Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='wilczek007'][B]Akruuum, kiedy zrobisz bazarek???[/B]
[B]:):)[/B][/QUOTE]
a proszę Cię bardzo, gotowy :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192521-Kozaczki-ciuszki...na-psiaka-bez-imienia-przywi%C4%85zanego-do-wanny.-Do-26.09.2010-do-24.?p=15347998#post15347998[/url]

Link to comment
Share on other sites

tak więc zapraszam wszystkich do zakupów, podnoszenia, rozsyłania na innych wątkach.
zebrane pieniążki z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/192521-Kozaczki-ciuszki...na-psiaka-bez-imienia-przywi%C4%85zanego-do-wanny.-Do-26.09.2010-do-24.?p=15347998#post15347998[/url] zostaną przekazane na leczenie tego biednego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem, u kogo przebywa ten pies?
Gdzie to dokładnie jest?
Trzeba zrobić interwencję i psa odebrać.
Bo z jednej strony piszesz, że chciałaś go złapać, ale z drugiej masz zdjęcia psa przywiązanego do wanny i na smyczy, kto trzymał smycz?
Znasz tę osobę, która trzyma go w takich warunkach?

[quote][I]Na wątku niestety wogóle nie ma ruchu...
Więc zapewne uzbieranie deklaracji będzie graniczyło z cudem... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/I][/quote]Ruch jest, ale samo zabranie psa do hotelu nie rozwiąże problemu, skoro pies ma kogoś kto go przywiązuje do wanny, to trzeba psa prawnie odebrać.

[quote]hm...na śląsku aż tyle organizacji nie ma chyba...[/quote]

Są;)

Tylko jak na razie nie wiemy nic.
Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[I]Czasami sobię chodzę po takich melinach,żeby pomagać psom.[/I]
[I]Nie jestem jakąś wróżką,żeby wiedzieć w której melinie jaki pies jest - z prośbą o pomoc przychodzi Pani z opieki społecznej.[/I]
[I]Dlatego czasami mam możliwość zrobienia zdjęć - chyba to nie jest takie dziwne - prawda?[/I]
[I]Na wątku nie siedzę cały czas i nie odpisuję,bo niestety cały dzień mam zawalony takimi właśnie sprawami...[/I]
[I]Więc odpisuję jak mam dostęp do kompa.[/I]
[I]Interwencja już tam była - warunki w jakich jest trzymany pies mają zostać polepszone.[/I]
[I]Właściciele raz chcą psa oddać raz nie - zresztą kto z Was kiedykolwiek był w takim miejscu i próbował rozmawiać o zwierzętach, które mają pod swoim dachem - wie jak sprawa wygląda.[/I]
[I]Nie zawsze można wszystko dopiąć na ostatni guzik - niestety - tacy ludzie.[/I]
[I]Ja bardzo chciałabym psa zabrać - bardzo mi Go żal, dlatego założyłam wątek.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...