Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

No to lecę z muratorem... :megagrin:
Dziś zdjęcia "od frontu" i dodatkowy quiz - "znajdź psi zadek..." :diabloti:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/3808/dsc03877rx2.jpg[/IMG][/URL]

Tu podpowiedź - czyj...

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img465.imageshack.us/img465/782/dsc03834vr8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Kardusia'][B]Wojtuś [/B]- ale uzyskałam akceptację tego dietowania naszej [B]Borsaf :multi::multi::multi:.[/B] Powierdziła znakomite działanie takiej diety, mało tego... w drodze jest książka dr Ewy Dąbrowskiej "Ciało i ducha ratować żywieniem". Może zdołam jeszcze coś uratować :evil_lol:?[/quote]
[B]Kardusia [/B]Jesli chodzi o odnowe to musze sie pochwalić zrzucenia w ciągu 1.5 miesiąca 7 kg i to w okresie świąteczno - sylwestrowym :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']No to lecę z muratorem... :megagrin:
Dziś zdjęcia "od frontu" i dodatkowy quiz - "znajdź psi zadek..." :diabloti:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/3808/dsc03877rx2.jpg[/IMG][/URL]

Tu podpowiedź - czyj...

[URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote]
Jak dobrze , że to już po za mną ....:crazyeye:
Dupkę psią widać wypiętą koło pewnie folii czarnej, na kupie piachu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']... nagle ona sie drze-co sie patrzysz głupia babo,ten pies jest silny:crazyeye:sugerujac zebym sobie poszła...[/quote]
Niektórzy to uważają, że za zachowanie ich własnego psa odpowiedzialni są wszyscy inni tylko nie oni :crazyeye: :shake: :mad: :angryy:. Mam taką sąsiadkę, która ma pretensje że moje smycze są zbyt długie, ale sama nie zniżyła się jeszcze do wyprowadzenia swojej agresywnej "sarenki" na smyczy :roll: (no po co? przecież to taki mały piesek :diabloti:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']Oł szit, zapomniałem!!! :-o

Zara coś wstawie, póki co fotki z niedzielnego spaceru:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5135/dsc03863zj1.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]

[B]Ale laseczka[/B] ;););)

[quote name='Wojtek'][B]Kardusia[/B], to już lepiej nic przez 3tyg. nie jeśc... :diabloti:[/quote]
:placz: - nie.... tego bym nie wytrzymała :shake:.

[quote name='bos'][B]Kadrusia.[/B]....jak ty tak przez 2tygodnie tą mineralka organizm zalejesz to Ci bombelki wątrobę do mózgu wepchną.....:eviltong: :evil_lol: ;)[/quote]

To może będzie i pożytek z tej wątroby w głowie :haha: ...Oby tylko nie przenicowało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...

[quote name='Wojtek']No to lecę z muratorem... :megagrin:
Dziś zdjęcia "od frontu" i dodatkowy quiz - "znajdź psi zadek..." :diabloti:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/3808/dsc03877rx2.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]

Hehehe .... od razu zobaczyłam dopkę Fu :multi::multi::multi:.
Fajnie chata rośnie :loveu: Dodajesz drożdzy do zaprawy ???


[quote name='Minio'][B]Kardusia [/B]Jesli chodzi o odnowe to musze sie pochwalić zrzucenia w ciągu 1.5 miesiąca 7 kg i to w okresie świąteczno - sylwestrowym :loveu: :loveu:[/quote]

[B]Minio[/B] - czy teraz nosisz rozmiar 32 ;)?
No to podziwiam Cię za konsekwencję :lol:. Zobaczę jak ja na tym wyjdę, ale mam nadzieję,że powinnam trochę podciągnąć wyniki i a o wagę też w moim przypadku warto powalczyć :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusiu[/B], to Cie podziwiam. Co innego robic sobie "głodówkę" jarzynkową samemu, a co innego gotowac do tego obiad. Już nie wspomneo talerzu, ale te zapachy!!!! Namów męza na wspólne glodowanie bedzie lżej.
Dlatego na wczasach jest łatwiej bo tam z kuchni zadne zapachy nie rozchodza się.
A Mann nie wytrzymał:evil_lol: przyjechali "kumple" i go do knajpy na golonke zaciagnęli. W cudzyslowie kumple bo paskudy zamiast go uywierdzać w postanowieniu ...
Podobno jak wytrzymasz pierwsze trzy dni to potem już jest lepiej, tak kuzynka mówiła.
O umysl sie nie martw, wyostrzy sie intelekt i pamięc bo głód sklerozę zje hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'] (...) Parysek przymierzył sie do koopy,nagle ona sie drze-co sie patrzysz głupia babo,ten pies jest silny:crazyeye: [/quote]

[B]Rita [/B]- pomimo, że kobiecina jest świadoma posiadania silnego psa nie wykluczałabym, że jej zachowanie wynika z kompleksu posiadania brzydkiego psa :smhair2:. Wiadomo .. jaki pan taki pies ... i odwrotnie ;););). Chyba kiedyś do niej to dotarło i nie lubi jak ktoś patrzy na jej psa :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Kardusiu[/B], to Cie podziwiam. Co innego robic sobie "głodówkę" jarzynkową samemu, a co innego gotowac do tego obiad. Już nie wspomneo talerzu, ale te zapachy!!!! Namów męza na wspólne glodowanie bedzie lżej.
Dlatego na wczasach jest łatwiej bo tam z kuchni zadne zapachy nie rozchodza się.
O umysl sie nie martw, wyostrzy sie intelekt i pamięc bo głód sklerozę zje hihihi[/quote]

[B]Borsaf[/B] - :kiss_2::kiss_2::kiss_2: dziękuję. Będę wytrwała :mad:. A męża namówilam na tę dietę do stosowania w okresie ferii. W zasadzie sam okazał zainteresowanie :roll: i doczekać się nie może.
Dzisiaj faktycznie byłam biedna :placz:, na dodatek piekłam w brytfannie karkówkę w plastrach na cebuli i kapuście wg podobnego przepisu z naszych kulinariów. Zapach :p czułam ale :shake: smaczek już nie dla mnie. Z Dolką mamy podobne michy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Z Dolką mamy podobne michy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/quote]Gdy byłam na studiach doktoranckich i klepałam biedę, doszłam do wniosku, że jeśli psom wystarczy raz dziennie - to mi też powinno wystarczyć. No i tak jedliśmy - co prawda nie to samo, ale razem, raz dziennie.... :lol: Dla psa była karma "z górnej półki", a ja dzień w dzień jadłam makaron z granulowanym czosnkiem i ostrą papryką - a jeśłi było tuż po wypłacie, albo udało mi się zarobić jakąś ekstra kasę - to jeszcze z tartym serkiem. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wg p. dr Dąbrowskiej najwiecej robimy organizmowi balaganu kiedy jemy ziemnaczki, sosikiem polane z jakims miechem. Juz sie organizm szykuje do strawienia ziemnaczków, a tu mięsko! wiec je sobie "odkłada" na później gdzies w postaci blaszek sklerotycznych lub w tluszczyk pod skórę...na żłe czasy....
Duzo smiecia jest nietety w tych wszystkich E czyli półproduktach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']a ja dzień w dzień jadłam makaron z granulowanym czosnkiem i ostrą papryką - a jeśłi było tuż po wypłacie, albo udało mi się zarobić jakąś ekstra kasę - to jeszcze z tartym serkiem. :evil_lol:[/QUOTE]

Ja kiedyś ciężko pracując w wakacje (pewnie zarabiając na Ludwika :evil_lol: ) prawie dzień w dzień jadłam ryż z startym, stopionym serem. I też przeżyłam, jaką wtedy piękna sylwetkę miałam po tych miesiącach :razz:

[quote name='borsaf']Wg p. dr Dąbrowskiej najwiecej robimy organizmowi balaganu kiedy jemy ziemnaczki, sosikiem polane z jakims miechem.[/QUOTE]

O jak dobrze, że ja prawie zawsze na raty wszystko jem, ku zgrozie mojej babci. I nawet od mięska zaczynam, może tak instynktownie wyczuwałam, że tak trzeba :lol: :lol: :lol:

A tu autorstwa [B]Habibi[/B] fotka z soboty:
[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/1484/ll5ka6.jpg[/IMG]

:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]O jak dobrze, że ja prawie zawsze na raty wszystko jem, ku zgrozie mojej babci. I nawet od mięska zaczynam, może tak instynktownie wyczuwałam, że tak trzeba [/QUOTE] :lol: też tak jem :) , tak mi zwyczajnie bardziej smakuje ;)
[COLOR=black]Dakar też nie ma już żadnych problemów z apetytem i nawet przytył do 26 kg :) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusia[/B], Jak tam Dolcia?, wyskubana?
Ja wczoraj zabrałam sie za kudly Regona i...odpuściłam sobie po 15 min.
Niestety, mimo dobrego trymera od Aluzji w prezencie, nie mam sily w rekach, po 15 min juz mi mdleja...starośc nie radość...powinnam sobie jamnika standarda sprawic, a nie erdelka.
Dzisiaj mrozik i szron na ogrodzie, moze wreszcie wykapie tego brudasa.
Jak będzie sie kulal z Maxem to już po zamarznietej grudzie tyle ziemi nie zbierze na grzbiecie. To dla mnie najwazniejsze bo nie lubię psa brudnego trymować. Potem moze powolutku jakos te kudly jego zlikwiduję.
Najgorzej,ze mi cos maszynka wysiadła i ten jego ryjek to juz bedzie okropniaście wyglądał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Gdy byłam na studiach doktoranckich i klepałam biedę, doszłam do wniosku, że jeśli psom wystarczy raz dziennie - to mi też powinno wystarczyć. No i tak jedliśmy - co prawda nie to samo, ale razem, raz dziennie.... :lol: Dla psa była karma "z górnej półki", a ja dzień w dzień jadłam makaron z granulowanym czosnkiem i ostrą papryką - a jeśłi było tuż po wypłacie, albo udało mi się zarobić jakąś ekstra kasę - to jeszcze z tartym serkiem. :evil_lol:[/quote]
[B]
Flaire [/B]- ;) nie ma złego co by na dobre nie wyszło, po dziś dzień figurkę masz iście studencką :loveu:. Czy przypadkiem nie robisz habilitacji ;)?

[quote name='zachraniarka']
A tu autorstwa [B]Habibi[/B] fotka z soboty:

[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/1484/ll5ka6.jpg[/IMG]

[/quote]

Jaka piękna para :loveu::loveu::loveu:. Najpiękniejsze zdjęcia erdeli to właśnie takie, na których pokazują, że na coś się mogą przydać :loveu:. Super psior :multi::multi::multi:.
[B]

Flaire[/B] - fajnie, że też jesteś tak aktywna ze swoimi dziewczynami :multi::multi::multi:. Ćwiczcie, ćwiczcie - my będziemy gratulować i cieszyć się z Tobą :sweetCyb: I pokazuj jak najwięcej na fotach :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf[/B]-wyslij maszynke do Grota, oni Ostery naprawiają. Adres masz [URL="http://www.grotgroom.com/"]tu.[/URL]
Fajnie tez ostrza, choć ostatnio terminy mają długasne :mad: i nie narzekaj na wiek, bo i tak masz więcej powera niż większośc z nas tutaj ;)

[B]Kardusia[/B]- tak przez 3 tygodnie tylko warzywka i woda mineralna :crazyeye::crazyeye::crazyeye:a gdzie ukochane używki, typu kawka, herbata czy piffko ???:crazyeye: po tych waszych dietach zaczynam się czuć gruba jak beczka, mało ruchliwa i przestało mi sniadanie smakować :mad::diabloti: teraz ,jak mnie lenistwo ogarnie, to jedynym ratunkiem bedzie głodówka ,żeby sobie energii dodać :diabloti:


[COLOR=Red]Jubilatom styczniowym życzę szcześcia i zdrowia[/COLOR],:Rose::BIG: bo jak gdzieś jborowy napisał,pasażerowie Titanica byli zdrowi i bogaci, tylko im szczęścia zabrakło ;),więc lepiej o szcęsciu nie zapominać ;)

Tak BTW, też mam w domu dwóch styczniowych lubilatów-moje dzieci to zimorodki :evil_lol:, Tomek -Koziorożec a Agata -Wodniczek, jedno z 3 stycznia, drugie z 22 :p więc styczeń cięzki u nas jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Kardusia[/B], Jak tam Dolcia?, wyskubana?
Ja wczoraj zabrałam sie za kudly Regona i...odpuściłam sobie po 15 min.
Niestety, mimo dobrego trymera od Aluzji w prezencie, nie mam sily w rekach, po 15 min juz mi mdleja...starośc nie radość...powinnam sobie jamnika standarda sprawic, a nie erdelka.
Dzisiaj mrozik i szron na ogrodzie, moze wreszcie wykapie tego brudasa.
Jak będzie sie kulal z Maxem to już po zamarznietej grudzie tyle ziemi nie zbierze na grzbiecie. To dla mnie najwazniejsze bo nie lubię psa brudnego trymować. Potem moze powolutku jakos te kudly jego zlikwiduję.
Najgorzej,ze mi cos maszynka wysiadła i ten jego ryjek to juz bedzie okropniaście wyglądał.[/quote]

[B]Borsaf [/B]- nie w ogóle nie skubałam :shake:. Usiadłam nad kalendarzem, rozliczyłam dni do wystaw które są najbliżej mnie :evil_lol: i wyszło,że od soboty zaczynamy wyskubywać dziury ;). Niby to parę dni - ale prawie tydzień we wzroście włosa to już sporo. Ale ja nie robię jej całej od razu. Kawałkami w odstępach czasowych, żeby wyprowadzić cały fason na określony termin. Idę w ten sposób na łatwiznę :evil_lol:.

Fakt - Borsaf - dla nie wyćwiczonych dłoni w trymowaniu i mięśni rąk - pierwsze szarpania są potem odczuwalne w zakwasach...ale codziennie "po troszku szarpaj, szarpaj", to jakoś oderwiesz to co niepotrzebne :mad:.Czasami skubanie palcami lepiej idzie jak trymerem:roll:. Borsaf - żeby lepiej szło skubanie najpierw wyciągnij możliwie cały podszerstek najgęściejszym i tępym trymerem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']moje dzieci to zimorodki :evil_lol:, Tomek -Koziorożec a Agata -Wodniczek, jedno z 3 stycznia, drugie z 22 :p więc styczeń cięzki u nas jest :diabloti:[/quote]
Z czego można by wnosić, że z tajemniczych powodów kwiecień jest dla Ciebie miesiącem najbardziej romantycznych uniesień... :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

witam -
[B]Martini, Ali, Bos[/B]- dziękuję za szczere życzonka:loveu:
[B]Martini[/B] - pojawiasz się i znikasz:razz: :crazyeye:
Ciesz się że masz problem z niejadkiem Dakarem już z głowy - takiej to dobrze:cool1: ;)
hmm ...to Vigo ma jakies mega cięzkie kości---ma prawie 27 kg( waga u weta) nie jest duży i dość szczupły takie długie sznurowadło:crazyeye: :crazyeye:

[B]zach [/B]- no niesamowite jest to skupienie Lorda,

Myśle że taka dietka warzywna oczyszczająco -sprzątająca dobra by była na moje obecne samopoczucie....:roll:
ja wieczorem jestem nie do życia, jakaś taka ospala jestem ---o godz 21.00 to tylko myśle o łóżeczku, mam zawsze zaplanowane coś na wieczór( z dogomanią na czele) i niestety nie daje rady:cool1:

[B]Wojtek[/B] - i znowu wysługujesz się psem:crazyeye: :cool3: :razz: -- Inspektor nadzorujący budowe?- czy tym razem nie dałeś pannie za bardzo odpowiedzialnego zajecia--no tak w sumie jak sobie pościelesz tak się wyśpisz;) ;)
A tak na poważnie chatka rośnie w oczach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja w ogóle mam ciężki koniec grudnia i styczeń. 20.12 urodziny TZta, 22.12 rocznica śmierci ojca, potem święta i Nowy Rok, 13 stycznia moje urodziny, 18 imieniny, 19 urodziny córki ! W tym roku dochodzi 27 studniówka córki, którą przeżywa no i trzeba ja wystroić.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No i żeby nie było lekko mam chore psy i totalny remont kuchni ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...