Jump to content
Dogomania

Przyjaciel dla leniucha. Grzeczne,ułożone pieski. PIKO MA DOM!!!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kibicowałam po cichutku małemu, cieszę się, że ma domek, to naprawdę fajny piesek, z opisu wnioskuję, że robi takiego samego śmiesznego słupka i młynek przednimi łapkami jak moja 11-to letnia malutka. Małe pieski powinny być noszone na rączkach, a nie siedzieć w schronisku. Może macie jeszcze inne nieduże starsze lub w średnim wieku psiaki, pokażcie je, może też i im się poszczęści?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']nie dziw nam się, to taka radośc gdy niemłody już piesek znajduje dom. no dawaj wieści jak tam księciunio!!!!!![/QUOTE]

... oj jak czekamy, tyle biedy na dogo to chcemy wiedzieć jak mały jest szczęśliwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']a jak ze słuchem?[/QUOTE]


a właśnie...w chwili opuszczenia schroniska Filuś nie reagował na nasze wołanie, reagował jedynie na parówkę, ale to też dopiero po podstawieniu mu pod nosek- był pod wpływem szoku że wyszedł z boksu, gdy doszliśmy do miejsca gdzie kończył się teren spacerków z wolontariuszkami wzięłam go na ręce (był zdziwiony że idziemy dalej i zaczął się trochę trząść - przeszło mu to momentalnie gdy wysiedliśmy z skm) doszliśmy do tunelu skm ktoś coś głośno powiedział i on się odwrócił, potem okazało się, że słuch ma bardzo dobry, słyszy wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Nooo,one się zamykaja w schronisku,jak za długo tam są, nazywam to "schowanie uszu do srodka",dlatego czesto trudno jest okreslic słuch starszego psa. Zamykaja uszy,żeby nie słyszec tego nieustannego szczeku,żeby nie oszaleć. Cieszę sie,ze Filus słyszy :)
[COLOR=paleturquoise]Np ja chodze po schr i nucę. I jeszcze kilka innych osób tak robi,serio. To pewnie tez obrona przez hałasem.[/COLOR]
[COLOR=#afeeee][/COLOR]
[COLOR=black]Ciagle są podzielone wersje,czy Buła słyszy czy nie i sama nie potrafie określić.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

tez oszołomienie otwartą przestrzenią i chwilą ciszy chyba tak działa na psy ze schr., był zapatrzony w trawę, szedł z "przyklejonym nosem" do ziemi i nic innego się nie liczyło, wyglądało na to że kompletnie nie ma z nim kontaktu, wydawał się autystyczny, głuchoniemy i mający mnie gdzieś, jak tylko wyszliśmy wydalił z siebie ogrom odchodów ( skąd ich było tyle w takim małym piesku?)

ale teraz w domu... potrafi np. przejść cały pokój i przedpokój nie odrywając wzroku od nas, podąża w czyimś kierunku i patrzy na tę osobę jak w transie - rozbrajające :D

Link to comment
Share on other sites

Normalnie serce rośnie, jak się czyta tę historię, Brazowa - cuda jednak dalej się zdarzają!
Asparges, ponowne gratulacje i wyrazy wdzęczności!


może w DT lub (o losie zechciej zesłać) DS Buła przestałby być głuchy?

Moi Drodzy, zaangażowani i zakochani w Piko - może teraz znajdzie się dom dla tej pięknej sunieczki
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206293-Tinka-ułożona-grzeczna-miła-łagodna-nieduża.-Czy-to-jeszcze-za-mało[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja juz bym nie szczepiła. Był zaszczepiony w schronie na wejściu,musiał być. Szczepionka ciagle wazna,dwa lata.

Anna vera,Trejsi ma swój watek od dawien dawna,no i ona nie jest w kategorii babć.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/124785-Nieduża-Trejsi-kara-ma-byc-długa-i-dotkliwa-Trojmiasto.?highlight=Trejsi+brazowa1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...