Jump to content
Dogomania

>>>KRZYCZKI-obóz śmierci dla psów-WIELKI SUKCES- zapadł precedensowy wyrok !!!<<<


evita.

Recommended Posts

[quote name='kometa']Ludzie zacznijcie MYSLEĆ PRZYSZŁOŚCIOWO!!
Po pierwsze jaki bedzie efekt zamknięcia krzyczek?
1)Lach i tak założy inne schronisko dalej, gdzie może będzie jeszcze gorzej ale nikt się o tym nie dowie
2)tych 300psów i 10 kotów nie będą miały jedzenia, opieki-niczego-dzięki wam umrą w cierpieniach
3)Emir nie przyjmie ŻADNEGO PSA Z KRZYCZEK!!bo ma przepełnienie!!
Zrobiła sobie reklamę i na tym koniec!
Psów z krzyczek nikt nie weźmie, może Chrcynno! tego chcecie??!
4)coo się stanie z tymi psami z którym krzyczki miały umowę??trafią do chrcynna czy gdzie?

Czy ktoś o tym pomyślał?
Nie sztuka się drżec i awanturowac, ale wszystko trzeba robić z głową!
Swoim działaniem tylko szkodzicie zwierzętom.



Pora przejrzec na oczy!!

A czemu nikt nie zajmie się wreszcie Chrcynnem??
Albo np Ewką Biedrzycką?

Bo to nie są schrony tak medialne i nie można zyskać sławy, co??

LUDZIE-ZACZNIJCIE MYSLEĆ I SAMI ODPOWIEDZCIE SOBIE NA TE PYTANIA-CO SIĘ STANIE Z TYMI PSAMI??
NIKT ICH NIE WEŻMIE!!EMIR NIE MA ZAMIARU PRZEJĄĆ TYCH PSÓW!

[B]SAMI SKAZUJECIE JE NA ŚMIERĆ![/B][/quote]


NIkt się nie drze i nie awanturuje - ludzie dają wszystko co mogą, aby tym nieszczęsnym zwierzętom pomóc, dają DT, pieniądze itd.

PRzecież te psy i tak są skazane na powolną śmierć z głodu i chorób i do tego ktoś na tym cały czas zarabia - czy to jest dobre rozwiązanie ?
W czerwcu 2008 miną dwa lata, jak odkryto masowe groby psów za schroniskiem, nikt się przez ten czas jakoś specjalnie ich nie czepiał, i co jest teraz lepiej ? Wręcz przeciwnie.

Jakie więc wyjście proponujesz -
1/ zostawić sprawę własnemu biegowi, czyli nie robić nic ?
2/ po i cichu i grzecznie wyciągać psy-wraki z Krzyczek przez cały kolejny rok, grzecznie by Pana L. nie urazić - bo to przecież "największy miłośnik zwierząt jest", do tego robić zbiórki na karmę i zawozić ją do schroniska, robić im miejsce na kolejne psy, by jak najszybciej kasowali następny szmal ?
Czy według Ciebie - to jest ROZWIĄZANIE PRZYSZŁOŚCIOWE?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elviss']NIkt się nie drze i nie awanturuje - ludzie dają wszystko co mogą, aby tym nieszczęsnym zwierzętom pomóc, dają DT, pieniądze itd.

PRzecież te psy i tak są skazane na powolną śmierć z głodu i chorób i do tego ktoś na tym cały czas zarabia - czy to jest dobre rozwiązanie ?
W czerwcu 2008 miną dwa lata, jak odkryto masowe groby psów za schroniskiem, nikt się przez ten czas jakoś specjalnie ich nie czepiał, i co jest teraz lepiej ? Wręcz przeciwnie.

Jakie więc wyjście proponujesz -
1/ zostawić sprawę własnemu biegowi, czyli nie robić nic ?
2/ po i cichu i grzecznie wyciągać psy-wraki z Krzyczek przez cały kolejny rok, grzecznie by Pana L. nie urazić - bo to przecież "największy miłośnik zwierząt jest", do tego robić zbiórki na karmę i zawozić ją do schroniska, robić im miejsce na kolejne psy, by jak najszybciej kasowali następny szmal ?
Czy według Ciebie - to jest ROZWIĄZANIE PRZYSZŁOŚCIOWE?[/quote]

Nie-to nie jest rozwiązanie przyszlościowe.
Proponuję wyegzekwowac i zmusić L i reszte by psy dostawały normalne jedzenie, miały prawidłową opiekę wet, były sterylizowane/kastrowane itd.
Chcę zorganizować jak najwięcej adopcji i by wolontariat działał prężnie.
Dodatkowo znależć nowe osoby do pracy-by wywalić przede wszystkim słynnego Z.
Zostawienie tych psów bez opieki jest skazaniem ich na prawdziwą, okrutną śmierć.
Poza tym napedza się w ten sposób biznes i napełnia kieszen właściciela Chrcynna.
Tam naprawde jest koszmar..
Psy znikaja prawie wszystkie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Nie awanturuje sie ani nie ublizam tobie . Skad wiesz , ze nie . Pewnie pomagam ale nie musze o tym informowac całego swiata.[/quote]

Czyli dla Ciebie Twój tekst skierowany pod moim adresem był przejawem kultury...?:shake:
Cytuje:Czy ty na prawde jestes taka niemyslaca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Nie awanturuje sie ani nie ublizam tobie . Skad wiesz , ze nie . Pewnie pomagam ale nie musze o tym informowac całego swiata.[/quote]
nie musisz nikogo informowac.
ale wszyscy powinniscie czuc sie w obowiązku pomóc tym zwierzętom.
Ponownie proszę o pomoc w ogloszeniach, alllegro itd psów które są zaprezentowane na tym watku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105011[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']Nie-to nie jest rozwiązanie przyszlościowe.
Proponuję wyegzekwowac i zmusić L i reszte by psy dostawały normalne jedzenie, miały prawidłową opiekę wet, były sterylizowane/kastrowane itd.
Chcę zorganizować jak najwięcej adopcji i by wolontariat działał prężnie.
Dodatkowo znależć nowe osoby do pracy-by wywalić przede wszystkim słynnego Z.
quote]

Nie znam tak dokładnie realiów tam na miejsu, ale wydaje mi sie, że od tych ludzi nie sposób nic wyegzekwować, trzeba by z batem stać 24 godziny na dobę, świadczy o tym stan wyciąganych stmąd psów. Jesli nie są w stanie zapewnić im nawet wody do picia, bo im to kompletnie zwisa, to jak wyegzekwować coś takiego jak sterylki, czy opiekę weta. Tym ludziom trzeba by zrobć lobotomię, najpierw.
Schronikso powinien przejąć ktoś inny, i w Krzyczkach i w Chrycynnie. I do tego trzeba zmusić gminy, jak również by dawały pieniądze na sterylizacje, aby psów nie przybywało w tak strasznym tempie. Ci "ludzie" w żaden sposób nie nadają się do opieki nad żywymi istotami, już pokazali do czego są zdolni. JAk ich non stop kontrolować, jak zmusić do tego, o czym piszesz, tylko odwrócisz głowę, a pies dostanie kopa w łeb, bo jest zbyt "nażarty". Już raz wyprowadzono ich w kajdankach i to był słuszny kierunek zmian, szkoda tylko, że się nie udało...
Ja nie widzę szans na to, by ich do czegokoliwek zmusić, wiedzą doskonale, ze póki co są bezkarni i tyle. Śmieją się wszystkim w twarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elviss'][quote name='kometa']Nie-to nie jest rozwiązanie przyszlościowe.
Proponuję wyegzekwowac i zmusić L i reszte by psy dostawały normalne jedzenie, miały prawidłową opiekę wet, były sterylizowane/kastrowane itd.
Chcę zorganizować jak najwięcej adopcji i by wolontariat działał prężnie.
Dodatkowo znależć nowe osoby do pracy-by wywalić przede wszystkim słynnego Z.
quote]

Nie znam tak dokładnie realiów tam na miejsu, ale wydaje mi sie, że od tych ludzi nie sposób nic wyegzekwować, trzeba by z batem stać 24 godziny na dobę, świadczy o tym stan wyciąganych stmąd psów. Jesli nie są w stanie zapewnić im nawet wody do picia, bo im to kompletnie zwisa, to jak wyegzekwować coś takiego jak sterylki, czy opiekę weta. Tym ludziom trzeba by zrobć lobotomię, najpierw.
Schronikso powinien przejąć ktoś inny, i w Krzyczkach i w Chrycynnie. I do tego trzeba zmusić gminy, jak również by dawały pieniądze na sterylizacje, aby psów nie przybywało w tak strasznym tempie. Ci "ludzie" w żaden sposób nie nadają się do opieki nad żywymi istotami, już pokazali do czego są zdolni. JAk ich non stop kontrolować, jak zmusić do tego, o czym piszesz, tylko odwrócisz głowę, a pies dostanie kopa w łeb, bo jest zbyt "nażarty". Już raz wyprowadzono ich w kajdankach i to był słuszny kierunek zmian, szkoda tylko, że się nie udało...
Ja nie widzę szans na to, by ich do czegokoliwek zmusić, wiedzą doskonale, ze póki co są bezkarni i tyle. Śmieją się wszystkim w twarz.[/quote]

Wszystko co piszesz ozumiem, ale to nie miejsce na dywagacje i marzenia "jak byc powinno"
Jest jak jest.
Polskie prawo jest jakie jest.
Dlatego trzeba działac tak by w tej rzeczywistosci jak najbardziej pomóc tym psom.
Zamknięcie krzyczek na chwilę obecną bedzie zabiciem tych i kolejnych tysiecy psów.
Przykre, ale prawdziwe-to nie jest słuszne rozwiązanie, a działając w ten sposób bedziecie mieli krew na rekach...

Dlatego ponownie apeluje-PRZEMYŚLCIE SPRAWE I BEZ KONKRETNYCH PRZYSZŁOŚCIOWYCH KONCEPCJI-ograniczcie się póki co do pomocy tym psów, glównie w adopcjach.
Ponownie zapraszam na watek zwierząt z krzyczek do adopcji!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']Oficjalnie jest zamkniety a nieoficjalnie ?????[/quote] mowa o Wołominie.
Traf chcial, ze ostatnio zareagowalam na ogłoszenie o zaginionym psie w moich okolicach, bo widzialam podobnego psa. Zadzwonilam i dowiedziałąm się, że piesek szcześliwie się juz znalazl. Był w schronie w Wolominie.
A rzecz działa się w ubiegłym tygodniu. Zatem nowe psy nadal przyjmują :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Kometo, mam wrażenie, że swoje wypowiedzi na forum dotyczące Krzyczek uzgadniasz z p.L.[/quote]
maggiejan... poczytaj prosze jakiej to klasy schrony sa w mazowieckim. I zabacz gdzie maja szanse trafic psy po zamknieku krzyczek. W jakie warunki.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Zamknięcie Krzyczek ma polegać na zakazie przyjmowania kolejnych psów i brania kolejnej kasy od gmin.
A psami, które już tam są trzeba będzie się zająć, m.in. wymuszając na ludziach, którzy wzięli kasę za opiekę nad nimi - do sprawowania tej opieki.[/quote]
alez przeciez ja mowie tez o tych, z gmin, ktore beda wylapywane przez inne schrony :cool1: nie tylko o tych, ktore sa.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Jednym słowem kupmy sobie po flaszce i upijmy się z rozpaczy.
- Krzyczkom nie należy wstrzymać przyjęć, bo psy trafią w gorsze miejsce.
- Wymóc na obecnej obsadzie niczego się nie da.
- Wyciąganie kolejnych psów i zbieranie na nich średnio po 700 zł na leczenie uważam za paranoję.
- na razie to wyciągniętych zostało tyle psów - że na kolejne już miejsc nie ma. Zapchajmy wszystkie tymczasy psami z Krzyczek, a te z ulicy niech tam w spokoju pozostaną, bo i tak nie ma ich dokąd zabrać....
Generalnie wszyscy skupmy się na ratowaniu efektu działalności miłośników zwierząt pana L. A informować gmin o obecnej sytuacji nie należy........bo jak się dowiedzą, to miast do Krzyczek wyślą w jeszcze gorsze miejsce.

Super - proponuję iść do kątka, usiąść i zacząć się kiwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']alez przeciez ja mowie tez o tych, z gmin, ktore beda wylapywane przez inne schrony :cool1: nie tylko o tych, ktore sa.

pzdr
GreenEvil[/quote]
Trzeba zamknąć też Chrcynne, to zmusi gminy do wybudowania schroniska, które będzie spełniać normy przewidziane przez prawo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Trzeba zamknąć też Chrcynne, to zmusi gminy do wybudowania schroniska, które będzie spełniać normy przewidziane przez prawo.[/quote]
Ty zes sie chyba Arki nasluchala. To sa marzenia. Rzeczywistosc (w postaci mojego powiatu np.) pokazuje jednak co innego. Gminy schronow budowac nie beda, bo to kosztuje. Podpisza umowe z hyclami, bo to kosztuje mniej.

I przypominam, ze zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez PLW w Krzyczkach, schron dziala zgodnie z normami. To tak apropos.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Green Evil jeśli uważasz, że schron w Krzyczkach działa zgodnie z normami to wydaje mi się, że dyskusja z Tobą jest pozbawiona sensu.[/quote]
:crazyeye: ja napisalam jaka jest opinia PLW, odnosi sie to do Twojego stwierdzenia apropos budowania schronow odpowiadajalacym normom prawnym. Wiec widzisz jakie schrony normom prawnym odpowiadaja.

i prosze, nie wkladaj juz wiecej w moje usta slow ktorych nie powiedzialam.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Wiadomo, że Krzyczki nie spełniają norm prawnych, więc opinią PLW powinien się ktoś zająć. Najlepiej prokurator.[/quote]
zajal sie... poltora roku temu. jeszcze 8,5 ,oskarzenie sie przedawni :lol: a opinia nadal bedzie prawomocna :lol:

to jest polskie prawo :evil_lol:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma swoją w tym racje , cometa Ty też ,wiele z nich tylko dzięki Tobie przeżyje.
Mam jednak pytanie co do tej wypowiedzi :

"Nie sztuka się drżec i awanturowac, ale wszystko trzeba robić z głową!
Swoim działaniem tylko szkodzicie zwierzętom."

Ratujesz je , wiem ,ale do kiedy starczy Ci sił i pieniędzy ...w takiej sytuacji to zajęcie do końca świata.
Ty i wielu ludzi dajecie na to pieniądze pieniądze itp. DLACZEGO macie to robić skoro ten sk....piiiip..już dawno je wziął do kieszeni, są to sumy o jakich Wam się nie śniło .Dostaje pieniądze na utrzymanie zwierząt , a tym czasem zwierzęta zdychają z głodu stojąc w gównach , a obsługa schroniska w większości panowie są nawaleni do nieprzytomności.
Nie ma lepszego rozwiązania ? Trzeba je tylko chcieć znaleźć.
Dlatego róbmy dla zwierząt ile się da ,każdym sposobem by je ratować. Wspólnie lub oddzielnie, ale przeciez w tym samym celu. Jeśli nie możemy wspólnie nie przeszkadzajmy sobie , nie róbmy złośliwości , nie krytykujmy wzajemnie.
Sobie ulżymy , a zwierzęta za to oberwą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']zajal sie... poltora roku temu. jeszcze 8,5 ,oskarzenie sie przedawni :lol: a opinia nadal bedzie prawomocna :lol:

to jest polskie prawo :evil_lol:

pzdr
GreenEvil[/quote]
To nie jest polskie prawo tylko polskie bezprawie. Jeśli są ewidentne dowody winy, a nie ma wyroku skazującego to moim zdaniem ktoś zaniedbał swoich obowiązków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']To nie jest polskie prawo tylko polskie bezprawie. Jeśli są ewidentne dowody winy, a nie ma wyroku skazującego to moim zdaniem ktoś zaniedbał swoich obowiązków.[/quote]


Maggiejan - bardzo Ci dziękuję. Naprawdę. Pozwalasz mi nadal sądzić, że nie zwariowałam do reszty, a świat wprawdzie jest postawiony na głowie, ale są ludzie, którym to przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Mośka........tak mi sie po prostu nasunęło:-)
Nie krzyczę - ba nawet się nie awanturuję.......ot jezdzę sobie do weta z psem, który ma już tylko 10 kg niedowagi i padaczkę pourazową. Poszło już na niego 400 zł.
Schron w K.......za doprowadzenie go do takiego stanu wziął 900 zł.......I podobno tak jest lepiej, bo jakby go tam nie było to byłoby gorzej.

Pijany sen chorego idioty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...