednym okiem i swoje rzeczy robimy trzecim okiem:razz: ;)
a to się akurat zgadza:p


[B]gonpak[/B] - Witaj w klubie:cool3: :cool3: :multi:
No i napisz trochę bardziej szczegółowo jaka część Polski:p może koło mnie:cool3:[/quote]
Dzięki za cieple przyjecie, mieszkam na styku trzech granic, kto zgadnie jakie miasto (dodam że nieduże):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Nic z tego, [B]INUŚ :shake: - [/B]zajrzałam w inne posty [B]gonpak [/B](takie małe śledztwo i mam nadzieję, [B]gonpak[/B], że mi je wybaczysz ;) ) i już wiem, że mowa o okolicach Lublina, czyli spory kawałek od Ciebie. :shake:

[B]Rita[/B], towarzyszko do kawy z fusami, gratulacje z okazji 1000 posta! :multi: Robi się z Ciebie stara dogomaniaczka, co? :cool3:

[SIZE=1]Zupełnie nie wiem jak to się porobiło, ale Szagowy problem kupny zasiedział się na dobre na braciach mniejszych...[/SIZE] :hmmmm: [SIZE=1]Coś mi się topiki pomieszały[/SIZE]... :oops:[/quote]
śledztwo wybaczam jak baba jesteś to zrozumiałe że i ciekawska;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica'][B]Gonpak[/B], witaj na dogo :loveu: wstaw więcej fotek swojej maludy, bardzo jestem jej ciekawa, bo tak się zastanawiam od jakiegos czasu, czy mojej Heśki własnie jej ojcem nie pokryć :roll: czasu do namysłu juz mam coraz mniej, bo cieczka za parę tygodni, może już za 2-3 :crazyeye:

Flaire-fajna ta latająca po kładce Lotka :loveu::loveu:

Rita-w tym tempie to za 2 lata bedziesz miała przy nicku nie łapki a płomyki :multi:[/quote]

w jest tatuś i mamusia mojej córci
[URL]http://www.airedogs.org/puppies.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Czy to nie przypadkiem ten, którego oglądałyśmy na fotach z poznańskiej wystawy? Pamiętasz może czy to ten, który mi się tak podobał?[/quote]
nie potrafię jeszcze fotek wklejac ale pracuje nad tym wieczorami:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania']Poradziłam sobie :cool3:
To zdjęcie suczki z tej samej hodowli - Anno Domeni Nadia

[URL]http://www.airedogs.org/gallery/thumbnails.php?album=6&page=2[/URL]
(pierwsza od lewej na górze)

stwierdzam, że ciekawy sposób zrobienia brody :diabloti:

chciałam wkleic zdjecie, ale wychodziło mi ciągle mikroskopinie malutkie[/quote]

jaka nadja? jak na mój gust to są same zdjęcia mojego tatusia ksywka Deni

Link to comment
Share on other sites

Uff, po wieczornym spacerku. Kita przewietrzona, najedzona, spi.
Pancia kupiła sobie Pepsi i slone paluszki tudzież jakieś chipsy i spkojnie mogę po necie poserfować.
Czestujcie sie, bez krępacji...

[B]Gonpak[/B], to miasto to Zwardoń? Tam kiedys były trzy granice....ale teraz sie tych państw namnozylo to może i inne miasta są takie.

[B]Anisha[/B], jak kupne sprawy?

[B]Kardusia[/B], akurat dzisiaj pozyczyłam książeczkę koleżance ale pewnie jutro, pojutrze ja dostanę to Ci prześlę skany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...