Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Mam do wam ogromną prośbę, to b. pilne

[SIZE=4][COLOR=red]Cioteczki, poszukuję osoby, która mogłaby sprawdzić domek dla Fido. Małego kudłacza z gostyńskiego schroniska. Pani bardzo zależy na czasie. Chce pieska dla swojej mamy(mama oczywiście się zgadza), która straciła niedawno swojego psa podobnego do Fido i bardzo za nim tęskni. Dom zrobił na mnie b.duże wrażenie. Proszę o pomoc. Pani mieszka w miejscowości Naprawa. To koło Jordanowa. Ok.50 km od Zakopanego. Jeśli znacie cioteczki, które mieszkają w tych okolicach, to proszę napisać. To bardzo pilne. :smile:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']ES już posyłam PW, przepraszam, że dopiero teraz.


EDIT

ES nie mogę wysłać do ciebie PW. :([/QUOTE]

Paula, dodaj mnie do swoich kontaktów, wiesz jak ?
Najedź na mojego nicka i kliknij w to coś add to contact i powinno dojść, wysyłaj.

Link to comment
Share on other sites

Pani pisała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, sunia czuje się dobrze. Świetnie czuje się w swojej budce. Wychodzi na dwór tylko na chwilkę, a potem od razu wraca na fotelik. Będę w schronisku niestety dopiero w piątek, a najpóźniej w sobotę...:(

Link to comment
Share on other sites

Secia, byłam dzisiaj w schronisku, ale nie zdążyłam z Panią porozmawiać. Będę jutro i postaram się zapytać o te zdjęcia. Sabcia ciągle mieszka sobie w tej budce. Świetnie się tam czuje. Dzisiaj tam wchodzę i ją wołam. Delma wystawiła główkę, a Sabcia nic... Już się wystraszyłam, że coś mogło się stać... A Sabunia sobie smacznie leży na legowisku i dopiero potem wyszła. Wzięłam ją na spacer, załatwiła się i już ciągnęła, żeby wrócić. Nasza Sabulka słodka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Secia, byłam dzisiaj w schronisku, ale nie zdążyłam z Panią porozmawiać. Będę jutro i postaram się zapytać o te zdjęcia. Sabcia ciągle mieszka sobie w tej budce. Świetnie się tam czuje. Dzisiaj tam wchodzę i ją wołam. Delma wystawiła główkę, a Sabcia nic... Już się wystraszyłam, że coś mogło się stać... A Sabunia sobie smacznie leży na legowisku i dopiero potem wyszła. Wzięłam ją na spacer, załatwiła się i już ciągnęła, żeby wrócić. Nasza Sabulka słodka...[/QUOTE]

ok Kochana czekam cierpliwie :-)

Link to comment
Share on other sites

Witanko wieczorne.Bez strachu... założyłam sobie 2 notesiki.Jeden Sabcia, drugi Kubuś.Mamy wpłatę od E-S j jej TZ-ta w kwocie 100 zł :crazyeye::loveu:
Bardzo serdeczne dzięki za hojność w imieniu Sabci !!!

Paulinko, więc jest tak:
20 - Syla (12.01.)
100 - E-S i jej Tz-et (14.01.)
_______________________________120 zł

Link to comment
Share on other sites

Mam dzisiaj dzień absurdalnych sytuacji a oto kolejna:

W dniu 14.01.2011 19:48, Allegro - Aukcje OnLine pisze:[INDENT] Witaj ewa.......................

Prośba o wycofanie oferty
[B]Kupujący [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=20632882"]siora_rr[/URL] (0) prosi Cię o odwołanie jego oferty z Twojej aukcji: (1393186293)[/B]
Powód:
[I]"dziecko niechcący kliknęło,nie zna sie"[/I]

W celu odwołania jego oferty, kliknij w poniższy link:
[URL]http://www.allegro.pl/item_change.php?item_id=1393186293&uid=20632882&buyer_request=1[/URL]


[/INDENT]------ Wiadomość oryginalna ------ Temat: Re: Prośba o wycofanie ofertyData: Fri, 14 Jan 2011 22:24:32 +0100Nadawca: ewa <ewa...................Adresat: justyna......................

Witam,
przykro mi bardzo, ale nie siedzę 24/h przed komputerem bo w mojej pracy nie mogę sobie na to pozwolić. Dopiero wróciłam z firmy i odebrałam ten mail, a z zakończonej aukcji nie da się unieważnić ofert.
Proszę napisać do allegro z prośbą o unieważnienie Pani oferty z zakończonej aukcji i następnym razem przy zalogowaniu na portalu - pilnować dziecka i znaleźć mu coś odpowiedniejszego do zabawy niż licytacje na allegro, na których "nie zna się".

Pozdrawiam
Ewa S................

**********************

oczywiście sama też napisałam do allegro.
Oj Sabcia, Sabcia ...
Wznawiać allegro, czy po operacji łapki jak będzie gotowa do adopcji ?
Było 510 wejść, 0 obserwujących, żadnego chyba odzewu ? nie wiem, czy jest sens przed zrobieniem porządku z łapką wznawiać ...

Link to comment
Share on other sites

No własnie dopiero zauważyłam jak odpisałaś, że post mi zaszyfrowało i rozwaliło, ten forward z allegro, zaraz skasuję te krzaczki.

I tak, ja też myślę, że po operacji.
Ze 300 zyli trzeba na nią mieć, czy nawet więcej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Ja nigdy nie miałam psiunka z chorą łapcią, nigdy nie musiałam więc żadnego operować, dlatego nie wiem, jaki będzie kosz operacji. Muszę zapytać Panią ze schronu, bo mieliśmy sunię, która miała operowaną łapkę.[/QUOTE]

Zapytaj Paulinko.

Link to comment
Share on other sites

JA SADZĘ,ZE NIE NALEZY SIE PODDAWAC.OGŁASZAJĄC CAŁY CZAS.KTOŚ ,KTO POKOCHA SABCIE TAKĄ, JAKA JEST I ZAAKCEPTUJE,BĘDZIE SZCZĘŚLIWY JAK BĘDZIE PO OPERACJI.OTRZYMAŁAM WCZORAJ WIADOMOSĆ ,ZE ZNALAZŁA DOMEK PEWNA PEREŁKA Z OLSZTYNA,KTÓREJ ROBIŁAM OGŁOSZENIA OD LIPCA.WŁASNIE ZNALAZŁA DOM I TO WSPANIAŁY DOM. JA JESTEM PRZESZCZĘSLIWA.

ZAPRASZAM JESZCZE NA BAZAREK.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200192-Robi-si%C4%99-bazarek-dla-Rudiego[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...