Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='kora78']Szukam osoby, ktora zrobilaby wizyte przedadopcyjna na Muchoborze Wielkim, dla mojego, od 6miesiecy, tymczasowicza. Pani pracuje do 16stej, wiec wizyta popoludniami lub wieczorami bedzie mozliwa.
Czy ktos jest chetny?[/QUOTE]
Napisz do Korenia, może będzie mogła.

Link to comment
Share on other sites

Hoj Ciotki z Wrocławia :)
Wcześniej zaglądałam na ten wątek z doskoku, kiedy szukałam kogoś na wizytę PA we Wrocku lub transportu.
Teraz chce zaoferować coś od siebie ;) W związku z tym, że od 2 miesięcy mieszkam we Wro to i na moją pomoc możecie liczyć ;) Chętnie porobię zdjęcia zwierzakom do adopcji czym zajmuje się już od kilku lat, pomogę w schronisku jeśli ktoś jeździ... No z resztą wyjdzie w praniu jeśli zaistnieje taka potrzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Hoj Ciotki z Wrocławia :)
Wcześniej zaglądałam na ten wątek z doskoku, kiedy szukałam kogoś na wizytę PA we Wrocku lub transportu.
Teraz chce zaoferować coś od siebie ;) W związku z tym, że od 2 miesięcy mieszkam we Wro to i na moją pomoc możecie liczyć ;) Chętnie porobię zdjęcia zwierzakom do adopcji czym zajmuje się już od kilku lat, pomogę w schronisku jeśli ktoś jeździ... No z resztą wyjdzie w praniu jeśli zaistnieje taka potrzeba ;)[/QUOTE]

Dziewczyny z Wałbrzycha szukają osoby do wizyty na Muchoborze. Jeśli nikt się nie znajdzie chętny to ja pojadę. Zawsze robiłam dla nich wizyty, ale już we Wrocławiu nie mieszkam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Dziewczyny z Wałbrzycha szukają osoby do wizyty na Muchoborze. Jeśli nikt się nie znajdzie chętny to ja pojadę. Zawsze robiłam dla nich wizyty, ale już we Wrocławiu nie mieszkam ;)[/QUOTE]

juz mam osobe do wizyty :) perpe-tua sie zgodzila.
dziekuje za pamięć :0

Link to comment
Share on other sites

W okolicach Wrocławia/Krępice/ znaleziono młodego psa owczarka z czarną ,parcianą obrożą.. Ma gdzieś około1-2 lat.
Psiak zadbany , może ktoś coś słyszał?
Dobra wiadomośc ,że jak nie znajdzie się właściciel , to psiak ma już zapewniony dom:lol:

Znalazł się już właściciel

Edited by mariusz pp
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, chciałam Was serdecznie zaprosić na wątek 4 naszych podopiecznych, niestety cisza na nim jak makiem zasiał, a pomoc bardzo potrzebna...
Co prawda są pod Krakowem, ale szukamy domu gdziekolwiek... Najchętniej jednak Kraków lub Wrocław (+okolice) - bo obejdzie się bez problemów z transportem.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249097-Fiolka-Milu%C5%9B-Bianka-i-Zoja-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-potrzebna-pomoc[/url]!

Link to comment
Share on other sites

"SŁUCHAJCIE- Jest Pani, która chce adoptować Agusa. Mieszka w Żłobiźnie-mała miejscowość koło Brzegu. Między Opolem a Wrocławiem.... [B]Pilnie jest mi potrzebna osoba do wizyty pa[/B],"
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248581-Agus-makabrycznie-zaniedbany-ma%C5%82y-kud%C5%82acz-W-SCHRONISKU-NIE-PRZETRWA/page5[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Przeklejam z wątku Skarpetki Owczarkowej, sunia z Wrocławia, zaginęła 31.05.[B]


KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE [COLOR=#ff0000]gdzie jest 5-letnia KORA[/COLOR] proszony jest o kontakt pod numerem telefonu [/B][/SIZE][SIZE=3][B]506 604 252
[COLOR=#ff0000]Dla znalazcy przewidziana nagroda 1000 zł[/COLOR][/B][/SIZE]
[URL]http://tablica.pl/oferta/prosze-o-pomoc-zaginela-kora-owczarek-niemiecki-1000-zl-nagrody-ID2ZaUp.html[/URL]

[IMG]http://img14.tablica.pl/images_tablicapl/80693791_1_644x461_prosze-o-pomoc-zaginela-kora-owczarek-niemiecki-1000-zl-nagrody-wroclaw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']a jakieś konkrety? kto/co do przewiezienia? :)[/QUOTE]

Konkret jest taki, że do przewiezienia jest ONek, bardzo spokojny w aucie. Niestety, tylko częściowy zwrot za paliwo :(


edit : nieaktualne :( Pan wziął szczeniaka z hodowli....

Edited by ania68
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...