Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Guzik tez kuleje na prawą łapke wiec będa takie dwie sierotki;).
Co do wizyty, w sobote rodzina jedzie juz na stałe na działke, to jesli chcecie zrobic wizyte z wszystkimi to moze w tym tyg jakos.[/QUOTE]

Postaram się kogoś poszukać. :) Ciocie szukamy, szukamy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Guzik tez kuleje na prawą łapke wiec będa takie dwie sierotki;).
Co do wizyty, w sobote rodzina jedzie juz na stałe na działke, to jesli chcecie zrobic wizyte z wszystkimi to moze w tym tyg jakos.[/QUOTE]

**************************************************************************************
Olena co Ty piszesz jakie sierotki, to już nie sierotki, przecież mają Ciebie i Twoją rodzinkę(no... Sabusia niedługo) to będą teraz dwa szczęśliwe psiaki :sweetCyb: :iloveyou: :happy1: :sweetCyb: :iloveyou: :happy1: :sweetCyb: :iloveyou: :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Jaka tam daleka ??? To jest już niedaleko. Bardzo długą podróż to ona miała w przeszłości żeby dotrzeć tu gdzie jest. A teraz będzie miała najszczęśliwszą podróż :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']**************************************************************************************
Olena co Ty piszesz jakie sierotki, to już nie sierotki, przecież mają Ciebie i Twoją rodzinkę(no... Sabusia niedługo) to będą teraz dwa szczęśliwe psiaki :sweetCyb: :iloveyou: :happy1: :sweetCyb: :iloveyou: :happy1: :sweetCyb: :iloveyou: :happy1:[/QUOTE]
Zaraz, zaraz....
Guzik jest MÓJ a nie Oleny :diabloti:
Tylko my mieszkamy na tym samym piętrze...

Ale faktycznie - sierota to on nie jest, raczej niezły cwaniaczek powiedziałabym... no i ma mnie i MiNutkę. Tylko łapkę (lewą) na mocno uszkodzoną i troszkę kuśtyka. Będą sobie z Sabcią razem kuśtykać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Zaszło małe nieporozumienie co nioe zmienia faktu że to nie są sierotki. [B]A pozatym Selenga jesteś pewna że Guzik jest Twój ;-) ????????[/B]
Im to nie przeszkadza to nie ma się czym przejmować[/QUOTE]
Mój ci on jest i basta :)
Chociaż nie powiem - brzucho do drapania wywala każdemu kto na niego życzliwie popatrzy, obcych ludzi na ulicy zaczepia żeby go głaskali a Olena twierdzi, że jest niedopieszczony, bo ile razy do mnie zajdzie to Guzik jej się pcha na kolana... A jego wszyscy na osiedlu dopieszczają bo to "biedna kaleka" jest. Oby Sabcia też tak szybko całą okolicę zawojowała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Sabcia jest przesłodka, więc myślę, że Olena zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia i całe osiedle też. :)
Kiedy wizyta, Olena? Ustaliłyście z Mru?:)[/QUOTE]

Alez Paula Olena już jest w Sabci zakochana bez pamięci dlatego ją zabiera :-), a osiedle nie może być inaczej ludzie będa ją uwielbiać:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A co to za tajemnice;)?
Mru nie dzwonila, a ja nie mam do niej numeru:(.[/QUOTE]

Żeby nie zapeszać. :) Zapytam Mru, czy mogę wysłać Ci jej numer, ale to jutro, bo dzisiaj już późno. Olena, nie wiem, czy jesteś zarejestrowana na mapiepomocy? Tam też można jej numer znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Wszystko jedno juz kiedy, powiem mamie by wrocila z pracy do domu a nie jechala na dzialke i bedzie przy mamie, najwyzej potem bedzie pare wizyt poadopcyjnych i zdjecia z Sabcia na kolanach babci, wiec beda dowody ze pies ma sie dobrze;p.[/QUOTE]

Spokojnie, do 28 na pewno się z wizytą PA wyrobimy. :)

Link to comment
Share on other sites

Dam odpowiedz na wszystko wieczorem.
Widze to wstepnie tak, ze albo ktos pomoze ja dowiezc do Poznania i stamtad pociagiem ze mna do Wawy, albo do Konina i tak samo ze mna, albo w polowie drogi spotkamy sie samochodami i wymienimy Sabcia;p. Kosztu wiec nie znam na razie bo to zalezy kto komu i jakim srodkiem transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dam odpowiedz na wszystko wieczorem.
Widze to wstepnie tak, ze albo ktos pomoze ja dowiezc do Poznania i stamtad pociagiem ze mna do Wawy, albo do Konina i tak samo ze mna, albo w polowie drogi spotkamy sie samochodami i wymienimy Sabcia;p. Kosztu wiec nie znam na razie bo to zalezy kto komu i jakim srodkiem transportu.[/QUOTE]

Do Poznania my ze schroniska myślę, że kogoś znajdziemy, ale dalej będzie trudniej...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jak zobaczycie mój wpis to sie zalamiecie, bo ja ciagle cos kombinuje nowego;). Ale stwierdzilam ze nie bede czekac na Sabcie miesiac, pozmienialam plany i Sabcia moglaby do mnie przyjechac juz 14 maja! Po wekendzie 21 maja nie wezme wolnego w tym tygodniu co po nim bedzie, a po 14 maja moge, wiec by mi pasowalo 14 maja lub ten 28 maja, ale nie ma co czekac, bo caly czas sie boje, ze Sabcie mi ktos zabierze:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...