Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Ja już rozmawiałam z Klaudią.
Myślę, że lepiej będzie jak ona się wypowie.
No i na co ciotki czekacie?
Bez deklaracji stałych trudno jest psa wyciągnąć, bo już to przerabiałam.
Na razie życie psa nie jest zagrożone, więc na spokojnie można zebrać deklaracje stałe.
Jeżeli by się coś zmieniło Klaudia da mi znac.

Ile na razie jest kasy ze stałych deklaracji?
A ile z pojedynczych wpłat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Bez deklaracji stałych trudno jest psa wyciągnąć, bo już to przerabiałam.
Na razie życie psa nie jest zagrożone, więc na spokojnie można zebrać deklaracje stałe.
[/QUOTE]
to akurat tez prawda...na hotelik to trzeba cos uzbierac...ja poczekam jak sie z nasza Tosią ułoży w tym tygodniu i dam znac czy mozemy wspomóc finansowo,bo bez tego to chyba nie ma psiaka gdzie dac..Tyle że wątek załozyła klauduś i kto ma za nią zbierac?Można też kogos poprosic, napewno jakas/niejedna ciotka by sie zgodziła...Tylko sęk w tym że każdy chce wiedziec na czym stoi, nikt tak w slepo nie chce nic czynić...
Mnie zawsze dziwiło na dogo to, jak ktos ukrywał fakty. To nic takiego napisac ze cos sie zmieniło, nawet nasze podejscie do czegos.Może ci ludzie sie tam zmienili czy co, niewiem...Przeciez tu sa w większosci myślę rozumni ludkowie którzy niejedno zrozumieją...;)

Link to comment
Share on other sites

Wracam po kilku dniach nieobecności i widzę, że nadal nic się nie dzieje tutaj...

Powiem tak, wysłałam mnóstwo pw z prośbą o deklaracje, ale jak ciotki wchodziły na wątek, to potem mi odpisywały, że niestety sytuacja jest bardzo dziwna, raz że psa życie zagrożone, zaraz że wszystko dobrze, psa życie nie jest zagrożone, że wszystko jest pod kontrolą... mało informacji... no i niestety dużo deklarowiczów przez to straciliśmy.... nie wiadomo nawet, do którego ewentualnie hoteliku w końcu psiak miałby iść, ile ostatecznie deklaracji ma być uzbieranych....

Na FB jak był pokazany ten psiak, też kilka osób napisało,że wpłaci i prosiło o konto... teraz po dwóch tygodniach od tamtego pewnie już zapomnieli i nie będa chcieli wpłacać... nie podawałam im wtedy żadnego konta, bo nie widziałam... a jak mielibyśmy już jednorazówki, to też już przynajmniej choć troszkę wiadomo na czym się stoi...

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, ale to może ktokolwiek z tego wątku pokierować akcją zbierania deklaracji i użyczyć swoje konto - wcześniej napisać PW do Klaudus, że będzie w jej imieniu działać

Kladia tego pewnie nie robi, bo ma tyle psów na głowie, że nie wie którego najpierw ratować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Wracam po kilku dniach nieobecności i widzę, że nadal nic się nie dzieje tutaj...

Powiem tak, wysłałam mnóstwo pw z prośbą o deklaracje, ale jak ciotki wchodziły na wątek, to potem mi odpisywały, że niestety sytuacja jest bardzo dziwna, raz że psa życie zagrożone, zaraz że wszystko dobrze, psa życie nie jest zagrożone, że wszystko jest pod kontrolą... mało informacji... no i niestety dużo deklarowiczów przez to straciliśmy.... nie wiadomo nawet, do którego ewentualnie hoteliku w końcu psiak miałby iść, ile ostatecznie deklaracji ma być uzbieranych....

Na FB jak był pokazany ten psiak, też kilka osób napisało,że wpłaci i prosiło o konto... teraz po dwóch tygodniach od tamtego pewnie już zapomnieli i nie będa chcieli wpłacać... nie podawałam im wtedy żadnego konta, bo nie widziałam... a jak mielibyśmy już jednorazówki, to też już przynajmniej choć troszkę wiadomo na czym się stoi...[/QUOTE]


Akrum masz racje , mysle ze konto powinno byc pieniazki by sie zbieraly

Link to comment
Share on other sites

u mnie na koncie jest kaska z jednego bazarku + deklaracja miesięczna od megi_winters.
teraz kaska z drugiego bazarku też wpłynie na moje konto.
kiedyś już proponowałam,że mogę być księgową, ale zostało to bez odzewu... więc się nie wyrywam...
wysyłałam sporo pw i trochę ciotek przyszło, trochę deklaracji dały, ale to nadal mało....
trochę ciotek przyszło, jak spamowałam na innych wątkach...
potem brakowało info o psie i na kolejne pw już nikt nie odpowiadał...

jeśli zostanie tu napisane konkretnie, co jest ustalone to ja mogę być księgową, ale jeśli Klaudus_ ma kogoś innego, to jak już wspomniałam - nie będę się wyrywać przed szereg i pieniązki z mojego konta wyślę gdzie będzie trzeba.
Więcej nikt nie wpłacał na moje konto, ponieważ nikomu więcej nie podawałam, ponieważ nikt mnie do tego nie upoważnił.

Link to comment
Share on other sites

Nic się nie poszło "walić" tylko trzeba troche zrozumienia taka jest prawda ...
Klaudus_ napewno nas powiadomi jak psiakowi coś będzie zagrażało ...
A teraz to ona sobie nawet pewnie porządnego posiłku nie może zjeść, bo jest tak zalatana ... ratowanie psów to nie tylko DOGOMANIA to też czyjeś życie na codzień, które nic a nic nie przypomina wielce oburzonego klepania w klawiature

[SIZE=1]Nie obraźcie się, ale tak to wygląda. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja rozumiem, że każda jest zabiegana... w końcu prawie każda z nas zajmuje się bezdomnymi zwierzakami i sama wiem, ile z tym jest czasami zamieszania, że nawet nie zdazy się nic zjeść przez cały dzień itp... ale kilka razy prosiłyśmy o jakieś konkrety, żeby wiedzieć czy zbieramy kase, czy nie...czy i kto ma być księgową, czy prosić o deklaracje, ile - bo do końca nadal nie wiadomo ile musimy mieć uzbierane...
czy miejsce w hoteliku jest na 100% zarezerwowane... my byłyśmy chętne pomóc - przecież dlatego rozkręciłyśmy ten wątek, pokazałyśmy psiaka, bazarki organizowałyśmy... tylko bez konkretów i z niejasnymi sprawami ciotki boją się cokolwiek deklarować...

Ja wiem,że psiak musi zostać zabrany - chcemy mu pomóc, ale bez konkretnych informacji, gdzie,kiedy,za ile, co teraz się dzieje z psem, itp... to niestety,ale ludzie zaczynają podejrzewać, że to jest jakiś przekręt - zresztą nie dziwcie się nam, tyle już się na dogo działo, tyle podejrzanych sytuacji, niejasnych spraw hotelikowych itd... że po prostu się boimy zaufać.

Link to comment
Share on other sites

[I]Akrum... Na Twoją propozyję bycia księgową odpisałam, wcale tego nie olałam...
[/I][quote name='Klaudus__'][I]Jeżeli możesz się zając księgowością to będę bardzo wdzięczna[/I][/QUOTE]

[I]Co przepraszam poszło się walić?
Napisałam wyraźnie,że hotelik u Donki za 400 zł jest wstępnie zaklepany... - co w tym niezrozumiałego??
Chcecie Go JUŻ w TEJ chwili zabierać?
Pisałam - że nie ma najmniejszego problemu - która z Was da Mu dach nad głową do czasu zebrania deklaracji?
Akrum jak uważasz,że robię jakiś przekręt to czemu nie zbieram kasy na swoje konto??
Bez przesady...
Nie chcecie Mu pomóc - poprostu nie pomagajcie.
A nie róbcie rabanu bez powodu.
Już 3 dzień mam 40 gorączki i nie mam ochoty się tu z Wami kłucić...

Poza tym nie wiem ile razy trzeba Wam pisać,że koszt hotelu to 400 zł i że nie ma deklaracji...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Akrum, najbardizej nadajesz się na księgową tego wątku, nikt inny się pewnie nie zgłosi, więc podawaj zainteresowanym konto i zbieraj od razu, nie czekaj.

Tylko tak psa się uratuje. Potrzeba deklaracji na 400zł miesięcznie - a ile mamy?

Hotelik jest zaklepany, więc brakuje tylko pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

napisałam tylko, jakie obawy mają ciotki, często dostawałam odpowiedź na moje pw z prośbą o deklaracje, że sprawa z psem niejasna, że boją się dawać deklaracje, bo raz że pies w niebezpieczeństwie, zaraz że bezpieczny... a dużo ostatnio na dogo się dzieje, dlatego ja się im nie dziwie i Ty też nie powinnaś się temu dziwić, że każdy jest ostrożny.

Przepraszam, moja nieuwaga z wpisem na temat księgowania. Więc bardzo Cię przepraszam.

nie chodzi o to,żeby teraz się ktoś obrażał, denerwował itp...

Więc jeśli się wszyscy tu obecni zgodzą - będę księgową tego psiaka.

I zaczynamy akcję na nowo rozkręcać.
Czy jak psiak do Ciebie czasami przychodzi to jakoś na niego wołasz? czy wymyślamy mu jakieś nowe imie?
Z bazarku z darami od ick: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193468-Co%C5%9B-ciep%C5%82ego-i-mi%C5%82ego...na-pomoc-dla-bezimiennego-z-meliny-do-07.10-do-24-00-czasu-dg?p=15530251#post15530251[/url] uzbierało się 179 zł :)
zaraz uzupełnię post rozliczeniowy :)

Link to comment
Share on other sites

ja wiem że są oszuści na dogo, ale Klaudus jest osobą pewną i skala jej pomoc psom jest ogromna

jakikolwiek brak informacji bieżacych o psie - znaczy,że po prostu nic się nie zmieniło

pies nadal jest u meneli, może nie chcą go zabić, ale pewnie nadal czasami przywiązują do wanny i niespecjanie karmią - może to miała na myśli Klaudia, mówiąc, że nie grozi mu niebezpieczeństwo. Ale nie powinien tam zostać, więc trzeba go zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[I]Cała rzecz w tym,że ja nie wiem co jest w tej sytuacji niejasne...
Każdy logicznie myślący człowiek wie,że w domu w którym przebywa pies, ja nie jestem w stanie przebywać 5 razy dziennie...
Nawet jakby to byli normalni ludzie to też bym tam 5 razy dziennie nie była...
Chyba,że chodzi (w kwestii niejasności) że krzyku o podanie adresu było sporo,a w gruncie rzeczy nie wiem po co?
Każdy by tylko odbierał - w asyscie policji, fundacji i jeszcze straży miejskiej.
A kto pomyślał, gdzie psa umieścić?
Pytałam już o to...
Tylko łatwiej posądzić kogoś o nic nie robienie, nieczyste intencje, czy kombinowanie niż ruszyć głową i racjonalnie sprawę przemyśleć...
Najpierw musi być solidna podstawa - czyli STAŁE deklaracje na hotel, no chyba,że mamy propozycję dt do czasu zebrania deklaracji.
Potem można psa zabierać, dobrowolnie, lub siłą - obojętnie.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Akrum podawaj swoje konto na PW wszystkim zainteresowanym pomocą i zbieramy.
Ja deklarowałam jednorazowo 50 zł, więc proszę o dane do przelewu.
Powysyłaj PW do wszystkich którzy deklarowali pomoc, przypomnij się, opisz sytuację.



Ja też życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...