Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Jura'][B]Airedogs[/B], witaj. To od Ciebie zawitało słonko do gonpag? Bardzopodoba mi sie Twoja strona.

[B]Gonpag[/B], czy jesteś z Włodawy? Miło wspominam to miasto z wakcyjnej włóczęgi sprzed wielu (ach jak wielu) lat.

Ja tez ostatnio odkryłam kiełki, ale nie hoduję tylko kupuje gotowy produkt w sklepie :p.

[B]Dominika[/B], niech Was nie mylą pozory. Chyba wczoraj pisałam, że według mnie AT zajmuje mniej miejsca niż inne mniejsze teriery. Ale co do powierzchni do skubania, to rzeczywiście są hektary.[/quote]


a co ty we włodawie robiłaś? teraz to całkiem inne miasto zapraszam w odwiedziny nad jeziorem białym - perełka włodawy można dostać:mad: , albo na jakiś gwałt się załapać wieczorową porą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='gonpak']a co ty we włodawie robiłaś? teraz to całkiem inne miasto zapraszam w odwiedziny nad jeziorem białym - perełka włodawy można dostać:mad: , albo na jakiś gwałt się załapać wieczorową porą.[/quote]
[B]gonpak[/B] czy to ma byc instruktaz turystyczny:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][B]zach[/B], myślami będę jutro z Tobą i Ludwisiem, bo mnie też czeka jutro wyzwanie u weta: ściąganie szwów Maliźnie :diabloti:

[B]Terriermania[/B], ja będę w Katowicach :multi: Na pewno też [B]bos[/B] i [B]Nitencja[/B], może [B]Carragan[/B] nas zaszczyci :cool3:[/quote]


SUPER nie mogę sie doczekać :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']jaka nadja? jak na mój gust to są same zdjęcia mojego tatusia ksywka Deni[/quote]

:oops: a skąd mogłam wiedzieć, że to ksywka Twojego tatusia, rosyjski miałam w podstawówce, rozpoznaje co 2 literę i się cieszę, że nie jest gorzej. :crazyeye: Mam nadzieję, że mi wybaczysz tą wpadkę, ale i tak nie zmienię zdania na temat brody :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]gonpak[/B] czy to ma byc instruktaz turystyczny:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]

nie instruktaż - to takie nasze lokalne reality show, szczególnie wieczorową porą w sezonie letnim takie kwiatki się zdarzają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania']:oops: a skąd mogłam wiedzieć, że to ksywka Twojego tatusia, rosyjski miałam w podstawówce, rozpoznaje co 2 literę i się cieszę, że nie jest gorzej. :crazyeye: Mam nadzieję, że mi wybaczysz tą wpadkę, ale i tak nie zmienię zdania na temat brody :diabloti:[/quote]

na brodach to ja się jeszcze nie za zbytnio znam bo w erdelach to dopiero raczkuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zach [/B]- miałaś rację, AT nie maja mózgu :evil_lol: albo składa sie on wyłącznie z aportu, otwierania lodówki i jej zawartosci itp. Samba powaliła mnie swoją szorstka inteligencją :diabloti: wczoraj wieczorem na spacerze zainteresowała sie chodnikiem i zaczęła go intensywnie oblizywać :eviltong: (może cos wczesniej tam leżało?) tak średnio byłam zadowolona z tego oblizywania, więc oświadczyłam jej, że to jest FE! :mad: i jednocześnie przydusiłam za karczycho do ziemi, żeby pozbyła sie wątpliwosci. Pomogło, oblizany fragment chodnika obchodziła potem z dala ( mnie trochę też :evil_lol:) a dzisiaj rano co zrobiła? poleciała lizać dalej :mad: mądre to to nie jest chyba.

Natomiast moja Nexia wpadła na inny "genialny" :cool1: pomysł. W poniedziałek po powrocie z pracy oniemiałam :crazyeye: mała paskuda zrobiła ze swojego posłania superaśne konfetti :razz: rozdzierając pokrowiec, a gąbeczkę ze środka poszatkowała na kwadraciki 2x2 cm i rozkosznie na tym barłogu spała :loveu:
efektem mojej interwencji wychowawczej na temat zjadania własnego łózka było to, że potem niechętnie przechodziła koło resztek posłanka zapakowanych w torebkę i postawionych przed drzwiami do domu :splat:tragedia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Zakochałam się w [URL="http://www.fotocommunity.de/pc/pc/cat/887/display/7715323"]TYM[/URL] psie. :loveu::lol:;) Kto mi takiego zrobi??? Zach - może Ludwik i Ira? :evil_lol:[/quote]

Bardzo fajne zdjęcie, ale mnie podoba się to: [url]http://www.fotocommunity.de/pc/pc/cat/887/display/7714459[/url]
niesamowite :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uff, przeczytałam...ale nie doczytalam się nic o Ludviku? Czy przeoczyłam?
Coś mi komp dzisiaj psikusy robi wiec chyba pójde do łózia....tym bardziej, ze jutro od 8 Dżagunia przyjeżdża więc ładne zamieszanie będzie.
Dobrej nocy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Krótki meldunek Szagulowy: wszystko co dziś jadł wciąż jest w nim, nic nie wyszło żadną stroną. Na tę stronę pod ogonem czekam z dużą ciekawością. :evil_lol: :cool3: Humor wrócił, zabawki szarpie, kleik wsuwał z apetytem - chyba jest OK. :multi:

[B]Zach[/B], a gdzie meldunek Ludwikowy? :mad: Miałaś się odezwać po powrocie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Krótki meldunek Szagulowy: wszystko co dziś jadł wciąż jest w nim, nic nie wyszło żadną stroną. Na tę stronę pod ogonem czekam z dużą ciekawością[/quote]

Tak bywa w przypadku niekontrolowanego wychodzenia jedzenia róznymi stronami, że po głodówce i pierwszym kleiku trzeba troche poczekać na efekty pracy brzuszka :diabloti: nie martw sie, bedzie coraz lepiej :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania']Miłego oglądania :evil_lol:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=RVgOnwD_t8c[/URL][/quote]
[B]Terriermanio[/B], ten filmik jest trochę podły wobec tych biednych ludków, którzy chcieli pomóc! :diabloti: Nawet skakać do wody chcieli, a tu raptem ukryta kamera, bezlitosne... :mad: ;)

[quote name='Terriermania']Tak bywa w przypadku niekontrolowanego wychodzenia jedzenia róznymi stronami, że po głodówce i pierwszym kleiku trzeba troche poczekać na efekty pracy brzuszka :diabloti: nie martw sie, bedzie coraz lepiej :multi:[/quote]
Tak więc czekam sobie, byle by te efekty nie przyszły akurat dzisiaj w nocy, kiedy ma tak szaleńczo wiać i mamy nie wychodzić z domów... :roll:

Obejrzałam jeszcze raz zdjęcia [B]airedogs [/B]i zakochałam się w Vovce! :loveu:
Czy on nie jest przecudny??? :loveu:

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3769/normalvovka1412200631nz2.jpg[/IMG]

Ja chcę takiego szczeniaczka, buuuuu :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']a co ty we włodawie robiłaś? teraz to całkiem inne miasto zapraszam w odwiedziny nad jeziorem białym - perełka włodawy można dostać:mad: , albo na jakiś gwałt się załapać wieczorową porą.[/quote]
Ja byłem we Włodawie kilka tygodni po awarii w Czernobylu :lol:. Nad jeziorem Białym nocowałem :multi: :loveu: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Obejrzałam jeszcze raz zdjęcia [B]airedogs [/B] тi zakochałam się w Vovce! :loveu:
Czy on nie jest przecudny??? :loveu:
Ja chcę takiego szczeniaczka, buuuuu :placz: :placz: :placz:[/QUOTE]
Też jestesmy w nim zakochani :oops: Ale już odjechał do swego nowego domu, w Łotwe. Wszyscy one już są daleko od nas :placz: (oprócz Vivy - ona mieszka najbliżej do nas, na odległośći 100 km)
[CENTER][IMG]http://www.airedogs.org/gallery/albums/userpics/10001/normal_vovik.jpg[/IMG][/CENTER]
[quote name='coztego']U nas wiatr przyniósł BURZĘ!!![/quote]
U nas też wygląda na to, że będzie coś w tym rodzaju. Dziwny styczeń :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Zah - u nas kciuki i pazurki ciagle trzymane . :Cool!:[/QUOTE]

Dziękuję wszystkim za kciuki, pazurki, za dobre fluidy przesyłane cały czas. Dzisiejsza wizyta była rewelacyjna. Nie ma śladu stanów zapalnych, nie ma najmniejszych śladów zwyrodnień, zmian czy osłabienia kości. Wszystko wygląda wzorcowo i goi się jak na.. psie :multi:
Przechodzimy do dalszego etapu leczenia, za jakieś dwa tygodnie Ludwisior dostanie koronki i będzie świecił metalowym uśmiechem :lol:
Póki co jutro rano czeka teriera spacer na wolności, już nie możemy się doczekać!

[quote name='Gosia_i_Luka']Zakochałam się w [url=http://www.fotocommunity.de/pc/pc/cat/887/display/7715323]TYM[/url] psie. :loveu::lol:;) Kto mi takiego zrobi??? Zach - może Ludwik i Ira? :evil_lol:[/QUOTE]

Ira wycięta, a ja zazdrośnie strzegę jajek Ludwika.. ale myślę, że znajdę coś podobnego dla Ciebie w najbliższym schronisku ;)

[quote name='borsaf']Uff, przeczytałam...ale nie doczytalam się nic o Ludviku? Czy przeoczyłam?[/QUOTE]

[quote name='Anisha'][B]Zach[/B], a gdzie meldunek Ludwikowy? :mad: Miałaś się odezwać po powrocie![/QUOTE]

Przepraszam bardzo.. zaraz po powrocie zasiadłam do kompa i nagle zwaliło mnie z nóg. Ledwo doczołgałam się do łóżka i spałam jak kamień aż do teraz.. Chyba stres ze mnie zszedł, po raz pierwszy po wizycie nie wypatrywałam tego jak szorstki międli paszczą, jak się oblizuje, nie myślałam o tym z czego tym razem robić płukankę, co wcierać i jak masować.. Po prostu odetchnęłam.. Wybaczcie!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE='[B]Gosia_i_Luka[/B]']Idę oglądać "4400" i potem... nauka do nocy. :placz:[/QUOTE]
hmmmmm ja też, tyle że 4400 przespałam :shake: ale drugą część planu uskuteczniam do teraz :p

[B]Zach [/B]- cieszę się bardzo, że jest już ok :multi: niech się Ludwiś w końcu wyszaleje :diabloti:

[B][COLOR=black][FONT=Verdana][QUOTE='INA']
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Martini[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - fajnie że czytasz ale daj znać czasem że czytasz [/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Od kiedy Dakar zaczął mieć normalny apetyt ?Dobrze że świństwo już usyąpiło i jest ok - pewnie też jakiś wirus..[/COLOR][/FONT]
[/B][/QUOTE][/FONT][/COLOR][/B]
Nie pamiętam dokładnie do kiedy apetyt znormalniał ( chyba ponad pół roku temu ) ... wiem kiedy sięgnął ponad przeciętną ;) po tygodniowej głodówce seseses i do tej pory nie zmalał :evil_lol:

[B]Anisha [/B]jestem pewna że już będzie lepiej, Dakar też swoje przecierpiał a później się rozkręcił :) trzymam kciuki

[B]Flaire [/B]w Białymstoku też sporo psów miało podobne objawy, na początku myślałam że to kaszel kenelowy ( dostałam wiadomość ze szkolenia, że jest mała epidemia ) i pierwsze wymioty D. były tak dziwnie "wyprychane" ( nie wiem jak to inaczej opisać ) ale vet go osłuchał i powiedział, że to niemożliwe :)

Lotka jest przepiękna i uśmiechnięta w kolorze i w szarościach - ładnemu we wszystkim do twarzy :)

Link to comment
Share on other sites

[B]zach[/B], rozumiem to spuszczone powietrze, i tak chwała Ci za to, że napisałaś.
Jak bardzo się cieszę, że Ludwikos wyszedł na prostą, to już wiesz :lol:
Teraz trzymamy kciukasy i pazurasy za to, aby mu się rozlazły żyłki i nerwy w tym mniemnieckim granulacie :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...