Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Kurcze, myślałam, że ktoś kiedyś podawał tutaj na dogo fundację jagdterrierów, ale okazało się, że to była ta:

[url]http://www.beauceron-pl.net/index.php?option=com_content&view=article&id=38&Itemid=23[/url]

Czy są w ogóle fundacje jagdterierów? Bo ja szukałam i znaleźć nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Kurcze, myślałam, że ktoś kiedyś podawał tutaj na dogo fundację jagdterrierów, ale okazało się, że to była ta:

[URL]http://www.beauceron-pl.net/index.php?option=com_content&view=article&id=38&Itemid=23[/URL]

Czy są w ogóle fundacje jagdterierów? Bo ja szukałam i znaleźć nie mogę.[/QUOTE]

Też szukałam i nie znalazłam takiej fundacji dla jagdteriera Huntera: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192035-Cena-mojego-zycia-to-230-z%C5%82-na-karme-i-leki-[/URL]!!!!
on ma bardziej przechlapane niż Sabcia z łapką - niedoczynnośc trzustki, koszt wyżywienia i enzymów minimum 300 zł/mies + co ileś tam kontrolne badania - 190.
Poza tym ma ADHD i jest dominujący wobec innych psów a czym to się kończy - wiadomo.

Sabusia znajdzie super dom i super ludzi, zobaczycie. Ja w to gorąco wierzę, tak kochające, wdzięczne serduszko, ta nadzieja w tej psinie, nie poddająca się realiom schroniskowym, jak u tej malutkiej rzadko się zdarza :loveu: Łapka to pikuś.

Link to comment
Share on other sites

ech, sama widzisz jak prawie robi roznice.
Jesli pani bedzie chciala Sabcie to mi pozostaje sie tylko cieszyc, jesli nie to ja o Sabcie nadal walcze, wymyslilam sobie swieta, ale to raczej bylby weekned przedmajowy. Strasznie sie boje jak ona zareaguje na dzieci lub gosci w przyszlosci, czy bedzie nas bronic - argument do nie posiadania schroniskowych psow z przeszloscia gotowy;/, ale to te moje - jak zwykle - czarne mysli. Czy w razie podpytania o Sabcie mozna zadzwonic do tej p. Oli? Moze wie cos wiecej. To nei to Paula ze sie czepiam, ale wiecie jak jest, ludziom jak cos nie podpasuje to po prostu psa oddaja lub wyrzucaja, a ja nie - wiec wole bysmy sie z Sabcia na stale polubily;p.

Link to comment
Share on other sites

Andzike mi nic nie odpisała na PW.

Olena, ja chciałam powiedzieć pani Oli o Sabci dopiero jakby było wiadomo na 100%, bo nie chciałabym, żeby robiła sobie nadzieję, a poza tym to miałaby być niespodzianka. :) Pani Ola na razie nic jeszcze nie wie, że jest pewna wspaniała cioteczka, która zastanawia się nad jej adopcją. Ale oczywiście jeśli chcesz porozmawiać z panią Olą, to zapytam, czy mogę podać Ci jej numer. :)

Link to comment
Share on other sites

No dobra to jeszcze jej nie mow, postawie dzis sprawe jasno, choc babcia wie co kombinuje i jest nie zachwycona, ale nigdy nie byla;). Ona uwaza ze mam 5 lat i pies mi sie znudzi i ona z nim zostanie;/, te starsze pokolenie;p.

PS a sa na fb jakies inne zdjecia co ich tu nie bylo - ja gdzies na stronie Waszego schroniska widzialam Sabcie jak wcina hamburgera;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No dobra to jeszcze jej nie mow, postawie dzis sprawe jasno, choc babcia wie co kombinuje i jest nie zachwycona, ale nigdy nie byla;). Ona uwaza ze mam 5 lat i pies mi sie znudzi i ona z nim zostanie;/, te starsze pokolenie;p.

PS a sa na fb jakies inne zdjecia co ich tu nie bylo - ja gdzies na stronie Waszego schroniska widzialam Sabcie jak wcina hamburgera;)[/QUOTE]

Będę niecierpliwie czekać na Twoją decyzję. :) Z moją babcią tak samo... Dla nich pies to tylko pies... Ale cóż...My tego nie zmienimy niestety. A Sabcia wcinała hamburgera- nagroda za jej grzeczność. :) :

[IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/03/Sabcia_11.jpg[/IMG]

Na FB więcej zdjęć nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...