Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Ten psiak jest najprawdopodobniej ze Schroniska w Dzierżoniowie.Na temat psiaka może coś powiedzieć giselle4.Posiadam nr.tel.

http://www.dogomania.com/forum/topic/17666-dolno%C5%9Bl%C4%85skie-schronisko-nadzieja-umiera-ostatnia/page-538

Link to comment
Share on other sites

Dziasiaj byłysmy z szirą zawieźć psa do polecanego nam hotelu, polecanego przez jedną z fundacji, która ma tam kilka psów - pies był tam 10 minut, wszystko nie tak jak powinno być, warunki wręcz kiepskie a nawet bardzo kiepskie. I tu moje pytanie się zaczyna - jest gdzieś wątek niepolecanych hoteli?chciałabym wszystko opisać, żeby jakiś kolejny pies przypadkiem nie trafił do tego "hotelu" a opiekunowi nie płacili niemałej kasy za poniewierke swoich podopiecznych:(

Na Dogo też jest wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/76873-domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87/

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam domek chętny na mała suczkę, to kontakty po mojej tymczasowej zabce, która była również oglaszana na Wrocław. Tak naprawdę mam dwa fajne kontakty- do sprawdzenia oczywiście - na małe sunie, przy czym jedna na pewno musi być łagodna do dzieci (kontakt z glogowa), drugi kontakt z Wrocławia. Mam maile i telefony.

Link to comment
Share on other sites

U mojego kolegi są na bdt piesek i sunia, mniej więcej roczne. Znalezione na żwirowni przed nadejściem zimy. Malutkie, do 5 kg co najwyżej. Ładne. Sunia przylepka, ni to ruda, ni to szara (piesek czarny, lśniący długi włos,  trochę "bojowy", ale to pozory). Sunia czeka na sterylizację, a okreś świąteczny trochę niewygodny, więc zapewne tuż po Nowym roku będzie sterylka i będzie do adopcji. Będę im zakładała wątek jutro na dogomanii, żeby sterylkę sfinansować z AS (jestem deklarowiczką od paru lat). To wtedy fotki (lub na fb mogę przesłać wieczorem komuś. (Pieski są w domu - okolice Wrocławia).

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam domek chętny na mała suczkę, to kontakty po mojej tymczasowej zabce, która była również oglaszana na Wrocław. Tak naprawdę mam dwa fajne kontakty- do sprawdzenia oczywiście - na małe sunie, przy czym jedna na pewno musi być łagodna do dzieci (kontakt z glogowa), drugi kontakt z Wrocławia. Mam maile i telefony.

Ja mam Wigusię , która kocha ludzi , a szczególnie dzieci.Mam jej banerek w podpisie.Jest gotowa do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

U mojego kolegi są na bdt piesek i sunia, mniej więcej roczne. Znalezione na żwirowni przed nadejściem zimy. Malutkie, do 5 kg co najwyżej. Ładne. Sunia przylepka, ni to ruda, ni to szara (piesek czarny, lśniący długi włos,  trochę "bojowy", ale to pozory). Sunia czeka na sterylizację, a okreś świąteczny trochę niewygodny, więc zapewne tuż po Nowym roku będzie sterylka i będzie do adopcji. Będę im zakładała wątek jutro na dogomanii, żeby sterylkę sfinansować z AS (jestem deklarowiczką od paru lat). To wtedy fotki (lub na fb mogę przesłać wieczorem komuś. (Pieski są w domu - okolice Wrocławia).

 

Link to comment
Share on other sites

Uwaga! Moja córka znalazła dzisiaj w okolicach ul. Traugutta we Wrocławiu małego terierkowatego pieska. PIesek wygląda na takiego, co się zgubił, nie jest zabiedzony. Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Zalesiu.

 

Manio1.JPG

 

Manio2.JPG

Zrobiłam mu papierowe ogłoszenia, gdyby ktoś był chętny porozwieszać w okolicach Traugutta to mogę wysłać na maila - podajcie mi tylko adres mailowy na pw!

Link to comment
Share on other sites

Piesio jest u moich sąsiadów.Cud, miód i malinka z niego.

Grzeczny, przed dziećmi wykłada się kołami do góry. Zachowuje czystość, umie chodzić na smyczy, podaje łapki, wie co to znaczy nie wolno, umie chodzić po schodach.No i nie jest zabiedzony. Oby znalazł się właściciel.

 

Pan z Wrocławia , który ma adres mejlowy insaid @ ....szuka mniej więcej takiej suni , ma być mała, ważyć do 7 kg. W domu są rodzice , pan mieszka z nimi , pracuje.Może mieć 5 -6 lat.

 

suczka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uwaga! Moja córka znalazła dzisiaj w okolicach ul. Traugutta we Wrocławiu małego terierkowatego pieska. PIesek wygląda na takiego, co się zgubił, nie jest zabiedzony. Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Zalesiu.

 

Manio1.JPG

 

Manio2.JPG

Chomik_Image.jpg
Adoptowany z wrocławskiego schronu jakoś w wakacje. Sprawdźcie czipa, ewentualnie skontaktujcie się ze schroniskiem, oni mają dane właścicieli. 

 
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jak wstawiać foty (odkąd zaprzestałam używania Imageshack-a), więc podaję link do zdjęć dwóch malutkich piesków do adopcji (sunia i piesek, młode, około roczne). Przebywają w domu tymczasowym pod Wrocławiem, sunia będzie na dniach sterylizowana i po tym zabiegu może być wyadoptowana.  Maleńkie (do 5 kg), przyjazne (sunia bardzo przyjazna, lgnie do ludzi, piesek nieco nieufny).

 

https://picasaweb.google.com/101528328707597789927/MikropiesIMikrosuczkaDoAdopcji?authkey=Gv1sRgCKXwpbHA2d7ZLg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Galaa!

Dzisiaj powiesiłam ogłoszenia na słupach i zostawiłam też jedno w przychodni na Dobrzyńskiej. Ma też ogłoszenie na Gumtree. Tel. na razie milczy.

 

edit: znalazłam go też tutaj! http://pokochajzwierzaka.pl/historiabruce/

Teraz ma inną obrożę niż na zdjęciach, taką szmacianą, ale to na pewno on!

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jaką historię ma za sobą piesek.

Był w schronie, potem u tych ludzi i czyżby im się zgubił/porzucili go? Pewnie sytuacja się wyjaśni w piątek po odczytaniu czipa.

Dzwoniłam do przychodni na Dobrzyńskiej.Miła pani z portierni powiedziała ,że nikt nie pytał o psa i uzyskała od swojego zmiennika informację ,że poprzedniego dnia też nikt nie pytał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...