Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Ciocie!!! Pilnie szukam transportu dla młodego, małego psa! To spory kawałek drogi. Myślę, że my ze schroniska moglibyśmy go dowieźć chociaż do Rawicza. Koszty zostaną oczywiście zwrócone.

Trasa Gostyń(lub Rawicz)---> Naprawa(ok. 60 km za Krakowem)

A oto piesek, który szuka transportu:
[IMG]http://i52.tinypic.com/2mflqja.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ciocie! Zapraszam Was na bazarek, jeszcze nie otwarty, ale myślę, że to tylko kwestia czasu. Zbieramy pieniążki na wyleczenie łapki Sabci i Rico, zaglądajcie i licytujcie, prosimy. Został zorganizowany przez Secię

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200424-Staruszek-Riku%C5%9B-oraz-Sabcia-o-boskim-u%C5%9Bmiechu-zbieraj%C4%85-na-nowe-%C5%82apki"]http://www.dogomania.pl/threads/2004...owe-%C5%82apki[/URL].....

Link to comment
Share on other sites

Niedawno dostałam maila od pani. Pani ze schroniska rozmawiała z panią weterynarz... Koszt wyleczenia łapki wyniósłby około 2 tysięcy... Na dodatek nie mamy pewności, że łapkę uda się wyleczyć. Pani weterynarz poprosiła, żebyśmy zastanowili się, czy jest sens sprawiać im dodatkowe cierpienie wkładając im łapkę w gips, a na głowę kołnierz na kilka miesięcy... Nie oszukujmy się... Nie zostało im wiele życia... :( :( Chcielibyśmy stworzyć im w baraczku miejsce, gdzie będą sobie mieszkać(Rico, Sabcia i Delma), może dzięki temu będą choć trochę szczęśliwsze... Jeśli się zgodzicie moglibyśmy za uzbierane pieniądze wyposażyć im ten baraczek. Jeśli nie, to oczywiście możemy przekazać te pieniądze na potrzebującego pieska lub odesłać je na wasze konta. Proszę wszystkie ciocie, które przysłały pieniążki o decyzję, co z nimi zrobić. Przepraszam, że tak namieszałam i zrobiłam tyle rabanu... Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze...

Link to comment
Share on other sites

Nie narobiłaś rabanu. Skąd mogłaś wiedzieć. 2 tysie ??? :crazyeye: Co to za cena szalona ? Jakoś wiesz, nie bardzo mi się chce w to wierzyć, sorki, ale w Warszawie operacja dwóch stawów biodrowych labradora z dysplazją kosztowała ostatnio 3000 zł ...
Paula, a co tam w tej łapce trzeba by zrobić ? Nie wiesz ?

Link to comment
Share on other sites

Taka cena jest możliwa. Wcześniej była leczona tam inna sunia. Sama operacja wyniosła 800zł, a gdzie reszta.

Nie jestem weterynarzem, więc nie wiem, ile kosztują takie operacje.

Na prawdę was przepraszam... Zadecydujcie proszę, co zrobić z pieniążkami. Jeśli tylko będziecie chciały będziemy odsyłać pieniążki do was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...